přidat stanici/tisk /editace

Chovatelská stanice: BAWEAN OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY


Adresa: K lesíku 85, Zahořany, 267 01 Kráův Dvůr
Telefon: +420606430073
Zodpovědná osoba: Huboňová Kateřina
www: www.rhodesky-ridgeback.com
Mail:

Reg. číslo CHS: 1418/07
Plánujeme vrh: 30.11.2011
Hodnocení: 66 bodů ze 100

Chovatelská stanice: Rhodéský ridgeback, Rhodézský ridgeback


O nás:Stránky chovatelské stanice BAWEAN´S HOPE, zabývající se chovem plemene RHODÉSKÝ RIDGEBACK. Na jaro 2011 plánujeme štěňátka - vrh B - ze zahraničního zajímavého krytí. Potomci předchozího A vrhu jsou zdravý a výstavně velmi úspěšní. Stránky jsou pravidelně každý týden aktualizovány.

Štěňátka z naší chovatelské stanice Bawean´s Hope

Pokud jste se rozhodli pořídit si plemeno Rhodeský Ridgeback a uvažujete o štěňátku z naši chovatelské stanice, jsou následující řádky přímo pro vás.
V chovu Ridgebacků se zaměřuji především na zdraví psů, jejich povahu a v neposlední řadě i na kvalitní exteriér psa. Krycího psa vybírám velmi pečlivě a konzultuji mé rozhodnutí se zkušenými poradci chovu či dlouholetými chovateli Ridgebacků. Dále se snažím o to, aby rodokmen štěňátek byl zajímavý, tedy použiji vždy jen takového psa, který se používá ke krytí jen na některé fenky a nekryje plošně.

Psa si pořizujete na deset i více let a po celou tuto dobu mu musíte věnovat svou lásku, péči a v neposlední řadě i váš čas. Kromě vašich rodinných životních podmínek, je potřeba zvážit i vaši finanční situaci, abyste mohli psu poskytnout především kvalitní stravu, nutné výdaje za preventivní ošetření psa, tedy očkování, odčervení a jiné a samozřejmě v případě zdravotních potíží psa je nutné poskytnout mu někdy i velmi nákladnou zdravotní péči. Dále prosím zvažte, zda vám vaše povolání - zaměstnání, umožňuje starat se o psa a tím nemyslím jen dát mu ráno a večer nažrat. Ridgeback je velmi inteligentní pes vyžadující neustálou mentální stimulaci a toužící po osobním pohodlí – je to ten nejlepší společník. Z těchto a mnoha dalších důvodů neprodám žádné štěňátko k venkovnímu žití, tedy do kotce či boudy (a to ani do zateplené boudy).

V případě zájmu o štěňátko Ridgebacka z tohoto spojení, či o jakoukoliv informaci k oběma psům, mě prosím neváhejte kontaktovat na emailu le.katerina@seznam.cz nebo na tel.+420 606 430 073. V případě vaše zájmu Vám velmi ráda poskytnu informace o tomto plemeni, výchově a soužití s ním. Také osobní návštěvu, abyste viděli Bawean (Citu) na vlastní oči, velmi rádi uvítáme ......Chovatelská stanice: BAWEAN OD KOVÁŘOVSKÉ HŮRKY


Adresa: K lesíku 85, Zahořany, 267 01 Kráův Dvůr
Telefon: +420606430073
Zodpovědná osoba: Huboňová Kateřina
www: www.rhodesky-ridgeback.com
Mail:

Reg. číslo CHS: 1418/07
Plánujeme vrh: 30.11.2011
Hodnocení: 66 bodů ze 100

Zabýváme se chovem:
Rhodéský ridgeback, Rhodézský ridgeback

Chtěli byste přidat záznam o své stanici ? >KLIKNĚTE ZDE<
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czPočet zobrazení: 2851

Hodnocení tohoto článku:

Průměrné hodnocení:
3.9 z 5
(12 hlasů)

Vaše hodnocení:
1  2  3  4  5
(5 bodů=nejlepší)Hodnocení portálu:

66 bodů
IQ test online

Hry online
Svátek má  Cecílie, zítra Klement