Psí plemena

Psí plemena: > Odstranění zubního kamene ultrazvukem (Veterinární zákroky) Odstranění zubního kamene ultrazvukem (Veterinární zákroky) - Odstranění zubního kamene ultrazvukem je v současné době rutinní zákrok na většině veterinárních pracovištích.
Psí plemena: > Ohaři (Braque) Ohaři (Braque) - Ohaři (Braque) jsou kontinentální lovečtí psi. Mají harmonické složení, jsou vytrvalí, ušlechtilí a chytří, navíc s vynikajícími loveckými a všeobecnými vlastnostmi. Vynikají silnou kostrou, mohutnými svaly a silnými čelistmi.
Psí plemena: > Onkologie - Novotvary mléčné žlázy u fen (Veterinární zákroky) Onkologie - Novotvary mléčné žlázy u fen (Veterinární zákroky) - Skutečnost je ale taková, že majitel vyhledá odbornou pomoc až poté, co se nádor začne zvětšovat a během několika dní či týdnů několikanásobně zvětší svůj objem.
Psí plemena: > Opičí pinč (Affenpinscher) Opičí pinč (Affenpinscher) - Opičí pinč (Affenpinscher) je miniaturní, dekorativní pes.
Psí plemena: > Ortopedie - DKK (Veterinární zákroky) Ortopedie - DKK (Veterinární zákroky) - Kloubní potíže u psů se týkají z velké části vrozených vad a růstových poruch u mladých jedinců.
Psí plemena: > Papilon (Kontinentaler Zwergspaniel) Papilon (Kontinentaler Zwergspaniel) - Papilon je čilá a temperamentní osobnost, s pyšným a půvabným držením těla. Je velice nenáročný a dobře přizpůsobený k dlouhým procházkám. Papilon je veselý a oddaný přítel a neskonale milý společník.
Psí plemena: > Parson Russel Teriér (Parson Russel Terrier) Parson Russel Teriér (Parson Russel Terrier) - Parson Russel Teriér (Parson Russel Terrier) je dovedný, aktivní a hbitý pes, který je obzvláště postavený pro výdrž a rychlost. Celkový jeho obraz dává dojem rovnováhy a flexibility. Je velice smělý a přátelský.
Psí plemena: > Patterdale teriér (Patterdale Terrier) Patterdale teriér (Patterdale Terrier) - Patterdale teriér (Patterdale Terrier) je velice živý, čilý a aktivní. Nádherně se cítí mezi dětmi a svého chovatele zbožňuje. Je to vynikající hlídač s obzvláště silným hlasem.
Psí plemena: > Pekingský palácový psík, pekinéz (Pekingese, Pekinese, Peking Palasthound) Pekingský palácový psík, pekinéz (Pekingese, Pekinese, Peking Palasthound) - Pekingský palácový psík (Pekinéz) se téměř vždy chová neuvěřitelně klidně, sebevědomě a důstojně, často však odvážně až svéhlavě. Pekingský palácový psík je dobrým a oddaným přítelem, který svému pánovi neustále svoji hrdost a nezávislost připomíná.
Psí plemena: > Peruánský naháč (Peruvian Hairless Dog) Peruánský naháč (Peruvian Hairless Dog) - Pro alergiky, nesnášející psí chlupy, je peruánský naháč výborný přítel a společník.
Psí plemena: > Peruvian Inca Orchid Peruvian Inca Orchid - Peruvian Inca Orchid je velmi klidný pes, vyznačující se stálým temperamentem. Je zcela oddaný svému pánovi. Vyžaduje jeho stálou pozornost, a také častou zábavu. Jsou to velice něžní pejsci. Nemají rádi denní světlo a sluneční paprsky.
Psí plemena: > Petit chien lion, Lvíček (Little Lion Dog) Petit chien lion, Lvíček (Little Lion Dog) - Petit chien lion (Lvíček) je malý inteligentní pes, veselý, živý a velice bystrý,celkově působí statně, je dobře stavěný, tělo má krátké a harmonicky vyvážené.

: předchozí 1...  18...   28 29 30 31 32 33 34 35 36   ...41 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Norbert, zítra Iveta