přidat stanici/tisk /editace

Chovatelská stanice: CIDABRO


Telefon: 604 487 650
Zodpovědná osoba: A. Daňková
www: www.cidabro.cz
Mail:

Hodnocení: 50 bodů ze 100

Chovatelská stanice: Australský honácký pes


O nás:Od roku 1998 chováme australské honácké psy s cílem odchovávat spokojené, povahově vyrovnané pejsky s pevným zdravím a výborným exteriérem. Chováme výhradně ne jedincích s vynikajícimi výsledky DKK, DLK, negativními vyšetřemi na PRA a oboustranně plně slyšících. Naši psi jsou především našimi kamarády, členy rodiny. Společně se věnujeme různým psím sportům, převážně sportovnímu všestrannému výcviku. Vždy vítáme trvalý kontakt s majiteli našich odchovů.
Dobrou náladu nám udržují také vždy dobře naladěné šiperky, málopočetné plemeno černého malého ovčáka. Báječný čertík:-)

O plemeni:Australský honácký pes je plemeno inteligentní, vytrvalé, houževnaté, nekompromisní při práci, zároveň však dobře ovladatelné. Honáci potřebovali psy do jisté míry samostatné, skromné a odolné, schopné vést stádo dlouhé míle nehostinnou suchou krajinou nebo do horských rančů. Mezi předky dnešních australáků nalezneme anglická pastevecká plemena, dinga, bulteriéra a dalmatina.
Australáci jsou velice oblíbení mezi jezdci na koních. Jsou výbornými hlídači, zároveň i nesmírně milými domácími společníky s jedinečným vztahem k dětem. Dosahují skvělých výsledků ve sportovní kynologii, soutěžích agility a flyballu. Jsou nasazováni jako psi – záchranáři, také vyhledávájí např. drogy a výbušniny. Jsou to psi temperamentní, mrštní a ovladatelní. Časo se australáci objevují i na závodech dogtrekkingu a canicrossu. Chovaní jsou v barvě modré a červené.


Chovatelská stanice: CIDABRO


Telefon: 604 487 650
Zodpovědná osoba: A. Daňková
www: www.cidabro.cz
Mail:

Plánujeme vrh: 01.01.1970
Hodnocení: 50 bodů ze 100

Zabýváme se chovem:
Australský honácký pes
Šiperka

Chtěli byste přidat záznam o své stanici ? >KLIKNĚTE ZDE<
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czPočet zobrazení: 1570

Hodnocení tohoto článku:

Průměrné hodnocení:
4.1 z 5
(10 hlasů)

Vaše hodnocení:
1  2  3  4  5
(5 bodů=nejlepší)Hodnocení portálu:

50 bodů
IQ test online

Hry online
Svátek má  Ivan, zítra Adriana