Akce ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše akce přidat aktualitu

Psí akce Kočičí akce Rostlinné akce Cestovatelské akce Ostatní akce


  Cestovatelské akce
5. ISLANDSKÝ DEN

10.6.2006
5. ISLANDSKÝ DEN
Obec: Praha 4

Přesná adresa: Malenická 1784

Místo: Kulturní centrum Zahrada

Na programu je celodenní promítání diapozitivů, filmů, přednášky, besedy s hosty, muzika, setkání s přáteli, soutěž pro návštěvníky a to vše nejen na jediné téma: ISLAND.

Podíváte se do všech koutů Ledové země včetně nepřístupného vnitrozemí i pusté oblasti Hornstrandir, to vše prostřednictvím krásných fotografií podmalovaných příjemnou náladovou hudbou. Zavítáte i na ostrovy Vestmannaeyjar neboli Ostrovy západních mužů, jedno z nejmladších souostroví na světě. V Keflavíku nasednete do letadla a uděláte si malý výlet do grónské oblasti Kangerlussuaq a jeho okolí. Prožijete islandské prázdniny s autorem stejnojmenné knížky. Budete překvapeni, kolik kytek na Islandu roste, jaké poslání mají botanické zahrady a jak se řeší největší ekologický problém – eroze.

Fotografie nejrozšířenější vegetace si budete moci prohlédnout na panelech v hale. Nebude chybět ani tradiční islandská poslechová diskotéka doplněná o projekci DVD a půlhodinku vážné hudby. I když se vám to možná bude zdát zbytečné, proniknete i do tajů, jak přežít v extrémních podmínkách. Odborník na slovo vzatý doplní své povídání o praktické ukázky a předvedení nezbytné výbavy. Člověk nikdy neví, co se mu může hodit.

Po celý den si budete moci prohlížet amatérskou výstavu fotografií pod názvem JÁ a ISLAND, do které se může zapojit každý. Stačí si jen přečíst pravidla uvedená na internetových stránkách Klubu islandských fanatiků a zaslat fotografie. Ceny pro výherce fotosoutěže tradičně věnovalo Centrum FotoŠkoda. Připraveny budou i další soutěže pro návštěvníky. A jako každoročně nás možná čeká i překvapení.

od 9 do 20 hodin


E-mail:
Autor: Eliška

Datum vložení: 31.05.2006 v 00:00 / Sekce: Cestovatelské akce / Zhlédnutí: 3203

Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek: 01.01.1970 01:00
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2021 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Naděžda, zítra Kryštof