Právě je stř lis 20, 2019 6:27 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina




Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: 2012,05, 06 MVP Praha
PříspěvekNapsal: sob kvě 05, 2012 9:52 pm 
Nováček 4
Nováček 4
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2007 2:49 pm
Příspěvky: 197
2012,05, 06 MVP Praha
Grosser Schw. Sennenhund, Appenzeller Sennenhund,Entlebucher Sennenhund
– Tchistiakova Ludmila, RU

Berner Sennenhund - kruh 14
– Ulltveit-Moe Annika, SWE


psi třída dorostu / male puppy class 1
1852 Mareš Josef, Praha 5 Radotín

psi třída mladých / male junior class 10
1853 Svobodová Lucie, Nový ždár 49, Aš
1854 Nimsová L, Chlumec nad Cidlinou
1855 Tichý Luboš, Dohalice
1856 Fillová Michaela , Jemnice
1857 šimanová Jitka , Praha 4
1858 štěpánková Lucie, Praha 9
1859 Stýblová Hana, Zdobnice
1860 Krupička Zdeněk, Chodouny
1861 Holčáková Stáňa, Litoměřice
1862 Kulhavá Marie, Humpolec

psi mezitřída / male intermediate class 4
1863 Plzáková Kateřina, Zvoleněves
1864 Teplý Vladimír, Praha 9 - Újezd nad Lesy
1865 Křivánek Petr, Karlovy Vary
1866 Moravcová Pavla, Pacov

psi třída otevřená / male open class 5
1867 Wenzlová Pavla Kladno
1868 Linhartová Zuzana , Mělník
1869 Koldcsiter Julius Sázava
1870 Soukupová Věra Šťáhlavy
1871 Pečenka Pavel Mokrovousy 51

psi třída šampionů / male champion class 4
1872 Kešner Josef Vejprty
1873 Töpfer Silke & Andreas, Gruna D
1874 Holčáková Stáňa, Litoměřice
1875 Vychytilová Iva Pelhřimov

feny třída štěňat / female baby class 1
1876 Kutilová Monika Praha 8

feny třída dorostu / female puppy class 1
1877 Žitníková Dagmar Valašské Meziříčí

feny třída mladých / female junior class 14
1878 Hendrychová Božena Popovice
1879 Hejdová Veronika Lovosice
1880 Fišerová Barbora Nučice
1881 Šavrdová Kateřina Mukařov
1882 Vedralová Jaroslava Drahobudice 11
1883 Třísková Dana Hradec Králové
1884 Horynová Zuzana Děčín
1885 Králíčková Petra Milín, okres Příbram
1886 Koldcsiter Julius Sázava
1887 Dvořáková Jolana Velvary
1888 Kunová Klára, Hostomice
1889 Wagner Martin Praha 9 - Letňany
1890 Křepčíková Šárka, Peruc
1891 Kulhavá Marie, Humpolec

feny mezitřída / female intermediate class 6
1892 Bochová Alena Semily
1893 Roučková Jana Bílina
1894 Antonínová Lucie Sedlec 2
1895 Pavlisová Kateřina Šestajovice
1896 Ščerba Jan Mělnické Vtelno
1897 Srnová Edita Čakovičky

feny třída otevřená / female open class 6
1898 Srbková Hana Zlonice
1899 Barnášová Eva Litič 84
1900 Koldcsiter Julius Sázava
1901 Mašková Jaroslava Kostelec nad Labem
1902 Kůsa Petr, Bořanovice
1903 Kutilová Monika Praha 8

feny třída šampionů / female champion class 4
1904 Pavlisová Kateřina Šestajovice
1905 Mašková Jaroslava Kostelec nad Labem
1906 Pečenka Pavel Mokrovousy 51
1907 Chroboczek Ryszard Radzionków PL


Nahoru
 Profil  
 
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned kvě 06, 2012 4:47 pm 
Nováček 4
Nováček 4
Uživatelský avatar

Registrován: ned bře 04, 2007 2:49 pm
Příspěvky: 197
rozhodčí : Ulltveit-Moe Annika, SWE

psi třída dorostu / male puppy class 1
1852 VN1 Brahms from Magic Hill

psi třída mladých
/ male junior class 10
1853 VD Akim Sweet Bacon
1854 V Alfredo Primo Mohutné srdce
1855 FENA Amy Tichý dvůr
1856 V3 Ardon Grand Mohutné srdce
1857 VD Artholomew Arabelis
1858 D Barny Swiss Harrier
1859 D Cézar od Jerínského potoka
1860 V4 Elroy Bermondo Bohemia
1861 V1 CAJC Flavio Eleuteria
1862 V2 Harper od Zlatého Roxe

psi mezitřída / male intermediate class 4
1863 V2 Duke Drummond Orecan
1864 VD4 Elliot Clark z Peruckých lesů
1865 V1 CAC Garp od Zlatého Roxe
1866 VD3 Gasty od Zlatého Roxe

psi třída otevřená / male open class 5
1867 VD3 Andy Rainbow Star
1868 VD4 Andy Nebeská Hvězda
1869 VD Argo Swiss Harrier
1870 V2 Fanda Berfan
1871 V1 CAC CACIB Harry z Mokrovous

psi třída šampionů / male champion class 4
1872 V1 CAC rCACIB Arko z Dolních Kounic
1873 --- Berner Emmas Choppy Child of Denzel
1874 V3 Bonifác Moravian Hurricane
1875 V2 rCAC Ganty od Zlatého Roxe

feny třída štěňat / female baby class 1
1876 N1 Dolce Gabbana Carallsa

feny třída dorostu / female puppy class 1
1877 --- Brixie from Magic Hill

feny třída mladých
/ female junior class 14
1855 VD Amy Tichý dvůr
1878 V2 Abbi z Dlouhého dvora
1879 --- Agáta Lovosice
1880 V Aliya Bella z Komorna
1881 V Annabelle Kabátko
1882 VD Andy z Údolí Kazničova
1883 VD Angel Beauty Arabelis
1884 VD Angelina Jolly Arabelis
1885 VD Anny z Rájeckého panství
1886 D Baboo Swiss Harrier
1887 V4 Briony Ruth Ladyca Bern
1888 VD Brita z Městečka
1889 VD Diamond Doreen Orecan
1890 V1 CAJC BOJ Fulvia Eleuteria
1891 V3 Haidy Bell od Zlatého Roxe

feny mezitřída / female intermediate class 6
1892 VD Adina Kostofrank
1893 VD3 Caroline Moravia Hurricane
1894 D Edka Benco
1895 V1 CAC rCACIB Emma Bermondo Bohemia
1896 V2 rCAC Tamay van de Weyenberg
1897 VD4 Yasmine Tichý dvůr

feny třída otevřená / female open class 6
1898 D4 Alhambra Bohemia Bernica
1899 Dost. Annie Nebeská hvězda
1900 V1 CAC Babette od Chmelířovic tabule
1901 V2 Emilly Baronnella
1902 VD3 Isis Bakaon
1903 -- Let´s Go Queen Elsa

feny třída šampionů / female champion class 4
1904 V3 Calamity Cayenne Bermondo Bohemia
1905 VD4 Catrin Baronnella
1906 V2 rCAC Eliška z Mokrovous
1907 V1 CAC CACIB BOB Harmiona Bernenskie Ranczo
- Vítěz Stř. a Vých. Evropy , Vítěz Prahy


Nahoru
 Profil  
 
Zobrazit příspěvky za předchozí:  Seřadit podle  
Odeslat nové téma Odpovědět na téma  [ Příspěvků: 2 ] 

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina


Nemůžete zakládat nová témata v tomto fóru
Nemůžete odpovídat v tomto fóru
Nemůžete upravovat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete mazat své příspěvky v tomto fóru
Nemůžete přikládat soubory v tomto fóru

Přejít na:  
cron



Založeno na phpBB® Forum Software © phpBB Group
Copyright (c) 2013 by celysvet.cz. All rights reserved ! celysvet[zav]email.cz
  Šachy  ·   Inzerce  ·  Hry online  ·  Fotosoutěž  ·  Puzzle  ·  Tapety na plochu  ·  Mapy  ·  IP adresa  ·  Fórum  ·  IQ test

CelýSvět.cz - encyklopedie: psi, kočky, pokojové rostliny, vtipy, státy, cestování, hry online
           Zábavní portál