Psí plemena

Psí plemena: > Islandský pes (Iselandsk Farehond / Icelandic sheepdog) Islandský pes (Iselandsk Farehond / Icelandic sheepdog) - Islandský pes je jediný pes islandského původu. Hravý, temperamentní, přátelský, hbitý a vytrvalý pes, je radostný a nikdy není agresvní.
Psí plemena: > Istrijský hrubosrstý honič (Istrian wire-haired scent hound) Istrijský hrubosrstý honič (Istrian wire-haired scent hound) - Istrijský hrubosrstý honič byl vyšlechtěn ve Slovinsku v polovině 19. století. Vznikl s cílem, vyšlechtit honiče s lepším a zvučnějším hlasem. Istrijský hrubosrstý honič má nezávislý charakter, velice dobře snáší jakékoliv počasí a vyniká unikátním nízkým hlasem.
Psí plemena: > Istrijský krátkosrstý honič (Istrian short-haired Hound) Istrijský krátkosrstý honič (Istrian short-haired Hound) - Istrijský krátkosrstý honič je nádherný, energický a průbojný pes. Je schopný pracovat velice rychle. Je to všemi oblíbený domácí miláček, s klidným a dobrosrdečným charakterem.
Psí plemena: > Italský chrtík (Italian Greyhound) Italský chrtík (Italian Greyhound) - Italský chrtík je přítulný, jemný, citlivý, veselý, rychlý, inteligentní pes.
Psí plemena: > Italský corso pes (Cane Corso Italiano) Italský corso pes (Cane Corso Italiano) - Italský corso pes je staré italské plemeno služebních psů ze skupiny molossu.
Psí plemena: > Italský ohař (Bracco Italiano, Italian Pointing Dog) Italský ohař (Bracco Italiano, Italian Pointing Dog) - Italský ohař je houževnatý, otužilý a nepoddajný pes, který je dobře uzpůsoben všem typům lovu. Je spolehlivý, obdařený vynikající schopností rozumět, je však také poddajný a snadno se cvičí.
Psí plemena: > Italský segugio krátkosrstý (Italian Short-haired Hound) Italský segugio krátkosrstý (Italian Short-haired Hound) - Italský segugio krátkosrstý je nadán velikou odolností a rychlostí. Je extrémně horlivý a svěží. Vyznačuje se měkkým výrazem a rezonantním, velmi příjemným hlasem.
Psí plemena: > Italský spinone (Spinone Italiano, Italian Wire-haired Pointing Dog) Italský spinone (Spinone Italiano, Italian Wire-haired Pointing Dog) - Italská spione je dobrácký, přítulný, oddaný a nenáročný pes. Je známý již od 13. století.
Psí plemena: > Italský volpino (Volpino Italiano) Italský volpino (Volpino Italiano) - Italský volpino je plemeno dekorativních miniaturních psů.
Psí plemena: > Jack Russelův Teriér (Jack Russell Terrier) Jack Russelův Teriér (Jack Russell Terrier) - Jack Russelův Teriér je přívětivý, dobře přizpůsobivý k životu v domácnosti.
Psí plemena: > Jaemthund (Jamthund, Swedish Elkhound) Jaemthund (Jamthund, Swedish Elkhound) - Je to oddaný pes a domácí miláček, zároveň výborný hlídač a náruživý lovec. Vyniká vyváženým temperamentem.
Psí plemena: > Jak se postarat o poraněného živočicha? (Poraněná volně žijící zvířata) Jak se postarat o poraněného živočicha? (Poraněná volně žijící zvířata) - Pomoc by se měla omezit pouze na dopravu k veterináři či do záchranné stanice.

: předchozí 1...   18 19 20 21 22 23 24 25 26   38... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Doubravka, zítra Ilona