Akce ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše akce přidat aktualitu

Psí akce Kočičí akce Rostlinné akce Cestovatelské akce Ostatní akce


  Ostatní akce
Přijďte se podívat na sportovní show roku!


V sobotu 2. prosince od 18:30 hod. v TOP HOTEL Praha proběhne již šestý ročník WELLNESS CELEBRITY SHOW, soutěže o titul Miss & Mr. Wellness 2006.
Přijďte se podívat na sportovní show, ve které se 6 mužů a 6 žen, poctivě připravených finalistů představí v soutěžních disciplínách, které prověří jejich přirozený projev, trénovanou postavu, tělesnou kondici, intelekt a smysl pro humor. Překvapením jistě budou nečekané sportovní výkony řady celebrit. Zazpívá Jiří Korn & 4TET a Lucie Vondráčková s taneční skupinou IF. Show moderuje Iva Kubelková. Souběžně bude probíhat prodejní wellness výstava výrobků a služeb z oblasti zdravého a aktivního životního stylu. Přijďte se inspirovat a pobavit v sobotu 2. prosince od 18:30 hod. do TOP HOTEL Praha, Blažimská 1781, Praha 4 Vstupenky za 250 Kč zakoupíte v síti Ticketpro. Tipněte si na www.wellnessclub.cz kdo se stane Miss & Mr. Wellness 2006 a vyhrajte týdení zájezd pro 2 osoby k moři od EXIM Tours.
Jak se co nejsnáze dopravíte do TOP HOTEL Praha ?

Cesta automobilem z centra města: silnice 5. května - sjezd ze silnice E50 směr Chodov, Spořilov (u benzínové pumpy ÖMV) - na první světelné křižovatce (u OBI) doprava - podjet dálnici - na druhé světelné křižovatce rovně a na třetí světelné křižovatce doleva - po 80 m zahnout mírně doprava do ulice Klapálkova - první ulici odbočit doprava - v kopci po levé straně se nachází areál hotelu

Cesta automobilem z dálnice D1 od Brna: Brněnská ulice D1 - exit 1 Spořilov - sjezd do ulice Türkova - na světelné křižovatce rovně - po 80 m zahnout mírně doprava do ulice Klapálkova - první ulici odbočit doprava - v kopci po levé straně se nachází areál hotelu

Cesta městskou hromadnou dopravou z centra města: Trasa metra C směr Háje - zastávka Chodov - přestoupit na autobus č. 115 - zastávka Keblovská (přímo před hotelem)


Více informací:
www.wellnessclub.cz


E-mail:
Autor: Eliška

Datum vložení: 21.11.2006 v 00:00 / Sekce: Ostatní akce / Zhlédnutí: 3535

Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek: 01.01.1970 01:00
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2021 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Zlata, zítra Andrea