Diskuzní fórum www.celysvet.cz
http://www.celysvet.cz/diskuzni-forum/

Kalendář s našimi pesany na r. 2013 - To jsou naše zlata
http://www.celysvet.cz/diskuzni-forum/viewtopic.php?f=35&t=48144
Stránka 1 z 1

Autor:  Camel-la [ čtv bře 15, 2012 12:10 pm ]
Předmět příspěvku:  Kalendář s našimi pesany na r. 2013 - To jsou naše zlata

Vážení pejskaři,

rok se s rokem sešel a my již popáté připravujeme stolní čtrnáctidenní kalendář „TO JSOU NAŠE ZLATA 2013“. Opět bude čtrnáctidenní, pro vzor posílám kalendárium na rok 2013. POZOR – NEZAMĚŇOVAT S KLUBOVÝM KALENDÁŘEM, KTERÝ BYL ROZESÍLÁN ČLENŮM KLUBU NA KONCI ROKU POŠTOU a který nebyl naší aktivitou!!!

V případě zájmu o prezentaci bude Vašemu berňáčkovi věnována třetina strany v kalendáři (foto + text) a tedy všichni, kteří budou mít kalendář na stole uvidí Vašeho miláčka denně po dobu dvou týdnů. V případě, že proti Vám sedí host, uvidí tuto stránku další lidé po půl roce.

Cena za 10 ks originálních kalendářů je při osobním odběru 840 Kč (jestliže dojde k objednání většího množství kalendářů může se cena lišit). Pokud budete chtít kalendáře zaslat poštou, cena se navýší o poštovné a balné (cca 90,- Kč). Tento dárek můžete věnovat svým nejbližším k vánocům, popř. darovat svým příbuzným, přátelům, zákazníkům, dodavatelům, zaměstnancům …

Vzhledem k tomu, že zájemců bylo vloni víc než kalendárií , zarezervujte si místo v kalendáři co nejdřív. Uzávěrka textů je 1. června 2012 a kalendář bude distribuován v srpnu 2012.

Věřím, že se budete chtít se svým pejskem pochlubit a těším se na spolupráci.

Jiřina Molinková – CHS APORT
mobil: +420 603 429 908
e-mail: aport.cz@centrum.cz
www.chsaport.cz, www.aportcz.cz

Stránka 1 z 1 Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
https://www.phpbb.com/