přidat stanici/tisk /editace

Chovatelská stanice: FALLING STAR, CZ-BKH


Telefon: +420774131375
Zodpovědná osoba: Marika Hromádková
www: www.fallingstar.unas.cz
Mail:

Hodnocení: 40 bodů ze 100

Chovatelská stanice: Britská krátkosrstá kočka


O nás:
Kvalitní chov BRI kocek ve vsech barevných varietách vcetne bikolor a harlekýn. Navstivte naše webové stránky.
Naše chovatelská stanice byla zaregistrována u FIFE v roce 2001. Britské kočky se vyznačují krásně stavěným mohutným tělem, krátkou plyšovou srstí.Jsou to milé a inteligentní kočičky vhodné k chovu, výstavám nebo jako atraktivní mazlíčci.
Ráda bych Vás seznámila nejenom s kočičkami,ale napsala také něco o nás.Jsme taková "normální" rodinka. Máme dvě dcery, které vyrůstají s našimi kočkami a mají je velmi rády.
Bydlíme v malé vesnici v rodinném domku . Vesnice se jmenuje Vojnův Městec a žije zde kolem 700 obyvatel,je z bývalého okresu Žďár nad Sázavou v krásném kraji Vysočina.
Chováme britské kočičky ve velmi atraktivních barvách- jen plné barvy bez kresby -lilová,krémová,modrá+želvovinové v uvedených barvách.Také jsme se zaměřili na chov bikolorů a harlekýnů.V současné době máme pět chovných kočiček a jednoho chovného kocourka.Všechny jsou očkované,odčervené s neg.testy na FIP,FeLV a FIV. U nás se mají kočičky velice dobře,dostávají jen to nejlepší krmení a starám se o ně s velkou péčí. Již od malinka mám velkou lásku ke kočičkám,pro mě to byly a jsou velké kamarádky,hlavně mě okouzlily svojí osobností a věrností. Sice jsme chovali kočky domácí,ale o nic méně krásné než kočičky ušlechtilé. Čím více jsem byla starší,tím více jsem tíhla ke kočičím kráskám a toužila jsem po čistokrevné kočičce.
V roce 2000 jsem si pořídila britského krémového kocourka ,který se jmenoval EC. ANGELO DEL ORSO.Bylo mu již šest let, ale na první pohled mě okouzlil svým upřímným pohledem, věrností,inteligencí a krásou.Dne 19.3.2001 Angelo del Orso zemřel, bylo mě moc smutno a nemohla jsem se s tím smířit,proč právě on. Ale díky Angelovi jsem pochopila,že se chovu koček budu věnovat co nejvíce a právě plemeni britská krátkosrstá.
Odchováváme koťátka výhradně s PP. Nový majitelé maji jistotu,že si pořizuji koťátko po britských rodičích. Koťátka od nás odcházejí po 13.týdnu věku, jsou 2x očkována, odčervena a mají malou výbavičku do začátku. S novými majiteli jsme rádi i nadále v kontaktu, abychom veděli, jak se našim miláčků daří. Život s našimi kočkami je úzce propojen a nedovedu si již život bez nich představit.O plemeni:
Erasmo - kocourek importovaný z Norska v krémové barvě.
Povahově je malé zlatičko,velmi přitulný. Ve svém věku je již velmi mohutný.Věříme, že bude přínosem pro náš chov.Vychází s našimi kočkami bez konfliktů a neznačkuje. Domácím jménem mu říkáme Era.
Je plně očkováný - panleukopenie, rino tracheitýda,chlamídie, rinotracheitýda,chlamídie, calicy-viry,plísně, vzteklina. Jeho rodiče jsou negativně testovaní na PKD.

Chovatelská stanice: FALLING STAR, CZ-BKH


Telefon: +420774131375
Zodpovědná osoba: Marika Hromádková
www: www.fallingstar.unas.cz
Mail:

Hodnocení: 40 bodů ze 100

Zabýváme se chovem:
Britská krátkosrstá kočka

Chtěli byste přidat záznam o své stanici ? >KLIKNĚTE ZDE<
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czPočet zobrazení: 4527

Hodnocení tohoto článku:

Průměrné hodnocení:
3.3 z 5
(30 hlasů)

Vaše hodnocení:
1  2  3  4  5
(5 bodů=nejlepší)Hodnocení portálu:

40 bodů
IQ test online

Hry online
Svátek má  Teodor, zítra Nina