Právě je sob lis 16, 2019 12:52 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 2011,11,06 MVP PRAHA
PříspěvekNapsal: pát říj 14, 2011 1:32 pm 
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: čtv lis 04, 2010 6:03 pm
Příspěvky: 3
MVP PRAHA LETŇANY 6.11.2011

Kruh č. 29, Rozhodčí: Iliev Mariucz
Bernský salašnický pes: 2384-2472...89


PSI TŘÍDA DOROSTU 5
2384 Ardon Grand Mohutné srdce
2385 Artholomew Arabelis
2386 Vlas Miroslav
2387 Harper od Zlatého Roxe
2388 H.. od Zlatého Roxe


PSI TŘÍDA MLADÝCH 11
2389 Aaron ze Stodůleckých luk
2390 Akim Sweet Bacon
2391 Alex Sweet Bacon
2392 Asuncion Sweet Bacon
2393 Bruce Willis Carallsa
2394 Elliot Clark z Peruckých lesů
2395 Elroy Bermondo Bohemia
2396 Garp od Zlatého Roxe
2397 Gasty od Zlatého Roxe
2398 Orlando Bloom Queen Elsa
2399 Patton Tonny Queen Elsa


PSI MEZITŘÍDA 4
2400 Desperado Divino Bermondo Bohemia
2401 Ganty od Zlatého Roxe
2402 Landgraf Berneńskie Ranczo
2403 Victor de Marais Champagne


PSI TŘÍDA OTEVŘENÁ 15
2404 Andy Nebeská hvězda
2405 Andy Rainbow star
2406 Barbar Bermondo Bohemia
2407 Topfer Andreas- Německo
2408 Bonifac Moravian Hurricane
2409 Cameron Calwin Bermondo Bohemia
2410 Kirchner Georg - Německo
2411 Diablo Divertido Bermondo Bohemia
2412 Fanda Berfan
2413 Harry z Mokrovous
2414 Chopper Bakaon
2415 Justin vom Kaltenborner Wäldchen
2416 Legolas Queen Elsa
2417 Love Me Queen Elsa
2418 Zanzebern Foreign Agent


PSI TŘÍDA ŠAMPIONŮ 5
2419 Arko z Dolních Kounic
2420 GrCH. ARTUŠ Bermondo Bohemia
2421 Cameron/Bert Codeli girls
2422 Chroboczek Ryszard POLSKO
2423 Kristof Queen Elsa


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned říj 16, 2011 12:08 am 
Nováček 4
Nováček 4
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2007 2:49 pm
Příspěvky: 197
MVP PRAHA LETŇANY 6.11.2011
Kruh č. 29, Rozhodčí: Iliev Mariucz
Bernský salašnický pes: 2384-2472...89

PSI
PSI TŘÍDA DOROSTU 5
2384 Fillová Michaela Jemnice
2385 Šimanová Jitka Praha 4
2386 Vlas Miroslav Praha Radotín
2387 Kulhavá Marie Humpolec
2388 Kulhavá Marie Humpolec

PSI TŘÍDA MLADÝCH 11
2389 Tvrdík Tomáš Nové Město 34 Moldava
2390 Svobodová Lucie Nový Žďár 49 Aš
2391 Nahodilová Michaela Nové Strašecí
2392 Jandová Jana Bobnice
2393 Šatný Martin Holasovice
2394 Teplý Vladimír Praha 9
2395 Krupička Zdeněk Chodouny 46
2396 Křivánek Petr Karlovy Vary
2397 Moravcová Pavla Pacov
2398 Hrušáková Alexandra Praha 5
2399 Kolářová Zdeňka Plzen

PSI MEZITŘÍDA 4
2400 Černíková Veronika Těchlovice 186
2401 Vychytilová Iva Vokov 13 Pelhřimov
2402 Pultarová Nela Kostelní Lhota 287 Sadská
2403 Wildtová Miroslava Čížkova 1278 Hostivice

PSI TŘÍDA OTEVŘENÁ 15
2404 Linhartová Zuzana Řípská 827/24 Mělník
2405 Wenzlová Pavla Kladno
2406 Kočandrle Miroslav Klášter 115 Nepomuk
2407 Töpfer Andreas An der Linde 3 Gruna Německo
2408 Holčáková Stáňa Litoměřice
2409 Hezina Michal Žižkova 466 Dobroměřice
2410 Kirchner Georg ,Riedweg 3 Evan - Německo
2411 Kříž Miroslav Klecany
2412 Soukupová Věra Seifertova 436 Šťáhlavy
2413 Pečenka Pavel Mokrovousy
2414 Bártová Jana Starý Plzenec
2415 Antušková Hana Pod baštami 3 Praha 6-Hradčany
2416 Nahodilová Michaela Třtice u Brodku 76 Nové Strašecí
2417 Rulec Milan Josefův Důl
2418 Dvořáková Jolana Velvary

PSI TŘÍDA ŠAMPIONŮ 5
2419 Kešnerovi Bianka a Josef 17.Listopadu 955 Vejprty
2420 Kočandrle Miroslav Klášter 115 Nepomuk
2421 Kopecká Martina Trotina 7 Smiřice
2422 Chroboczek Ryszard Jaśminowa 42 Radzionków Polsko
2423 Sojková Jaromíra a Markéta Žižice 30 Slaný

FENY
Feny třída štěnat 4
2424 Morstein Tomáš Bezručova 616 Týnec nad Labem
2425 Fišerová Barbora U Háječku 448 Nučice
2426 Kunová Klára Malý Chlumec 88 Hostomice
2427 Kulhavá Marie Humpolec

Feny Třída dorostu 6
2428 Šavrdová Kateřina Mukařov
2429 Třísková Dana HK
2430 Horynová Zuzana Děčín
2431 Dvořáková Jolana Velvary
2432 Drdlíková Jaroslava Litoměřice
2433 Šatný Martin Holasovice

Feny Třída mladých 10
2434 Šnajdrová Žaneta Kladruby u Stříbra
2435 Roučková Jana Bílina
2436 Rulec Milan Josefův Důl
2437 Wagner Martin Praha 9 - Letňany
2438 Sunkovská Tereza Louny
2439 Pavlisová Kateřina Šestajovice
2440 Bártová Jana Starý Plzenec
2441 Hrušková Jindřiška Dobrovice
2442 Kubátová Jaroslava Planá
2443 Tetková Blanka Jindice 17 Rašovice

Feny Mezitřída 6
2444 Kratochvílová Jana K Viaduktu 599 Rtyně v Podkrkonoší
2445 Mašková Jaroslava Záryby 100 Kostelec nad Labem
2446 Nedvídek Radomír Voděrady 12 Voděrady
2447 Kešnerovi Bianka a Josef 17.Listopadu 955 Vejprty
2448 Sýkorová Marcela Za dvorem 152 Štítary
2449 Ščerba Jan Zahradní 139 Mělnické Vtelno

Feny Třída otevřená 16
2450 Zemanová Lenka Vrchlického 38 Praha 5
2451 Pultarová Nela Kostelní Lhota 287 Sadská
2452 Machová Monika Černilov 25 Černilov
2453 Kratochvílová Jana K Viaduktu 599 Rtyně v Podkrkonoší
2454 Pavlisová Kateřina Šestajovice
2455 Dvořáková Jolana Velvary
2456 Rumlerovi Dagmar a Radek Nálepkova 44 Brno
2457 Dlouhá Lucie Pod Hájem 121 Zdiby
2458 Mašková Jaroslava Záryby 100 Kostelec nad Labem
2459 Šatný Martin Holasovice
2460 Vedralová Jaroslava Drahobudice 11 Zásmuky
2461 Šavrdová Kateřina Mukařov
2462 Kopecká Martina Trotina 7 Smiřice
2463 Kutilová Monika Křivenecká 447 Praha 8
2464 Chovancová Hana Březnice 512 Zlín
2465 Sojková Jaromíra a Markéta Žižice 30 Slaný

Feny Třída šampionů 6
2466 Pavlisová Kateřina Šestajovice
2467 Dlouhá Lucie Pod Hájem 121 Zdiby
2468 Venclová Lucie Kovářů 773 Ústí nad Orlicí
2469 Kálmánová Slávka Valtašúrska 25 Šúrovce Slovensko
2470 Zemanová Lenka Vrchlického 38 Praha 5
2471 Chroboczek Ryszard Jaśminowa 42 Radzionków Polsko

Feny Třída veteránů 1
2472 Mašková Jaroslava Záryby 100 Kostelec nad Labem


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: výsledky
PříspěvekNapsal: pát pro 16, 2011 1:09 am 
Nováček 4
Nováček 4
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2007 2:49 pm
Příspěvky: 197
PSI
PSI TŘÍDA DOROSTU 5
2384 VN2 Ardon Grand Mohutné srdce
2385 VN4 Artholomew Arabelis
2386 VN3 Exy z Malšovic
2387 VN3 Haidy Bell od Zlatého Roxe FENA
2388 VN1 Harper od Zlatého Roxe

PSI TŘÍDA MLADÝCH 11
2389 V2 Aaron ze Stodůleckých luk
2390 V Akim Sweet Bacon
2391 V3 Alex Sweet Bacon
2392 V Asuncion Sweet Bacon
2393 V Bruce Willis Carallsa
2394 V1 CAJC BOJ Elliot Clark z Peruckých lesů
2395 V Elroy Bermondo Bohemia
2396 V4 Garp od Zlatého Roxe
2397 V Gasty od Zlatého Roxe
2398 - Orlando Bloom Queen Elsa
2399 V Patton Tonny Queen Elsa

PSI MEZITŘÍDA 4

2400 V2 rCAC Desperado Divino Bermondo Bohemia
2401 V1 CAC Ganty od Zlatého Roxe
2402 V3 Landgraf Bernenskie Ranczo
2403 VD4 Victor de Marais Champagne

PSI TŘÍDA OTEVŘENÁ 15

2404 V4 ANDY Nebeská Hvězda
2405 V2 rCAC Andy Rainbow Star
2406 V Barbar Bermondo Bohemia
2407 V Berner-Emmas Choppy Child Of Denzel
2408 V BONIFAC Moravian Hurricane
2409 V Cameron Calwin Bermondo Bohemia
2410 -- Camillo vom Bachgrund
2411 V1 CAC DIABLO DIVERTIDO Bermondo Bohemia
2412 V FANDA Berfan
2413 V HARRY z Mokrovous
2414 V CHOPPER Bakaon
2415 V3 Justin vom Kaltenborner Wäldchen
2416 V LEGOLAS Queen Elsa
2417 V Love Me Queen Elsa
2418 -- Zanzebern Foreign Agent

PSI TŘÍDA ŠAMPIONŮ 5
2419 V1 CAC CACIB BOB ARKO z Dolních Kounic, Ch.
2420 V3 Artuš Bermondo Bohemia, Ch.
2421 V Bert Codeli girls
2422 V4 BIVOJ od Dvou briz, Ch.
2423 V2 rCAC rCACIB KRISTOF Queen Elsa, Ch.

FENY
Feny třída štěnat 4
2424 VN2 ALISA Cink hill
2425 VN1 ALIYA BELLA z Komorna
2426 VN4 BRITA z Městečka
2427 VN3 Grace van Sharel

Feny Třída dorostu 6
2428 VN4 Anabelle Kabátko
2429 VN1 ANGEL BEAUTY Arabelis
2430 VN Angelina Jolly Arabelis
2431 VN BRIONNY RUTH Ladyca Bern
2432 VN DIA GRIENE Záte démantů
2433 VN2 HABBIBA od Zlatého Roxe
2387 VN3 Haidy Bell od Zlatého Roxe FENA

Feny Třída mladých 10
2434 VD AFFINITY FOLLY Shaggyguard
2435 V Caroline Moravian Hurricane
2436 V2 Cinderella Záte Démantů
2437 V Diamond doreen Orecan
2438 V EIMI z Olešských strání
2439 V1 CAJC EMMA Bermondo Bohemia
2440 V FIDORKA pod Radyní
2441 V FINLANDIA Codeli Girls
2442 V3 Grácie Hairy Love
2443 V4 NANCI Queen Elsa

Feny Mezitřída 6

2444 V Amber Flare Shaggyguard
2445 V2 rCAC rCACIB EMILLY Baronnella
2446 V4 FIBIE od Zlatého Roxe
2447 V3 FIONA od Zlatého Roxe
2448 V ILLY Bakaon
2449 V1 CAC CACIB TAMAY van de WEYENBERG

Feny Třída otevřená 16

2450 --- ALIS Bohemia Catulus
2451 V Angel Magic Carallsa
2452 V Barka z Kytlic
2453 V2 rCAC Beuty Shaynee Orecan
2454 V1 CAC Calamity Cayenne Bermondo Bohemia
2455 --- CITA ze Slunného dvora
2456 V CONNIE Haf z Jundrova
2457 --- DESTINY Santy Bazaltin
2458 V Dita Baronnella
2459 V FATYMA od Zlatého Roxe
2460 V4 Fiji Stróz Zagrody
2461 V Gwendy from Kristen
2462 V Indy van´t Stokerybos van´t Stokerybos
2463 V Let´s Go Queen Elsa
2464 V3 LITTLE JAY Queen Elsa
2465 --- LOUSIANA Queen Elsa

Feny Třída šampionů 6
2466 --- Anuschka Bermondo Bohemia, CH.
2467 V4 CLAUDIE Santy Bazaltin, CH.
2468 V3 DIXIE od Trotinského potoka, CH.
2469 V2 rCAC Galaxy Čalovské lúky, Ch.
2470 V1 CAC GRIMMA Vita Canis, Ch.
2471 --- HARMONIA Berneoskie Ranczo, Ch.

Feny Třída veteránů 1

2472 --- AKELA Černý baron


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 3 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron



Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Copyright (c) 2013 by celysvet.cz. All rights reserved ! celysvet[zav]email.cz
  Šachy  ·   Inzerce  ·  Hry online  ·  Fotosoutěž  ·  Puzzle  ·  Tapety na plochu  ·  Mapy  ·  IP adresa  ·  Fórum  ·  IQ test

CelýSvět.cz - encyklopedie: psi, kočky, pokojové rostliny, vtipy, státy, cestování, hry online
           Zábavní portál