Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Novinka: Horoskop týdne od 8. do 14. května 2007

Novinka: Horoskop týdne od 8. do 14. května 2007

Novinka: Horoskop týdne od 8. do 14. května 2007

Horoskop týdne od 8. do 14. května 2007

V tomto týdnu budou působit naprosto extrémní a protichůdně působící konstelace, které je i pro zkušeného astrologa velmi těžké rozplést. Vezměme si například posla bohů - Merkura, který se pohybuje vcelku klidným a obvykle pohodovým znamením Býka. V tomto týdnu Merkur vytvoří pět významných vazeb a z toho jsou dvě harmonické - sextily k Uranu v Rybách a k Marsu v Raku a tři disharmonické - kvadratury se Saturnem ve Lvu a s Neptunem ve Vodnáři, navíc ještě vznikne opozice k Jupiteru ve Štíru ! Výsledkem pak může být značná nejistota na světových trzích s komoditami a na burzách, jelikož dobré zprávy budou střídány katastrofickými informacemi ( například o šíření epidemií ) a obráceně. Ani zkušení obchodníci tak nebudou vědět, na co vsadit - do jaké komodity či měny zainvestovat. A protože je ve hře také Neptun, který v těchto dnech nesehraje zrovna pozitivní roli ( vytvoří kvadraturu nejen s Merkurem, ale také se Sluncem ), může se mnohý jedinec, ale i stát ocitnout na pokraji krachu. Smlouvy nemusí být dodržovány a lidé budou ztrácet pevnou půdu pod nohama.

Tento gordický uzel pomůže rozetnout Mars, který se po celý týden bude pohybovat znamením Raka a vytvoří velký trigon s Jupiterem ve Štíru a s Uranem v Rybách. Dá se tudíž říci, že odvaha (Mars ) řízená intuicí ( Uran ) a spojená s mravní silou ( Jupiter ) pomůže rozetnout gordický uzel vytvořený předivem neuspořádaných profesních a osobních vztahů.

Česká republika nebude mít v tomto a zejména v příštím týdnu " na růžích ustláno " ! Lidé budou již otupělí neustálými předvolebními rozmíškami a nebudou věnovat rétorice politiků tolik pozornosti jako své ekonomické situaci. Náš stát mohou čekat složitá mezinárodní jednání v otázkách obchodu a cel. ( Mars přechází přes Jupitera republiky ).

Pondělí

V neděli 7. a v pondělí 8. května bude paralelně Saturn v harmonické vazbě s Venuší a v krajně napěťovém spojení s Merkurem. Dají se tak očekávat vážné problémy v dopravě, četné havárie a zpoždění při dosahování vytčených cílů. Lze však oprávněně doufat, že příznivý vliv Venuše zmírní vzniklé škody.

Úterý a středa

Nepříznivé vlivy Neptuna se projeví ve světě řáděním vodního živlu, u nás pravděpodobně dojde k loupežím velké kalibru. Nejsou to dny vhodné pro větší investice a pro koupi nemovitostí. ( Slunce v Býku v kvadratuře s Neptunem ve Vodnáři ).

Čtvrtek a pátek

Obchody by se měly hýbat lidé budou lehkomyslně utrácet za nepotřebné a příliš luxusní věci. ( Merkur v Býku opozice Jupiter ve Štíru ).

Sobota a neděle

Jeto vhodný čas k aktivnímu odpočinku při sportu nebo při práci na zahradě. ( Merkur sextil Mars ). Na našem území však může dojít k dramatickým dějům v přírodě ( k prudkým zvratům počasí ) i ve společnosti ( k výbuchům, k požárům, k haváriím v průmyslu i v hromadné dopravě a k dramatickým zločinům ). Tranzitující Slunce bude v kvadratuře s Uranem republiky.


Autor: Eliška

Datum vložení: 08.05.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3881

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Josef, zítra Světlana