přidat stanici/tisk /editace

Chovatelská stanice: CHANTAL ROSE


Adresa: Praha, Česká Republika
Telefon: +420732881446
Zodpovědná osoba: Andrea Peloušková
www: http://www.ridgeback-ocisfingy.cz/
Mail:

Hodnocení: 54 bodů ze 100

Chovatelská stanice: Rhodéský ridgeback, Rhodézský ridgeback


O plemeni:...Rhodéský Ridgeback - nádherné charismatické plemeno...

Rhodéský Ridgeback je ideálním společníkem do lidské společnosti díky jeho srdečné a rozvážné povaze, jeho inteligenci a touhou po lidské pozornosti. Ochotně se přizpůsobí daným podmínkám, má citlivou povahu, je vnímavý, věrný a mimořádně čistotný, zřídka štěká, takže se stává ideálním rodinným psem, který však, když je potřeba, rád předvede své lovecké vlohy. Nejraději tráví čas se svojí rodinou i dětmi. Rhodéský ridgeback je velmi aktivní a hravý, potřebuje hodně pohybu a aktivit.(Vycházky, Coursing, Agility,...)

Rhodeský Ridgeback je povahou velice citlivý a jemný. Rád se svým pánem komunikuje a dokáže se podělit o radost i smutek, má mimořádnou schopnost vcítit se do problémů a do jisté míry je i předvídat. Rhodéský Ridgeback je elegantní, vzhledově symetrický, obratný, aktivní a svalnatý. Hlavní důraz je kladen na eleganci a pohyblivost. Při výchově rhodéského ridgebacka je velmi důležitá výchova po dobrém a důsledností!

Rhodéský Ridgeback je každopádně výrazná osobnost. Miluje svoji rodinu a považuje se za jejího člena a je velice příjemným společníkem. Jako správný ridgeback má i mimořádně vyvinutý smysl pro spravedlnost a umí se i pořádně urazit, když se cítí neprávem potrestaný. Je klidný a rozvážný, přesto však, když je třeba, umí být velice temperamentní. Rhodéský Ridgeback má v sobě výrazný instinkt ostražitosti a ochrany, k tomu nemusí být vychovávaný ani cvičený. Běda každému, kdo by chtěl někomu z rodiny ublížit! Přestože je ridgeback velice klidný, svým nejbližším je bezvýhradně oddán a je ochotný nasadit pro obranu členů své rodiny i vlastní život.

Jako přírodní plemeno disponuje rhodéský ridgeback šestým smyslem pro nebezpečí, na podněty z okolí reaguje, díky svému původu, téměř jako divoké zvíře a chápe i to, co je mimo naše lidské chápání. Slepá poslušnost je tomuto plemeni cizí - ridgeback není otrok, ale váš partner! Ze své povahy je k cizím spíše zdrženlivý, nikoli však bojácný. Toto plemeno má velice blízko k přírodě a potřebuje denně dostatek pohybu na louce či v lese. Rhodéský Ridgeback je rodinně založený pes, proto nerad zůstává dlouho sám. Potřebuje stálý kontakt s vámi a váží si ho, což dokáže dát velice dobře najevo.

Chovatelská stanice: CHANTAL ROSE


Adresa: Praha, Česká Republika
Telefon: +420732881446
Zodpovědná osoba: Andrea Peloušková
www: http://www.ridgeback-ocisfingy.cz/
Mail:

Plánujeme vrh: 01.01.1970
Hodnocení: 54 bodů ze 100

Zabýváme se chovem:
Rhodéský ridgeback, Rhodézský ridgeback

Chtěli byste přidat záznam o své stanici ? >KLIKNĚTE ZDE<
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czPočet zobrazení: 828

Hodnocení tohoto článku:

Průměrné hodnocení:
5.0 z 5
(40 hlasů)

Vaše hodnocení:
1  2  3  4  5
(5 bodů=nejlepší)Hodnocení portálu:

54 bodů
IQ test online

Hry online
Svátek má  Mahulena, zítra Romana