Právě je čtv lis 14, 2019 5:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 2012,01,08 NVP Brno ( za Olomouc)
PříspěvekNapsal: stř pro 21, 2011 12:52 am 
Nováček 4
Nováček 4
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2007 2:49 pm
Příspěvky: 197
V4
Rozhodčí: Jandová Jiřina

Psi třída dorostu 6
1618 Gajda Milan Markvartovice
1619 Laga Josef Vlčnov
1620 Laga Josef Vlčnov
1621 Palásek Vítězslav, Ing Nesovice
1622 Holčáková Stáňa Litoměřice
1623 Kulhavá Marie Humpolec

Psi třída mladých 9
1624 Tvrdík Tomáš Moldava
1625 Slámová Veronika Brno
1626 Doláková Žaneta Lány
1627 Fillová Michaela, Mgr Jemnice
1628 Zbitek Libor Brno
1629 Šatný Martin Holasovice
1630 Hyklová Eva Frýdlant nad Ostravicí
1631 Teplý Vladimír Praha 9 - Újezd nad Lesy
1632 Hrušáková Alexandra Praha 5

Psi mezitřída 4
1633 Černíková Veronika Těchlovice
1634 Vychytilová Iva, Ing Pelhřimov
1635 Hrubešová Věra, ing. Ivančice- Letkovice
1636 Horová Eva Kluky u Písku

Psi třída otevřená 3
1637 Linhartová Zuzana , Mgr Mělník
1638 Strýčková Marcela Milotice
1639 Pečenka Pavel Nechanice

Psi třída vítězů 7
1640 Kešnerovi Bianka a Josef Vejprty
1641 Haroková Veronika Brno
1642 Holčáková Stáňa Litoměřice
1643 Štipčák Jaroslav Vranovice
1644 Banszel Jaroslava Orlová
1645 Wagner Milan Hrubčice
1646 Pluta Beata Radlin


Feny třída dorostu 7
1647 Králíčková Petra Milín, okres Příbram
1648 Ritzková Pavla Kravaře
1649 Drdlíková Jaroslava Litoměřice
1650 Štrofová Růžena Brno
1651 Jůvová Žaneta Srch
1652 Šatný Martin Holasovice
1653 Kulhavá Marie Humpolec

Feny třída mladých 10
1654 Třísková Dana Hradec Králové
1655 Bednář Radek Zastávka u Brna
1656 Dvořáková Jolana Sazená
1657 Oralová Eva Fryšták
1658 Motalík Jaroslav Chvalnov
1660 Příhoda Radek Brantice
1661 Navrátilová Petra Brodek u Přerova
1662 Pavlisová Kateřina Šestajovice
1663 Hrušáková Alexandra Praha 5

Feny mezitřída 5
1664 Illéšová Kateřina , DiS. Huslenky
1665 Laga Josef Vlčnov
1666 Roučková Jana Bílina
1667 Mejzlíková Milena, MUDr. Krouna 333
1668 Andrlíková Michaela Drásov

Feny třída otevřená 11
1669 Mrkáčková Petra Tmaň
1670 Oralová Eva Fryšták
1671 Ludwigová Jarmila Hlubočky 1
1672 Opletal David Bohuňovice
1673 Sládková Blanka Nedachlebice
1674 Roučková Jana Bílina
1675 Dvořáková Jolana Sazená
1676 Nedvídek Radomír Voděrady
1677 Vedralová Jaroslava Zásmuky
1678 Kešnerovi Bianka a Josef Vejprty
1679 Štipčák Jaroslav Vranovice

Feny třída pracovní 2
1680 Hošťálková Milena Bystřice pod Hostýnem
1681 Hošťálková Milena Bystřice pod Hostýnem

Feny třída vítězů 4
1682 Pavlisová Kateřina Šestajovice
1683 Rumlerovi Dagmar a Radek Brno
1684 Venclová Lucie, Bc. Ústí nad Orlicí
1685 Pečenka Pavel Nechanice


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pon pro 26, 2011 12:32 pm 
Nováček 4
Nováček 4
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2007 2:49 pm
Příspěvky: 197
V4
Rozhodčí: Jandová Jiřina
Psi třída dorostu 6
1618 ABONNY z Popovské bukoviny
1619 AGENT z Údolí Kazničova
1620 ANDREAS z Údolí Kazničova
1621 Aron Bonne Claire
1622 Flavio Eleuteria
1623 Harper od Zlatého Roxe

Psi třída mladých 9
1624 Aaron ze Stodůleckých luk
1625 ADONIS Aura Canis
1626 ANDY Sweet Bacon
1627 Ardon Grand Mohutné srdce
1628 Zbitek Libor Brno
1629 Bruce Willis Carallsa
1630 Bodie Junior Eldegi
1631 Elliot Clark z Peruckých lesů
1632 Orlando Bloom Queen Elsa

Psi mezitřída 4
1633 Desperado Divino Bermondo Bohemia
1634 Ganty od Zlatého Roxe
1635 Kerry z Hodolan
1636 Horová Eva Kluky u Písku

Psi třída otevřená 3
1637 ANDY Nebeská Hvězda
1638 Bexis z Blanenského podhájí
1639 HARRY z Mokrovous

Psi třída vítězů 7
1640 ARKO z Dolních Kounic
1641 Béda Haf z Jundrova
1642 Brahms Eleuteria / Bonifac Moravian Hurricane
1643 Ciro Haf z Jundrova
1644 Collin Colton Bermondo Bohemia
1645 WIP MACO z Gemerskej Polomy / Sebastian z Gemerskej Polomy
1646 Trey von Romanshof ?



Feny třída dorostu 7
1647 Králíčková Petra Milín, okres Příbram
1648 Ritzková Pavla Kravaře
1649 DIA GRIENE Záte démantů
1650 Štrofová Růžena Brno
1651 Jůvová Žaneta Srch
1652 HABBIBA od Zlatého Roxe
1653 Grace van Sharel/ Haidy Bell od Zlatého Roxe

Feny třída mladých 10
1654 ANGEL BEAUTY Arabelis
1655 Bednář Radek Zastávka u Brna
1656 Brionny Ruth Ladyca Bern
1657 Carolla Ev-An-Or
1658 Cristina Dona wan
1660 Příhoda Radek Brantice
1661 Navrátilová Petra Brodek u Přerova
1662 EMMA Bermondo Bohemia
1663 Hrušáková Alexandra Praha 5

Feny mezitřída 5
1664 Alenka Valašský rytíř
1665 Candy Uba Duru
1666 Caroline Moravian Hurricane
1667 Ginny od Zlatého Roxe
1668 Graceland Zalaparti Berni

Feny třída otevřená 11
1669 AIME Trikolore Fortuna
1670 Aisa Ev-An-Or /Andulka od Blatnické hory
1671 A… Fuchsiová zahrada ? Ludwigová Jarmila Hlubočky 1
1672 ANABELL Alfa Nela
1673 Arieta z Příborského ráje
1674 Bonnie z Blanenského podhájí
1675 CITA ze Slunného dvora
1676 Fibie od Zlatého Roxe
1677 Fiji Stróz Zagrody
1678 Fiona od Zlatého Roxe
1679 Innocent Idea Čierna hviezda

Feny třída pracovní 2
1680 Abona Pottery Mili
1681 Anny Mari Pottery Mili

Feny třída vítězů 4
1682 Anuschka Bermondo Bohemia
1683 Connie Haf z Jundrova
1684 DIXIE od Trotinského potoka
1685 Eliška/Eimy z Mokrovous

bez záruky


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: doplňuji
PříspěvekNapsal: pát pro 30, 2011 12:49 pm 
Nováček 3
Nováček 3
Uživatelský avatar

Registrován: pát zář 07, 2007 9:16 am
Příspěvky: 74
Bydliště: Žižice 30
1663 - Ounnie Queen Elsa

_________________
Psí sporty a pohodové soužití se čtyřnohými kamarády.
[www]www.sojkovy-queenelsa.cz[/www]


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: čtv led 05, 2012 1:45 pm 
Nováček
Nováček
Uživatelský avatar

Registrován: pon črc 23, 2007 5:24 pm
Příspěvky: 5
Ahojky.

1630 - Domingo Eldegi
1660 - Decora Dessi Eldegi
1661 - Duffy Eldegi

_________________
Dea z Mokrovous - 5.5.2004
Anirys Eldegi - 28.2.2007
Causa Vivendi Eldegi - 17.9.2010
In Memoriam - Gigantic Queen Elsa
www.eldegi.cz


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku: výsledky NVP Brno 8.1.2011
PříspěvekNapsal: ned led 08, 2012 5:10 pm 
Nováček 3
Nováček 3
Uživatelský avatar

Registrován: stř bře 07, 2007 9:05 pm
Příspěvky: 97
Rozhodčí: Jandová Jiřina
Psi třída dorostu 6
1618 ABONNY z Popovské bukoviny N
1619 AGENT z Údolí Kazničova N4
1620 ANDREAS z Údolí Kazničova VN3
1621 Aron Bonne Claire N
1622 Flavio Eleuteria VN2
1623 Harper od Zlatého Roxe VN1
Psi třída mladých 9
1624 Aaron ze Stodůleckých luk VD4
1625 ADONIS Aura Canis VD
1626 ANDY Sweet Bacon VD
1627 Ardon Grand Mohutné srdce VD3
1628 Boody Pottery Mili VD
1629 Bruce Willis Carallsa nebyl
1630 Domingo Eldegi V2
1631 Elliot Clark z Peruckých lesů V1 CAJC
1632 Orlando Bloom Queen Elsa VD
Psi mezitřída 4
1633 Desperado Divino Bermondo Bohemia VD3
1634 Ganty od Zlatého Roxe V1 CAC
1635 Kerry z Hodolan V2 RES CAC
1636 Perry Písecké hory VD4
Psi třída otevřená 3
1637 ANDY Nebeská Hvězda V1 CAC
1638 Bexis z Blanenského podhájí V3
1639 HARRY z Mokrovous V2 RES CAC
Psi třída vítězů 7
1640 ARKO z Dolních Kounic V2 RES CAC
1641 Béda Haf z Jundrova V4
1642 Brahms Eleuteria V1 CAC NV
1643 Ciro Haf z Jundrova V
1644 Collin Colton Bermondo Bohemia V3
1645 WIP MACO z Gemerskej Polomy V
1646 Trey von Romanshof nebyl
Feny třída dorostu 7
1647 Anny z Rajeckého panství VN3
1648 Bonnie z Dubče N
1649 DIA GRIENE Záte démantů nebyla
1650 Diggy Valašský vrch VN2
1651 Felicita Vera Fortuna VN4
1652 HABBIBA od Zlatého Roxe nebyla
1653 Haidy Bell od Zlatého Roxe VN1
Feny třída mladých 10
1654 ANGEL BEAUTY Arabelis V4
1655 Aureliamia La Donna Bona VD
1656 Brionny Ruth Ladyca Bern V
1657 Carolla Ev-An-Or VD
1658 Cristina Dona wan V
1659 Daima Dafne Eldegi nebyla
1660 Decora Dessi Eldegi V3
1661 Duffy Eldegi nebyla
1662 EMMA Bermondo Bohemia V1 CAJC BOJ BOB
1663 Ounie Queen Elsa V2
Feny mezitřída 5
1664 Alenka Valašský rytíř V
1665 Candy Uba Duru V4
1666 Caroline Moravian HurricaneV3
1667 Ginny od Zlatého Roxe V2 RES CAC
1668 Graceland Zalaparti Berni V1 CAC
Feny třída otevřená 11
1669 AIME Trikolore Fortuna VD
1670 Aisa Ev-An-Or V
1671 Alisha z Malánek VD
1672 ANABELL Alfa Nela V
1673 Arieta z Příborského ráje V2 RES CAC
1674 Bonnie z Blanenského podhájí V4
1675 CITA ze Slunného dvora V3
1676 Fibie od Zlatého Roxe VD
1677 Fiji Stróz Zagrody V
1678 Fiona od Zlatého Roxe V1 CAC
1679 Innocent Idea Čierna hviezda V
Feny třída pracovní 2
1680 Abona Pottery Mili V1 CAC
1681 Anny Mari Pottery Mili V2 RES CAC
Feny třída vítězů 4
1682 Anuschka Bermondo Bohemia V2 RES CAC
1683 Connie Haf z Jundrova V3
1684 DIXIE od Trotinského potoka V4
1685 Eliška z Mokrovous V1 CAC

_________________
[www] www.amberbohemia.wbs.cz [/www] Úsměv nic nestojí a lépe se s ním žije :-)


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 5 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron



Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Copyright (c) 2013 by celysvet.cz. All rights reserved ! celysvet[zav]email.cz
  Šachy  ·   Inzerce  ·  Hry online  ·  Fotosoutěž  ·  Puzzle  ·  Tapety na plochu  ·  Mapy  ·  IP adresa  ·  Fórum  ·  IQ test

CelýSvět.cz - encyklopedie: psi, kočky, pokojové rostliny, vtipy, státy, cestování, hry online
           Zábavní portál