přidat stanici/tisk /editace

Chovatelská stanice: WILD ANGEL


Adresa: Praha
Telefon: +420739047505
Zodpovědná osoba: Kolísková Dagmar
www: www.wildangel.cz
Mail:

Hodnocení: 40 bodů ze 100

Chovatelská stanice: Havanský psík, Havanský bišonek


O nás:Jsme malá chovatelská stanice, vlastním pouze 2 fenečky havanského psíka.

Dodatek:7.11.2008
Naše chovatelská stanice se rozrostla ještě o další havanské psíky ale také i o další plemena. Nyní vlastním 4 havanské psíky, holčičky, dvě z nich jsou již naše odchovy. Další plemeno, které chováme je bišonek frisé, a to čirou náhodou, že jsem štěňátko dostala od jedné kamarádky, které bišonky chová, za krátko se ke mně dostala ještě jedna 4letá bišonka.
Jelikož jsem kdysi měla pudlíka, za dob kdy jsem neměla chov.stanici, přesto touha po něm nemizela, a tak jsem si vybrala štěňátko harlekýna, to jest vícebarevný pudl - černobílý, fenku máme jen jednu. A z další řady bišonků jsem volila Barevného boloňského psíka, též jednu fenku která dospívá, a nakonec jsme si pořídili ještě labutěnku - čínský chocholatý pes, jelikož se nám toto plemeno velmi líbí a jak pudl tak i labutěnka jsou pro nás spíše jako mazlíci. Nejsou pořizovány zcela za účelem chovu. Pudlička měla štěňátka zatím jednou a labutěnka dospívá./rok.2008/ Havaňáčky a bišonky se nemusí nijak komentovat, prostě temperamentní, milé,hravé a stále veselé plemeno.

Pejskové žijí normálním psím životem, nejsou stále jen načančaný, nejsou také zavřený v klecích aby se jim pomuchlala srst. Stříháme kdy je potřeba aby to pro naše holky bylo příjemné.Výstavy zrovna nemilujeme kvůli tomu, že se tam tráví dlouhé hodiny, což pro pejsky není zrovna ideální. Štěňátka se nám doposud daří odchovat zdravé, což je našim největším cílem, dobře socializované, učené již v tak útlém věku čistotě,jsou odchované v bytě, kde jsou v kontaktu s dalšími pejsky a hlavně denně s lidskou rukou a jejím úzkým kontaktem.O plemeni:Havanský psík je nelínající plemeno, není agresivní, je vhodné k dětem. Netrpí žádnými specifickými nemocemi. Havaňáček dorůstá výšky max. 29cm.v kohoutku a váha 6kg. by neměla přesahovat. Je to malý, chundelatý, milý, hravý a tempramentní společník pro celou rodinu.

Bišonek frisé je též nelínající plemeno, stále veselé hravé, velmi vhodné k dětem, v žádném případě není agresivní, rádo se mazlí, hraje si, srst se stříhá, dle potřeby, či stačí 1krát za 2 měsíce,je to takový maličký chundelatý kašpárek.

Pudl harlekýn, též nelíná, též se stříhá jako bišonek frisé, harlekýn je trochu odlišný od jednobarevného pudlíka, alespoň moje zkušennost je taková. Harlekýnek je velmi umazlené plemeno, naše fenka ráda aportuje, miluje procházky, děti, je hravá , temperamentní, ale také klidná, poslušná, prostě je to pudlíček, a toto plemeno bude vždy prostě super.

Barevný boloňáček, též nelíná, srst se nechává růst, naroste do určité délky, a nemusí se stříhat, údržba je maličko obtížnější, ale kdo si dá trochu práci, pročísnout časteji, tak je vše v pořádku. Naše fenka je velmi čistotná, klidná, hravá, nenáročná, hodně mazlivá, za všechno je nám vděčná, také poslušná, máme jen jednu fenku, ještě mladou, takže teprve objevujeme její klady, či zápory.

Čínský chocholatý pes - je to opravdu zvláštní plemeno, též nelínající, srst se nechává růst, ale může se též stříhat, a třeba i na naháčka, opět záleží zda chodíte na výstavy nebo ne. Naše fenka je u nás kratičkou dobu, je nebojácná, z čeho mám velkou radost, je velmi milá, vstřícná ke všem lidem a to i cizím, nenáročná, hravá, mazlivá, přítulná, atd...
Je to vše jen v krátkosti, standardy vám napoví více.

Chovatelská stanice: WILD ANGEL


Adresa: Praha
Telefon: +420739047505
Zodpovědná osoba: Kolísková Dagmar
www: www.wildangel.cz
Mail:

Hodnocení: 40 bodů ze 100

Zabýváme se chovem:
Bišonek
Boloňský psík
Čínský chocholatý pes
Havanský psík, Havanský bišonek
Pudl

Chtěli byste přidat záznam o své stanici ? >KLIKNĚTE ZDE<
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czPočet zobrazení: 5798

Hodnocení tohoto článku:

Průměrné hodnocení:
4.3 z 5
(15 hlasů)

Vaše hodnocení:
1  2  3  4  5
(5 bodů=nejlepší)Hodnocení portálu:

40 bodů
IQ test online

Hry online
Svátek má  Michal, zítra Jeroným