Právě je stř lis 13, 2019 1:10 am

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 2012,02,04 MVP BRNO sobota
PříspěvekNapsal: čtv led 19, 2012 3:19 pm 
Nováček 4
Nováček 4
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2007 2:49 pm
Příspěvky: 197
2012,02,04 BRNO sobota
ROZHODČÍ : Massimo Inzoli, IT P12

Bernský salašnický pes Berner Sennenhund 87
psi třída štěňat / male baby class 1
psi třída dorostu / male puppy class 2
psi třída mladých / male junior class 15
psi mezitřída / male intermediate class 6
psi třída otevřená / male open class 9
psi třída šampionů / male champion class 4

Feny třída štěňat / female baby class 1
feny třída dorostu / female puppy class 8
feny třída mladých / female junior class 10
feny mezitřída / female intermediate class 11
feny třída otevřená / female open class 14
feny třída šampionů / female champion class 6
Aktualizace 20,1,2012

http://www.duocacib.cz/klienti/65/uploa ... ruhy-p.jpg

psi třída štěňat / male baby class 1
663 Kopecká Martina Smiřice 661, 740

psi třída dorostu / male puppy class 2
664 Potuņáková Lucie Dolní Břeņany
665 Mára Vladimír Týnec nad Sázavou 663, 701, 703

psi třída mladých / male junior class 15
666 Tvrdík Tomáń Moldava 664
667 Slámová Veronika Brno 665
668 Nahodilová Michaela Nové Strańecí 666, 693
669 Fillová Michaela, Mgr. Jemnice 667
670 Palásek Vítězslav, Ing. Nesovice 668
671 Łotowska Anna Maria Białystok 669, 706
672 Centner Vítězslav Lysice 670
673 Hendrychová Boņena Postupice 671, 699
674 Plzáková Kateřina Zvoleněves 672
675 Teplý Vladimír Praha 9 - Újezd nad Lesy 673
676 Kulhavá Marie Humpolec 674, 714
677 Sirotková Renata Břeņany I-okres-Kolín 675, 698, 4028
678 Manciani Maddalena Castel Sant´ Elia 676
679 Břenkovi Roman + Iveta, Ing. Ostrava-Stará Bělá 677
680 Hrušáková Alexandra Praha 5 678

psi mezitřída / male intermediate class 6
681 Strakoš Martin Hradec Králové 679
682 Prosilská Antonie Dobřichovice 680
683 Moravcová Pavla Pacov 681
684 Hrubešová Věra, ing. Ivančice- Letkovice 682
685 Horovi Eva + Jiří Kluky 683
686 A. Moscow 684, 697

psi třída otevřená / male open class 9
687 Koutský Antonín Náchod 685
688 Hezina Michal Dobroměřice 686
689 Karlin Uroš Ljubljana 687
690 Kříž Miroslav Klecany 688
691 Vychytilová Iva, Ing. Pelhřimov 689
692 Pečenka Pavel Nechanice 690, 742
693 Karlin Uroš Ljubljana 691
694 Pultarová Nela Sadská 692
695 Nahodilová Michaela Nové Strańecí 666, 693

psi třída šampionů / male champion class 4
696 Kešnerovi Bianka a Josef Vejprty 694, 743
697 štipčák Jaroslav Vranovice 695
698 Vedralová Jaroslava Zásmuky 696, 738
699 A. Moscow 684, 697


Feny třída štěňat / female baby class 1
700 Sirotková Renata Břeņany I-okres-Kolín 675, 698, 4028

feny třída dorostu / female puppy class 8
701 Hendrychová Boņena Postupice 671, 699
702 Fišerová Barbora Nučice 700, 719
703 Mára Vladimír Týnec nad Sázavou 663, 701, 703
704 Ritzková Pavla Kravaře 702
705 Mára Vladimír Týnec nad Sázavou 663, 701, 703
706 Dvořáková Eva, Ing. Trojanovice 587 704
707 Křepčíková šárka Peruc 705
708 Łotowska Anna Maria Białystok 669, 706

feny třída mladých / female junior class 10
709 šavrdová Kateřina Mukařov 707
710 Králíčková Petra Milín, okres Příbram 49, 708
711 Krásová Martina Pardubice 709
712 Dvořáková Jolana Sazená 710, 734
713 Pavlisová Kateřina Ńestajovice 711, 733
714 Jůvová žaneta Srch 712
715 šatný Martin Holasovice 713, 735
716 Kulhavá Marie Humpolec 674, 714
717 Davidovi Petr a Miroslava štěpánov 715, 851
718 Hrušáková Alexandra Praha 5 716 V

feny mezitřída / female intermediate class 11
719 Kučerová Eva závist 20 717
720 Organa Wojciech, Wesoła Czereda Cisie 718
721 Fišerová Barbora Nučice 700, 719
722 Roučková Jana Bílina 720, 731
723 Gottlieb Vlastimil Brandýs nad Labem 721
724 Mašková Jaroslava Kostelec nad Labem 722
725 STYŚ-ZAJĄC MONIKA KOZIENICE 723
726 Tsepko & Agafonova M.&L. Vyazma, Somolenskaya obl. 724
727 Tetková Blanka Rašovice 725
728 Procházková Eva, Ing. Písek 726, 741
729 ščerba Jan Mělnické Vtelno 727

feny třída otevřená / female open class 14
730 žádník Zdenek Úhonice 728
731 Koroleva I. Zheleznodorozhni, MO 729
732 Opletal David Bohuňovice 730
733 Roučková Jana Bílina 720, 731
734 Přibylová Martina, Bc. Vysočany 732
735 Pavlisová Kateřina Ńestajovice 711, 733
736 Dvořáková Jolana Sazená 710, 734
737 šatný Martin Holasovice 713, 735
738 Medvídek Radomír Voděrady u RK 736
739 Kochanowska Anna Zielonka 737
740 Vedralová Jaroslava Zásmuky 696, 738
741 Sandtnerová Nikoleta šamorín 739
742 Kopecká Martina Smiřice 661, 740
743 Procházková Eva, Ing. Písek 726, 741

feny třída šampionů / female champion class 6
744 Pečenka Pavel Nechanice 690, 742
745 Kešnerovi Bianka a Josef Vejprty 694, 743
746 Chroboczek Ryszard , mgr Radzionków 744
747 Gunia Monika Wisła 745
748 Boyarinov A. Moscow 746
749 Gracheva Natalia Podolsk 747


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned led 29, 2012 1:20 am 
Nováček 4
Nováček 4
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2007 2:49 pm
Příspěvky: 197
2012,02,04 BRNO sobota
ROZHODČÍ : Massimo Inzoli, IT - P12

psi třída štěňat / male baby class 1
663 VN1 ……Garfield Codeli girls

psi třída dorostu / male puppy class 2
664 VN1…….BLACK z Městečka
665 VN2…….Buddy z Městečka

psi třída mladých / male junior class 15
666 V2……….Aaron ze Stodůleckých luk
667 VD………ADONIS Aura Canis
668 VD………ALEX Sweet Bacon
669 V………..ARDON GRAND Mohutné srdce
670 VD……..Aron Bonne Claire
671 VD……..BOHUN Alpejska Kraina Szczęścia
672 VD……..Carlos Valašský vrh
673 V………..Centaur Polepské údolí
674 V3………DUKE DRUMMOND Orecan
675 V4………Elliot Clark z Peruckých lesů
676 V1 CAJC BOJ……Harper od Zlatého Roxe
677 V………..HARRIS od Zlatého Roxe
678 ---………High Oaks X-Treme Makeover
679 ---……..IVER ICEMAN AV Hiselfoss
680 VD…….Orlando Bloom Queen Elsa

psi mezitřída / male intermediate class 6
681 VD…….Akim Bern´s Hell
682 N………Alwin Black Sunshine
683 V2 rCAC….GASTY od Zlatého Roxe
684 V3…….Kerry z Hodolan
685 VD4….Perry Písecké hory
686 V1 CAC CACIB….Sennenhund Rossii Senator

psi třída otevřená / male open class 9
687 V4…….Bodye Moravian Hurricane
688 V………CAMERON CALWIN Bermondo Bohemia
689 ---…….Conte Veneto Heart Breaker
690 V3…….DIABLO DIVERTIDO Bermondo Bohemia
691 V1 CAC Ganty od Zlatého Roxe
692 VD……HARRY z Mokrovous
693 V2 rCAC….Heart Breaker Conte Veneto
694 V……..Landgraf Berneńskie Ranczo
695 VD…..LEGOLAS Queen Elsa

psi třída šampionů / male champion class 4
696 V1 CAC rCACIB ….ARKO z Dolních Kounic
697 V4………Ciro Haf z Jundrova
698 V3………Ferrari Black Altura
699 V2 rCAC….Sennenhund Rossii Filipp


Feny třída štěňat
/ female baby class 1
700 VN1……Hermiona od Trotinského potoka

feny třída dorostu / female puppy class 8
701 VN1…..Abbi z Dlouhého dvora
702 VN…….ALIYA BELLA z Komorna
703 VN3…..BESSY z Městečka
704 --……….Bonnie z Dubče
705 N……….BONNY z Městečka
706 VN4…..Debora Trojan z Lomné
707 VN2…..Fulvia Eleuteria
708 VN…….Maere Galijska Osada

feny třída mladých / female junior class 10
709 V3……..Anabelle Kabátko
710 V4……..Anny z Rajeckého panství
711 VD……..Bellita Olivia Ladyca Bern
712 V2………Brionny Ruth Ladyca Bern
713 V………..EMMA Bermondo Bohemia
714 VD……..Felicita Vera Fortuna
715 V………..HABBIBA od Zlatého Roxe
716 V1 CAJC….Haidy Bell od Zlatého Roxe
717 VD………Izzie z Mokrovous
718 V………..Ounnie Queen Elsa

feny mezitřída
/ female intermediate class 11
719 X N………Amálka od Babích dolů
720 V3………ANABELLA Wesoła Czereda
721 ---………Angee Noktuel
722 V1 CAC… Caroline Moravian Hurricane
723 VD……..Debee z Olešských strání
724 V4………Emilly Baronnella
725 V………..GABI Stró Zagrody
726 X N…….Charming Bear Helena
727 VD……..NANCI Queen Elsa
728 VD……..Phany Písecké hory
729 V2 rCAC….Tamay van de Weyenberg

feny třída otevřená / female open class 14
730 X N……..Alex z Malánek
731 V3……….ALGRAND BERNI ADELI RED STAR
732 V…………Annabell Alfa Nela
733 ---……….Bonnie z Blanenského podhájí
734 VD………Brenda ze Štěpánčiny polany
735 V………..Calamity Cayenne Bermondo Bohemia
736 V………..Cita ze Slunného dvora
737 V………..FATYMA od Zlatého Roxe
738 V4………Fibie od Zlatého Roxe
739 VD……..Fibille od Zlatého Roxe
740 V2 rCAC….Fiji Stróz Zagrody
741 V………Hedda z Mokrovous
742 V1 CAC….Indy van´t Stokerybos
743 X N……..July Písecké hory

feny třída šampionů
/ female champion class 6
744 V3……..Eliška z Mokrovous
745 V2 rCAC…Fiona od Zlatého Roxe
746 V4……..Harmiona Berneńskie Ranczo
747 V……….Rubi U Źródeł Wisły
748 ---……..Sennenhund Rossii Yudzhi
749 V1 CAC CACIB BOB…..Sennenhund Rossii Zhanel



Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron



Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Copyright (c) 2013 by celysvet.cz. All rights reserved ! celysvet[zav]email.cz
  Šachy  ·   Inzerce  ·  Hry online  ·  Fotosoutěž  ·  Puzzle  ·  Tapety na plochu  ·  Mapy  ·  IP adresa  ·  Fórum  ·  IQ test

CelýSvět.cz - encyklopedie: psi, kočky, pokojové rostliny, vtipy, státy, cestování, hry online
           Zábavní portál