Psí plemena

Psí plemena: > Norfolk teriér (Norfolk Terrier) Norfolk teriér (Norfolk Terrier) - Norfolk teriér je odvážný pes, dobře snášející děti.
Psí plemena: > Norský buhund (Norwegian Buhund) Norský buhund (Norwegian Buhund) - Je to energický, aktivní a jako většina špiců dosti hlasitý pes. Je vynikajícím stopařem a hlídačem. Je velmi temperamentní a nenáročný.
Psí plemena: > Norský losí pes černý (Norsk Elghund black) Norský losí pes černý (Norsk Elghund black) - Oddaný a milý pes, nehodí se však pro chov v domácnostech.
Psí plemena: > Norský losí pes šedý (Norwegian Elkhound grey) Norský losí pes šedý (Norwegian Elkhound grey) - Elkhund je sebevědomý, energický a trochu nezávislý pes, který miluje život. Je přátelský, dům majitele však spolehlivě ochrání.
Psí plemena: > Norský lundehund (Norsk Lundehund) Norský lundehund (Norsk Lundehund) - Norský lundehund (Norsk Lundehund, Norwegian Lundehund) je velice živý, čilý, aktivní. Je to ostražitý a pohotový pes. Je charakteristický svými více prstými tlapkami.
Psí plemena: > Norwich terier (Norwich Terrier) Norwich terier (Norwich Terrier) - Norwich terier dobře snáší děti, zbožňuje svoji rodinu a je vřele oddán majiteli.
Psí plemena: > Novofundlandský pes (Newfoundland) Novofundlandský pes (Newfoundland) - Novofundlandský pes je klidný a mírný pes, vyhlášený svou přátelskou povahou a láskou k lidem...
Psí plemena: > Novoskotský retrívr (Nova Scotia Duck Tolling Retriever) Novoskotský retrívr (Nova Scotia Duck Tolling Retriever) - Novoskotský retrívr je veselý a život milující pes, poněkud melancholického vzezření.
Psí plemena: > Novozélandský ovčák (New Zealand Huntaway) Novozélandský ovčák (New Zealand Huntaway) - Novozélandský ovčák (New Zealand Huntaway) je inteligentní a velice vytrvalý pes, který je vynikajícím naháněčem stád. Je charakteristický svým téměř hrozivým štěkotem. Může žít jak v městském bytě, tak i venku na vesnici. Vyžaduje delší a aktivní procházky.
Psí plemena: > Ochrana zvířat proti týrání (Zastavte týrání zvířat) Ochrana zvířat proti týrání (Zastavte týrání zvířat) - Ochrana zvířat proti týrání je společenským i odborným tématem, které má své etické aspekty a speciální odbornou náplň.
Psí plemena: > Očkování a zdraví pejska (Dog Health) Očkování a zdraví pejska (Dog Health) - Po provedení všech nutných očkování musí štěně zůstat po 4 dny doma.
Psí plemena: > Odčervení psů (Škrkavky, tasemnice, giardióza a kryptosporóza, toxoplazmóza) Odčervení psů (Škrkavky, tasemnice, giardióza a kryptosporóza, toxoplazmóza) - Termínem odčervení rozumíme zbavení psa střevních parazitů.

: předchozí 1...  17...   27 28 29 30 31 32 33 34 35   ...41 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Patrik, zítra Oldřich