Právě je stř lis 13, 2019 4:30 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 
Autor Zpráva
PříspěvekNapsal: čtv lis 03, 2011 12:51 pm 
Nováček 2
Nováček 2
Uživatelský avatar

Registrován: sob úno 03, 2007 11:16 am
Příspěvky: 44
výsledky:

VEĽKÝ ŠVAJČIARSKY SALAŠNÍCKY PES

Kruh/Ring 1 - Rozhodca/Judge : Sieghardt Muthsam
PSY / MALES - TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
1
AKIM Z RUŽÁKOVA, CMKU/VSP/1413/11, 02.05.2011
O: CH. BERNE VON WUMELSDORF M: AGÁTA IRVING
CH: ING. VELECKÁ RENÁTA MAJ: ŠIRILA MIROSLAV MUDR. VN1

PSY / MALES - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
2
DASTIN IRVING, CMKU/VSP/1194/10, 10.06.2010
O: CH. MAXI ZGORNJESAVSKI M: ANTOINETA VALATHECA
CH: KOPERA ČENEK MAJ: KUBEKOVÁ DARINA MGR. V2

3
GASTON SPOD HRÁDZE, SPKP 516, 23.08.2010
O: CH. HARLEY SWISS STAR VD. WONNEPROPPEN M: CH. CALYSTA FROM SWISS STAR
CH: MVDR. BELOVIČOVÁ ANETTA MAJ: BARCÍKOVCI M+M V1 CAJC BOB VMŠV

4
QUICKSTEP FROM BALIHARA RANCH, 534, 10.01.2011
O: HIJACKER FROM BALIHARA RANCH M: CAESONIA FROM BALIHARA RANCH
CH: ING. JANA ŠTEFANCOVÁ MAJ: BRUNNER MÁRIO MGR. V3

PSY / MALES - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
5
AKIM FANNY, SPKP 556, 09.12.2009
O: INTCH. BERNE VON WUMELSDORF M: INTCH. PHYLLIS DARLEY FROM SWISS STAR
CH: HEŘMÁNKOVÁ MIROSLAVA MAJ: PERAŠÍNOVÁ KATARÍNA MGR V1 CAC

6
ARTUR ZE SLOVÁCKÉ ZAHRÁDKY, SPKP 555, 30.01.2010
O: CH. ALDO ZORSKA PRIMA M: AVRIL SWISS DARLING
CH: HANDL MIROSLAV MAJ: PEŤKO MARIÁN ING. V2

PSY / MALES - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
7
BASTIEN RODYRY PARADISE, CMKU/VSP/960/09, 15.06.2009
O: INTCH. FARAO FROM SWISS STAR M: ADARA NOVABOON PARADISE
CH: VYSKOČIL FRANTIŠEK MAJ: BRÁZDOVÁ DAGMAR BC. V2 RCAC

8
CAIRO SPOD HRÁDZE, SPKP 437, 26.03.2009
O: CH. CALIFFO VON BLASENNEUHAUS M: CH. CALYSTA FROM SWISS STAR
CH: MVDR. BELOVIČOVÁ ANETTA MAJ: PEKNÍKOVÁ MONIKA PHARMDR. V3

9
QUICK SILVER FROM BALIHARA RANCH, SPKP 427, 17.12.2008
O: CH. CESAR VON ROUBEN SENT M: CH. PUPPA FROM BALIHARA RANCH
CH: ING. ŠTEFANCOVÁ JANA MAJ: VAVRINEC MAREK V1CAC
VŠV

SUKY / FEMALES - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
10
ATHABASCA SWISS TRICOLOR, SPKP 531, 14.08.2010
O: CLARK Z GRANDORFA M: HOLLY PALI LOOKOUT
CH: ING. HANA VACULÍKOVÁ MAJ: LIPTÁK KAMIL - VD1

11
BALLYHARA´S INDIAN SUMMER, SPKP 527, 01.09.2010
O: CH. HARLEY SWISS STAR VD. WONNEPROPPEN
M: CH. ILLIANA FROM BALIHARA RANCH
CH: JUDR. PAVLOVIČ PATRIK MAJ: ŠTEFANCOVÁ PAVLOVIČ JANA PATRIK ING. JUDR. x

12
CHITA VALATHECA, CMKU/VSP/1292/10, 31.12.2010
O: INTCH. AKIM KINGS RANGE M: CH. BIXI VALATHECA
CH: BAROŇ MIROSLAV MAJ: BAROŇ MIROSLAV x

SUKY / FEMALES - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
13
CHOCOLATE SANAA FROM BALIHARA RANCH, SPKP 485, 12.02.2010
O: WALLACE FROM BALIHARA RANCH M: CAESONIA FROM BALIHARA RANCH
CH: ING. ŠTEFANCOVÁ JANA MAJ: BEDNARIK TOMÁŠ MGR. V1

14
LUISA PALI LOOKOUT, CMKU/VSP/1128/10, 14.04.2010
O: BELPHEGOR FROM BALIHARA RANCH M: HERMIONA PALI LOOKOUT
CH: KONČELÍK LUDĚK MAJ: URBANOVÁ ZDEŇKA VD2

SUKY / FEMALES - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
15
AMBRA RAČA RANCH, SPKP 465, 23.07.2009
O: CH. CESAR V ROUBEN SENT M: NASTJA FROM BALIHARA RANCH
CH: ING. ZAVARSKÝ JOZEF MAJ: LENGYELOVÁ PUTZOVÁ ALICE D3

16
ELITE FROM BALIHARA RANCH, SPKP 376, 21.12.2007
O: INTCH. BARTON MANOR´S TIBET M: CH. ALESSANDRA VALATHECA
CH: ING. ŠTEFANCOVÁ JANA MAJ: ŠTETKA PETER ING V2
RCAC

17
HANAH HUMPHREY VALATHECA, CMKU/VSP/1103/10, 27.02.2010
O: INTCH. FARAO FROM SWISS STAR M: INTCH. ATHENA VON CASSLOV
CH: BAROŇ MIROSLAV MAJ: BAROŇ MIROSLAV x

18
JRCH. ABBY FANNY, CMKU/VSP/1044/09, 09.12.2009
O: CH. BERNE VON WUMELSDORF M: INTCH. PHYLLIS DARLEY FROM SWISS STAR
CH: HEŘMANOVÁ MIROSLAVA MAJ: HEŘMANOVÁ MIROSLAVA V1 CAC
VŠV



108 PHYLIS DARLEY FROM SWISS STAR V1 CAC



BERNSKÝ SALAŠNÍCKY PES (PES) - PES

Kruh/Ring 1 - Rozhodca/Judge : Sieghardt Muthsam
PSY / MALES - TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
19
AGENT Z ÚDOLÍ KAZNIČOVA, CMKU/BSP/8909/11, 25.05.2011
O: CH. FERRARI BLACK ALTURA M: ISABELLA VON UNKAS´ TRAUM
CH: STACHA JAN MAJ: LAGA JOSEF VN3

20
ANDREAS Z ÚDOLÍ KAZNIČOVA, CMKU/BSP/8912/11, 011/5/25..2011
O: CH. FERRARI BLACK ALTURA M: ISABELLA VON UNKAS´ TRAUM
CH: STACHA JAN MAJ: LAGA JOSEF VN2

21
ARGO Z ÚDOLÍ KAZNIČOVA, CMKU/BSP/8913/11, 25.05.2011
O: CH. FERRARI BLACK ALTURA M: ISABELLA VON UNKAS´ TRAUM
CH: STACHA JAN MAJ: STACHA JAN VN

22
ARGUS CADECAUS, SPKP 3414, 19.05.2011
O: CH. XANDER´S HILL HAPPY M: CH. AURA Z KNÍNICKÉ STRÁNĚ
CH: JERGUŠOVÁ ADRIANA MAJ: JERGUŠOVÁ ADRIANA VN1

23
CHASE ČALOVSKÉ LÚKY, SPKP 3404, 28.4.2011
O: INTCH. BACH ELEUTERIA M: FRIDA ČALOVSKÉ LÚKY
CH: ING. KRIŽAN TIBOR MAJ: GRELLOVÁ ANNA MGR. VN4

24
JOHANNES REIMA VOM PIRNIKHOF, CMKU/BSP/8742/11, 24.04.2011
O: CH. BÉĎA HAF Z JUNDROVA M: ELEANOR VOM PIRNIKHOF
CH: SUCHÁ SVATAVA MAJ: DVORSKÝ VÁCLAV+LÍVIA N




PSY / MALES - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
25
ARTHUR MOLLY´S YARD, SPKP 3371, 11.02.2011
O: INTCH. ARTUŠ BERMONDO BOHEMIA M: JRCH. HEDDA Z MOKROVOUS
CH: MGR. SANDTNEROVÁ NIKOLETA MAJ: SANDTNEROVÁ NIKOLETA MGR. VN2

26
BARLEY GOLD HEART, SPKP 3387, 14.04.2011
O: CH. FABIAN Z IPEĽSKEJ KOTLINY M: GINA RUDNIANSKA DOLINA
CH: KOCÁNOVÁ OĽGA MAJ: PAPIERNIK MATÚŠ BC. VN

27
BIG MACO BERNESSE DI REMATA , SPKP 3383, 03.04.2011
O: CH. VIP MACO Z GEMERSKEJ POLOMY M: CH. BERNADETTA VALAŠSKÉ SLUNCE
CH: MGR. ONDREJOVIČOVÁ IVANA MAJ: BREZNIČANOVA LENKA VN3

28
BOMBASTIC BERNESSE DI REMATA, SPKP 3385, 03.04.2011
O: CH. VIP MACO Z GEMERSKEJ POLOMY M: CH. BERNADETTA VALAŠSKÉ SLUNCE
CH: MGR. ONDREJOVIČOVÁ IVANA MAJ: MICHÁLIKOVÁ JAROSLAVA ING. VN

29
DOMINGO ELDEGI, CMKU/BSP/8677/11, 27.03.2011
O: FANDA BERFAN M: ANIRYS ELDEGI
CH: HYKLOVÁ EVA MAJ: HYNKOVÁ EVA VN1
NAJ. DORAST
30
IVER ICEMAN AV HISELFOSS, CMKU/BSP/8782/-11/11, 01.03.2011
O: CH. TERTZO´S KOTORI M: RIKKE RIMTUSSE AV HISELFOSS
CH: SOLBERG GRO MAJ: BŘENKOVI IVETA A ROMAN ING. VN4

PSY / MALES - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
31
ANDY KATTY CHAMPION, CMKU/BSP/8249/10, 04.07.2010
O: SAMSON Z USTRONSKIEGO ZAKATKA M: KATTY ROZA BERNER
CH: KRTEK MILAN MAJ: KRTEK MILAN V

32
CREDO ELDEGI, SPKP 3394, 17.09.2010
O: HIDEGKÚTI BERNI LORD SIKTORSSON M: DEA Z MOKROVOUS
CH: HYKLOVÁ EVA MAJ: HALASOVÁ ZINA V3

33
ELLIOT CLARK Z PERUCKÝCH LESŮ, CMKU/BSP/8396/10, 28.10.2010
O: CH. DYZIO NEKIELSKIE MOCZARY M: CH. AMBRA Z PERUCKÝCH LESŮ
CH: KŘEPČÍKOVÁ ŠÁRKA MAJ: TEPLÝ VLADIMÍR V4

34
JRCH. RONON TASMAŃSKA ELITTE, PKR.II-105584, 21.08.2010
O: INTCH. BERNERDALENS UNO AMIGO BUENO M: CH. MOKRA TASMAŃSKA ELITTE
CH: GRYLA MAŁGORZATA MAJ: STOPKA ANNA V1 CAC
VMŠV

35
STARRY TOWN FRIEND ESPECIALLY FOR YOU, ROI 11/11208, 27.10.2010
O: BJORNLIGANS CANON L ´ORSO BIRICHINO M: STARRY TOWN COCO CHANEL
CH: MAURO MAURIZIO MAJ: ZELE ALESSANDRO V2

PSY / MALES - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
36
IMPOSANT ISSAR FROM BALIHARA RANCH, SPKP 3255, 13.02.2010
O: CH. REGINALD FROM BALIHARA RANCH M: GRACIA VAN DE KLAVERHOEVE
CH: ING. ŠTEFANCOVÁ JANA MAJ: UŠÁK MAROŠ ING. V3

37
JRCH. JOLLY JOKER, MET BSH.10065/H/10, 04.02.2010
O: HEMINGWAY VAN ´T PACHTHOF M: DOLCE NERA
CH: PIETRINI ALBERTO MAJ: SZELES ANNA ZORICA V1
CAC

38
LINCOLN BERNENSKIE RANCZO, MET.BSH 9956/H/10, 02.01.2010
O: INTCH. BARANCOURT VAN DE WEYENBERG M: INTCH. CYTRA BERNENSKIE RANCZO
CH: JANISZEWSKI J.-K. MAJ: PÉTERNÉ SÁRI BEATA V2
RCAC

PSY / MALES - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
39
ASCHANT BOHEMIA BERNICA, CMKU/BSP/7313/09, 11.04.2009
O: UPBEATBOY DELLA TORRE D´OVARDA M: AIDA QUEEN ELSA
CH: SOJKOVÁ JAROMÍRA MAJ: LAGA JOSEF VD

40
BALTAZAR CLARINNE´S ANGEL, SPKP 3201, 07.07.2009
O: AZOR Z RADKOVHO DVORA M: ANGEL BERNIHO RÍŠA
CH: HAULÍKOVÁ IVETA MAJ: ŠVANČARA PETER VD

41
BARRICHELLO CLARINNE´S ANGEL, SPKP 3203, 7.07.2009
O: AZOR Z RADKOVHO DVORA M: ANGEL BERNIHO RÍŠA
CH: HAULÍKOVÁ IVETA MAJ: BOCANKOVÁ BARBORA VD

42
BODYE MORAVIAN HURRICANE, CMKU/BSP/7298/09, 25.03.2009
O: MULTICH. ZANZEBERN DEFENDER M: GRCH. EYMY Z OCHOZE
CH: HORSÁKOVÁ JITKA MAJ: KOUTSKÝ ANTONÍN V1
CAC

43
GRÜNSCHNABEL ISSY, BSH. 9756/09, 03.06.2009
O: INTCH. CIRO Z MOKROVOUS M: ZALAPARTI-BERNI VIKTÓRIA
CH: SEMSEY BEATRIX MAJ: SEMSEY BEATRIX V

44
HIDDINK G. ČALOVSKÉ LÚKY, SPKP 3184, 11.06.2009
O: CH. DOREMIS ZATOPECK M: DALIDA ČALOVSKÉ LÚKY
CH: ING. KRIŽAN TIBOR MAJ: ORLICKÝ TIBOR V4

45
JAZZY JASPER ČIERNA HVIEZDA, CMKU/BSP/7805/09/09/11, 18.09.2009
O: CH. DOREMIS ZATOPECK M: GERDA ČIERNA HVIZDA
CH: MUDR. LUKÁČOVÁ ZITA MAJ: DVORSKÝ VÁCLAV+LÍVIA V3

46
JRCH. HARRY Z MOKROVOUS, CMKU/BSP/6892/08, 11.09.2008
O: BERNERDALENS RUBEN M: CH. EIMY Z MOKROVOUS
CH: PEČENKA PAVEL MAJ: PEČENKA PAVEL V2 RCAC

PSY / MALES - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
47
CH. VIP MACO Z GEMERSKEJ POLOMY, CMKU/BSP/7401/09/08, 29.12.2008
O: CH. GIGANTIC QUEEN ELSA M: VETCH. LEXA Z GEMERSKEJ POLOMY
CH: GARGUŠOVÁ TERÉZIA MAJ: WAGNER MILAN V3

48
INTCH. CIRO HAF Z JUNDROVA, CMKU/BSP/5756, 07.04.2007
O: ASKAN VOM RUMMELSBACH M: CH. CONNIE Z MLADÉ VINICE
CH: RUMLEROVÁ DAGMAR MAJ: ŠTIPČÁK JAROSLAV V2 RCAC

49
INTCH. EL CID Z OCHOZE, CMKU/BSP/4680/05/07, 19.09.2005
O: INTCH. EARL MAXIMILLIAN OFF SOFIE´S PRIDE
M: INTCH. MOLLY Z GEMERSKEJ POLOMY
CH: DOBEŠ PAVEL MAJ: ŠTĚPÁN JAN V1 CAC, VŠV


PSY / MALES - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS
50
CH. MONTHY BENCO, CMKU/BSP 2657/02/01, 07.12.2001
O: NANA´S KASPERL M: INTCH. BRITA Z GEMERSKEJ POLOMY
CH: ŽIGO GEJZA MAJ: SUCHÝCH JAROSLAV A SVATAVA V1
NAJ. VETERÁN
PSY / MALES - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS
51
CH. SEBASTIAN Z GEMERSKEJ POLOMY, CMKU/BSP/5219/06/06, 27.04.2006
O: INTCH. UTAH DES HAUTES VERNADES M: INTCH. KIARA Z GEMERSKEJ POLOMY
CH: GARGUŠOVÁ TERÉZIA MAJ: WAGNER MILAN V1
VÍŤAZ TR.ČES
PSY / MALES - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS
52
JRCH. ANDREAS Z MALÁNEK, CMKU/BSP/7777/09, 21.12.2009
O: INTCH. SUPER FOOT ELYSIAN GARDEN SOTEL M: GRCH. BRENDA BERMONDO BOHEMIA
CH: VALVODOVÁ ARANKA MAJ: VALVODOVÁ, CVIKLOVÁ DANIELA+ ARANKA, KATEŘINA VD

PSY / MALES - TRIEDA MIMO KONKURENCIE / OUT OF CONCURENCE CLASS
53
ADEN CADECAUS, SPKP 3411, 19.05.2011
O: CH. XANDER´S HILL HAPPY M: CH. AURA Z KNÍNICKÉ STRÁNĚ
CH: JERGUŠOVÁ ADRIANA MAJ: LANDL MATEJ .......


ENTLEBUCHSKÝ SALAŠNÍCKY PES

Kruh/Ring 2 - Rozhodca/Judge : Dietlind Stingl
PSY / MALES - TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
54
KOH-I-NOOR VAN HET BRESSERSHOF, V PRÍPRAVE, 23.05.2011
O: ARTUS VOM OBEREN DORTBERG M: BRINTA VAN HET BRESSERSHOF
CH: NELLY MAST MAJ: ŠTEFANCOVÁ PAVLOVIČ JANA PATRIK ING. JUDR. VN1

SUKY / FEMALES - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
55
BEA ANNIE Z MOKROVOUS, CMKU/ESP/220/10, 27.10.2010
O: AUKSIS INTERPOLA M: INTCH. ESI ESSI
CH: PEČENKA PAVEL MAJ: PEČENKA PAVEL V1
CAJC VMŠV
BOB
56
DENNIE VOM PIRNIKHOF, CMKU/ESP/199/10, 11.09.2010
O: CH. YOCO VD. GÄNSEWIESEN M: JRCH. KAROLINE FROM BALIHARA RANCH
CH: SUCHÁ SVATAVA MAJ: SUCHÝCH JAROSLAV A SVATAVA V2


APPENZELLSKÝ SALAŠNÍCKY PES

Kruh/Ring 2 - Rozhodca/Judge : Dietlind Stingl
PSY / MALES - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
57
BAKY Z ODTOCKÉHO DVORA, SPKP 305, 18.09.2010
O: JRCH. AMIRO VOM HÖFLI M: AMY Z TURČIANSKEJ ZÁHRADY
CH: CHRAŠČ PETER MAJ: NOGA MAREK diskv.

PSY / MALES - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
58
DŽIMEI Z TURČIANSKEJ ZÁHRADY, SPKP 251, 26.06.2009
O: OBELIX FROM BALIHARA RANCH M: AERIN BARANECKÁ DOLINA
CH: MVDR. KOVAČKOVÁ MÁRIA MAJ: KRIŽOVENSKÝ MARIÁN ING. VD1

59
FOREST Z TICHÉHO ÚDOLÍ, CMKU/APZ/128/05/07, 22.07.2005
O: ZARDOS FROM BALIHARA RANCH M: CARAMELLA Z TICHÉHO ÚDOLÍ
CH: HAVELKOVÁ JAROSLAVA MAJ: PAULUSOVÁ LUDMILA x

SUKY / FEMALES - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
60
BALLYHARA´S JASMINE, SPKP 299, 08.09.2010
O: ALEX DAKAM M: JRCH. FABIENNE FROM BALIHARA RANCH
CH: JUDR. PAVLOVIČ PATRIK MAJ: KOVAČKOVÁ MÁRIA MVDR. VD2

61
BALLYHARA´S JILLY PASSION , SPKP 302, 08.09.2010
O: ALEX DAKAM M: JRCH. FABIENNE FROM BALIHARA RANCH
CH: JUDR. PAVLOVIČ PATRIK MAJ: ŠTEFANCOVÁ PAVLOVIČ JANA PATRIK ING. JUDR. V1 CAJC
VMŠV BOB

BERNSKÝ SALAŠNÍCKY PES (SUKA)

Kruh/Ring 2 - Rozhodca/Judge : Dietlind Stingl
SUKY / FEMALES - TRIEDA ŠTENIAT / BABY CLASS
62
AMANDA Z ÚDOLÍ KAZNIČOVA, CMKU/BSP/8917/11, 25.05.2011
O: CH. FERRARI BLACK ALTURA M: ISABELLA VON UNKAS´ TRAUM
CH: STACHA JAN MAJ: STACHA JAN VN2

63
BABU WARIDABEL, CMKU/BSP/8756/11, 28.04.2011
O: ANDY RAINBOW STAR M: CH. BELERIAN VALAŠSKÉ SLUNCE
CH: HALÁMKOVÁ VANDA MAJ: HALÁMKOVÁ VANDA VN3

64
LABANC-VÖLGYI SZANDRA, MET.BSH. 220/11, 22.05.2011
O: CH.LABANC-VÖLGYI MY-LORD M: CH. ÉRDI BERNI ÁLOM
CH: PÉTERNÉ SÁRI BEATA MAJ: PÉTERNÉ SÁRI BEATA VN

65
MAGLÓD-FALVI DIAMOND, BSH. 232/11, 01.06.2011
O: INTCH. MAGLÓD-FALVI PLAYBOY M: MAGLÓD-FALVI NANCY
CH: REMÉNYI KRISZTINA MAJ: REMÉNYI KRISZTINA VN1
NAJ. ŠTEŇA

66
MARILYN MONROE ČIERNA HVIEZDA, SPKP 3400, 23.04.2011
O: CH. CIRO HAF Z JUNDROVA M: GERDA ČIERNA HVIEZDA
CH: MUDR. LUKÁČOVÁ ZITA MAJ: ORLICKÝ TIBOR VN4

SUKY / FEMALES - TRIEDA DORASTU / PUPPY CLASS
67
BOSORENA BERNESSE DI REMATA , SPKP 3386, 03.04.2011
O: CH. VIP MACO Z GEMERSKEJ POLOMY M: CH. BERNADETTA VALAŠSKÉ SLUNCE
CH: MGR. ONDREJOVIČOVÁ IVANA MAJ: ONDREJOVIČOVÍ IVANA A SLAVOMÍR VN1

68
DAIMA DAPHNE ELDEGI, CMKU/BSP/8680/11, 27.03.2011
O: FANDA BERFAN M: ANIRYS ELDEGI
CH: HYKLOVÁ EVA MAJ: MIKULENKOVÁ IVETA N4

69
DUFFY ELDEGI, CMKU/BSP/8686/11, 27.03.2011
O: FANDA BERFAN M: ANIRYS ELDEGI
CH: HYKLOVÁ EVA MAJ: NAVRÁTILOVÁ PETRA VN3

70
FANTASTICA Z OLEŠSKÝCH STRÁNÍ, CMKU/BSP/8629/11, 13.03.2011
O: INTCH. BACH ELEUTERIA M: CLEA ZE ZAHRÁDECKÝCH LUK
CH: KEJŘOVÁ JANA MAJ: BOCHOVÁ ALENA VN2



SUKY / FEMALES - TRIEDA MLADÝCH / JUNIOR CLASS
71
ADINA KOSTOFRANK, CMKU/BSP/8492/10, 24.12.2010
O: CH. DOREMIS ZATOPECK M: HANNIE Z MOKROVOUS
CH: BOCHOVÁ ALENA MAJ: BOCHOVÁ ALENA V

72
BAKONYALJAI-SETTENKE JETTA, BSH. 10088/10, 21.06.2010
O: CH. ÖRDÖGHEGYI-BERNI HARLEY DAVIDSON M: GRÜNSCHNABEL GEMMA
CH: NOVÁK VIOLA MAJ: NYIRI SÁNDOR V2

73
BEL AIR Z CHALOUPKY STÍNU, CMKU/BSP/8112/10, 17.05.2010
O: CH. CARO V. GAMMENTHAL M: AGNES OD LOMISKA
CH: BC.KATARÍNA JURÍČKOVÁ MAJ: DZURŇÁKOVÁ KATARÍNA BC. VD

74
CAUSA VIVENDI ELDEGI, CMKU/BSP/8351/10, 17.09.2010
O: HIDEGKÚTI BERNI LORD SIKTORSSON M: DEA Z MOKROVOUS
CH: HYKLOVÁ EVA MAJ: HYKLOVÁ EVA D

75
ELLY BENCO, SPKP 3340, 2.09.2010
O: AZOR Z RADKOVHO DVORA M: ENYA V.´T BEERTJES HOF
CH: ŽIGO GEJZA MAJ: PRÔČKOVÁ DENISA VD

76
EMILLY BARONNELLA, CMKU/BSP/8040/10, 06.05.2010
O: INTCH. ARTUŠ BERMONDO BOHEMIA M: VETCH. AKELA ČERNÝ BARON
CH: MAŠKOVÁ JAROSLAVA MAJ: MAŠKOVÁ JAROSLAVA V3

77
EMMA BERMONDO BOHEMIA, CMKU/BSP/8545/11, 19.01.2011
O: INTCH. BARANCOURT VD. WEYENBERG M: INTCH. BAGHEERA BERMONDO BOHEMIA
CH: MVDR. PAVLISOVÁ KATEŘINA MAJ: PAVLISOVÁ KATEŘINA MVDR. V1 CAJC


VMŠV
78
EWA BERMONDO BOHEMIA, SPKP 3395, 19.01.2011
O: BARANCOURT VAN DE WEYENBERG M: BAGHEERA BERMONDO BOHEMIA
CH: MVDR .KATEŘINA PAVLISOVÁ MAJ: BRANISLAV VARGA VD

79
QEIKO ROYS LAND CARRIE, MET BSH.10003/10, 17.05.2010
O: INTCH. MAGLÓD-FALVI PLAYBOY M: CH. QEIKO ROYS LAND ASIA ANATH
CH: PAPP FERENC, MURÓCZKY ANDREA MAJ: REPKÉNY KATALIN V

80
XABRINA Z GEMERSKEJ POLOMY, SPKP 3311, 30.06.2010
O: JRCH. MONALOU FOR YOUR EYES ONLY M: CH. SABRINA Z GEMERSKEJ POLOMY
CH: GARGUŠOVÁ TERÉZIA MAJ: GARGUŠOVÁ TERÉZIA V4

81
XYLA Z GEMERSKEJ POLOMY, SPKP 3316, 30.06.2010
O: JRCH. MONALOU FOR YOUR EYES ONLY M: CH. SABRINA Z GEMERSKEJ POLOMY
CH: GARGUŠOVÁ TERÉZIA MAJ: POLAČEKOVÁ KRISTÍNA ING. ARCH. VD

SUKY / FEMALES - TRIEDA STREDNÁ / INTERMEDIATE CLASS
82
BESI Z CHVALOVICKÉHO DVORA, SPKP 3393, 04.05.2010
O: CH. BRAHMS ELEUTERIA M: ESI Z CHRTNICKÉHO DVORA
CH: NOLLOVÁ JITKA MAJ: HALASOVÁ ZINA x

83
CANDY UBA-DURU, CMKU/BSP/7988/10, 010/4/15..2010
O: CH. BAX WIMPEGO M: BRENDA Z HOUBOVÉHO KRÁLOVSTVÍ
CH: BADUROVÁ PAVLA MAJ: LAGA JOSEF VD

84
JRCH. AGIRA Z MALÁNEK, CMKU/BSP/7777/O9, 21.12.2009
O: INTCH. SUPER FOOT ELYSIAN GARDEN SOTEL M: GRCH. BRENDA BERMONDO BOHEMIA
CH: VALVODOVÁ ARANKA MAJ: VALVODOVÁ DANIELA + ARANKA V2
RCAC




85
JRCH. INDY VAN´T STOKERYBOS, CMKU/BSP/7921/10/09, 30.10.2009
O: INTCH. EMERSON VAN ‘T STOKERYBOS M: FLEUR VAN ‘T STOKERYBOS
CH: VAN DELRUE VANDEWALLE IVAN MAJ: KOPECKÁ MARTINA V1CAC, BOB, VŠV
BIS
86
KARAMELLA KARISHMA ČIERNA HVIEZDA, SPKP 3277, 15.03.2010
O: CH. DOREMIS ZATOPECK M: ELISABETH ČIERNA HVIEZDA
CH: MUDR. LUKÁČOVÁ ZITA MAJ: SOÓKY MELINDA MGR. VD4

87
LUCKY LOLLIPOP ČIERNA HVIEZDA, SPKP 3294, 26.04.2010
O: CH. CIRO HAF Z JUNDROVA M: GERDA ČIERNA HVIEZDA
CH: MUDR. LUKÁČOVÁ ZITA MAJ: NOSKO VLADIMÍR ING. VD3

SUKY / FEMALES - TRIEDA OTVORENÁ / OPEN CLASS
88
ANIRYS ELDEGI, CMKU/BSP/5576/07/11, 28.02.2007
O: CH. TERTZO´S DARWIN M: DEA Z MOKROVOUS
CH: HYKLOVÁ EVA MAJ: HYKLOVÁ EVA VD

89
BEGIRA Z CVANOVHO DVORA, SPKP 3118, 28.11.2008
O: CH. TERTZO´S DARWIN M: AMY LUXESSE
CH: HUŠŤAK JÁN MAJ: KATONOVÁ LUCIA PAEDDR. VD

90
CH. CALAMITY CAYENNE BERMONDO BOHEMIA, CMKU/BSP/7634/09, 31.07.2009
O: CH. BERNERDALENS UNO AMIGO BUENO M: CH. ANUSCHKA BERMONDO BOHEMIA
CH: MVDR. PAVLISOVÁ KATEŘINA MAJ: PAVLISOVÁ KATEŘINA MVDR. V

91
CH. ISIDA BERSALTYNA, CMKU/BSP/7680/09, 30.08.2009
O: INTCH. SUPER FOOT ELYSIAN GARDEN SOTEL M: GWENNIE BERSALTYNA
CH: HORUTOVÁ LENKA MAJ: HORUTOVÁ LENKA V

92
CONNIE HAF Z JUNDROVA, CMKU/BSP/5760/07, 07.04.2007
O: ASKAN VOM RUMMELSBACH M: CH. CONNIE Z MLADÉ VINICE
CH: RUMLEROVÁ DAGMAR MAJ: RUMLEROVÁ DAGMAR A RADEK V1 CAC

93
DARK EASTER MOCNY AKORD, PKR.II-100488, 12.04.2009
O: BERNERDALENS YANNIS M: CH. B.B. MOCNY AKORD
CH: WOLOSZYN BOGUSLAW MAJ: WOLOSZYN BOGUSLAW VD

94
DITA BARONNELLA, CMKU/BSP/7484/09, 15.05.2009
O: INTCH. ARTUŠ BERMONDO BOHEMIA M: VETCH. AKELA ČERNÝ BARON
CH: MAŠKOVÁ JAROSLAVA MAJ: MAŠKOVÁ JAROSLAVA V4

95
FAYA BANKOVSKEJ LÚKY, SPKP 3192, 26.06.2009
O: WILSON BENCO M: ELIS BANKOVSKEJ LÚKY
CH: SEMANCO PAVOL MAJ: KUNDRAT VLADIMIR VD

96
GINNY Z MOKROVOUS, SPKP 3102, 22.05.2008
O: INTCH. EL CID Z OCHOZE M: CH. ELIŠKA Z MOKROVOUS
CH: PEČENKA PAVEL MAJ: BARČÁK ALEXANDER ING. VD

97
JRCH. HEDDA Z MOKROVOUS, SPKP 3121/11, 11.09.2008
O: BERNERDALENS RUBEN M: CH. EIMY Z MOKROVOUS
CH: PEČENKA PAVEL MAJ: SANDTNEROVÁ NIKOLETA MGR. V2 RCAC

98
WHITE LADY Z GEMERSKEJ POLOMY, SPKP 3176, 07.06.2011
O: INTCH. BARBARIAN BARBAROSSA ALTURA M: CH. SABRINA Z GEMERSKEJ POLOMY
CH: GARGUŠOVÁ TERÉZIA MAJ: GOMBÁROVÁ MONIKA BC. V3






SUKY / FEMALES - TRIEDA ŠAMPIÓNOV / CHAMPION CLASS
99
CH. DARLING EASTER MOCNY AKORD, PKR.II-100487, 12.04.2009
O: BERNERDALENS YANNIS M: CH. B.B. MOCNY AKORD
CH: WOLOSZYN BOGUSLAW MAJ: WOLOSZYN BOGUSLAW V2 RCAC

100
CH. GALAXY ČALOVSKÉ LÚKY, SPKP 3113, 14.11.2008
O: CH. XANDER´S HILL HAPPY M: DALIDA ČALOVSKÉ LÚKY
CH: ING. KRIŽAN TIBOR MAJ: KÁLMÁNOVÁ SLÁVKA MVDR. V3

101
INTCH. BAGHEERA BERMONDO BOHEMIA, CMKU/BSP/6012/07, 18.06.2007
O: CH. WERNER WIX HUBERT M: INTCH. BLACKIE SANTY BAZALTIN
CH: MVDR. PAVLISOVÁ KATEŘINA MAJ: PAVLISOVÁ KATEŘINA MVDR. V1 CAC

102
INTCH. VENYIM GYÖNGYE TERKA, MET.BSH. 9194/08, 16.12.2007
O: CH. DON VOM BÄRLIGARTEN M: INTCH. ÖRDÖGHEGYI-BERNI HENI
CH: KISSNÉ SZTANKÓ KATALIN MAJ: KISSNÉ SZTANKÓ KATALIN V4

SUKY / FEMALES - TRIEDA VETERÁNOV / VETERAN CLASS
103
AKELA ČERNÝ BARON, CMKU/BSP/3519/03/06, 26.06.2003
O: CH. ELF ESSI M: CH. CHERRY Z AKÁTOVÉ ALEJE
CH: KARLOVÁ DANA MAJ: MAŠKOVÁ JAROSLAVA V1

104
CH. CONNIE Z MLADÉ VINICE, CMKU/BSP/3139/02, 11.10.2002
O: JRCH. LITTLE NORWAY ´S SAXO M: CH. HONDA Z GEMERSKEJ POLOMY
CH: SOBOTA LADISLAV MAJ: RUMLEROVÁ DAGMAR A RADEK V2

SUKY / FEMALES - TRIEDA ČESTNÁ / HONOUR CLASS
105
GRCH. BRENDA BERMONDO BOHEMIA, CMKU/BSP/6014/07/09, 18.06.2007
O: CH. WERNER WIX HUBERT M: INTCH. BLACKIE SANTY BAZALTIN
CH: PAVLISOVÁ KATEŘINA, MVDR. MAJ: VALVODOVÁ DANIELA + ARANKA V1

SUKY / FEMALES - TRIEDA PRACOVNÁ / WORKING CLASS
106
DEA Z MOKROVOUS, CMKU/BSP/3890/04, 5.05.2004
O: YORICK VOM LARUMS BERNERHOF M: ANNIE Z MOKROVOUS
CH: PEČENKA PAVEL MAJ: HYKLOVÁ EVA VD2

107
INNOCENT IDEA ČIERNA HVIEZDA, SPKP/3159, 27.03.2009
O: INTCH.BAUERNHOF´S TEODOR M: INTCH.DELILAH Z OCHOZE
CH: MUDR. LUKÁČOVÁ ZITA MAJ: ŠTIPČÁK JAROSLAV V1 CAC

_________________
[www] www.nasepsy.ic.cz [/www]
"Čím viacej poznávam ľudí, tým viacej milujem psy... "[img:367015226]http://www.celysvet.cz/userbar/d1553c57b4de69decb6718ae9af634b1.gif[/img:367015226]


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvek: 1 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  



Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Copyright (c) 2013 by celysvet.cz. All rights reserved ! celysvet[zav]email.cz
  Šachy  ·   Inzerce  ·  Hry online  ·  Fotosoutěž  ·  Puzzle  ·  Tapety na plochu  ·  Mapy  ·  IP adresa  ·  Fórum  ·  IQ test

CelýSvět.cz - encyklopedie: psi, kočky, pokojové rostliny, vtipy, státy, cestování, hry online
           Zábavní portál