Právě je stř bře 20, 2019 6:46 pm

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

Autor Zpráva
 Předmět příspěvku: symetrická lupoidní onychodystrofie
PříspěvekNapsal: pát dub 22, 2011 7:27 am 
Nováček
Nováček

Zdravím, máte prosím někdo zkušenosti s léčbou této nemoci?
Mám 4 létého RR a objevila se nám tahle příšerná nemoc, léčba zatím kortikoidy a na nic. Díky moc za odpovědi a za každou zkušenost. :cry:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: ned črc 17, 2011 8:54 pm 
Nováček
Nováček

Ahojky, je mi moc líto, že nemám pro vás nějakou dobrou zprávu, sama bych dala cokoliv za pomoc. Náš 3-letý RR má nejspíš to samé :(
Nejdřív odpadl jeden drápek, teď už jich má několik pryč a u ostatních to je nejspíš jen otázka času, ty drápky vypadají hrozně.
Ty, co mu rostou nové, jsou deformované a mají jinou barvu a nevypadají moc zdravě.
Antibiotika bral, bez výsledku. Vet nám doporučil podpůrnou léčbu, denně lososový olej, zinek a biotin.
Prosím, kdybyste na něco přišli, dejte nám taky vědět.My vás taky určitě budem o všem informovat. Je to peklo :(
Držte se.
Denisa

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: pát črc 22, 2011 9:51 am 
Nováček
Nováček

Ahoj Deniso, začátky tohoto onemocnění jsou fakt hrozný. Nás to postihlo když byl ještě sníh ( bydlíme v Krkonoších ), tak jsme krvácející drápky obvazovali a Duffík nosil neoprénové botičky. Ještě že je zlatej, nosí co mu navlíknem a nic si nesudává.
Navštívila jsem vet. v Hradci Králové www.hkvet.cz. Je tam pan doktor Finsterle, který má zkušenosti s touto chorobou přímo u RR.
Okamžitě jsme postupně vysazovali prednison ( z původně štíhlého psa byl apatický válec). Nasadil nám Agapurin 1-0-1, Doxybene 2-0-0,který jsme ted snížili na 1-0-0 a rybí olej co se do něj vejde. Začala se tvořit nehtová pouzdra, sice zdeformovaná ale nic nekrvácí. Léčba je dlouhodobější ale pan doktor je optimista a zatím vždy drápky nemocným psům dorostly. Je pravda ale, že ne taková jako byla před nemocí.
Tak se opatrujte a dejte vědět jak se Vám daří.
Míša a Duffíček :D

Předmět příspěvku: :( asi se to vrací...
PříspěvekNapsal: stř bře 21, 2012 4:48 am 
Nováček
Nováček

Ahoj Míšo, dlouho jsem se neozvala, doufám že se máte s tím vaším syčákem moc fajn. My jsme se měli s Richem taky skvěle, během podzimu a zimy jsme žádné potíže neměli..až do ted. Riche zase bolí tlapky, přesně jako před rokem, kňučí na pohnat a už mu i jedno lůžko dokonce krvácelo. já už z toho šílim, když si uvědomim, co to bylo loni za peklo.je mi z toho smutno :cry: Vždyt skoro žádný drápy nemá a měly by mu i akový upadávat? Cpeme do něj vitamíny a lososovej olej, a vypadá to, že ani tohle není řešení :(
Napíšeš mi prosím kontakt na toho doktora z hradce, co s tím má zkušenosti?
Děkuju moc a mějte se krásně. užívejte jara :)
Denisa

PříspěvekNapsal: sob říj 04, 2014 7:31 am 
Nováček
Nováček

tak tohle mě vzalo za srdce, já bydlím u malého města a NIKDY jsem neměla podobný problém.u nás jsou 4 veterináři a mají střídavě službu, takže když mi jezevčici přejel jeden bezohledný cyklista nebyl problém, pejska zběžně prohlédl a hned odvezl do líp zařízené ordinace ke kolegovi, udělal rentgen a vše potřebné a píchl uklidňující injekci. Měla zlomených 7 žeber!každý den po dobu týdne jsme ji vozili na kontrolu a žila ještě dalších 5 let!Přeju vám všem hodně štěstí na doktory a takhle šťastné konce!

PříspěvekNapsal: čtv lis 13, 2014 11:44 am 
Nováček
Nováček

No, pokud není kočička chovná, tak doporučuji kastraci.

Download high quality [url=http://www.braindumps.com/C4090-451.htm]C4090-451 free exam pdf - braindumps.com[/url] dumps to prepare and pass [url=http://www.ibm.com/us/en/]IBM[/url] with oracle certification dumps certification. Also get free demos of [url=http://en.wikipedia.org/wiki/Avaya]wiki pedia[/url] for review of jncia training.

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina