Psí plemena

Psí plemena: > Proč očkovat psy a proti čemu (Parvoviróza, koronaviróza, psinka, Infekční hepatitida, vzteklina aj.) Proč očkovat psy a proti čemu (Parvoviróza, koronaviróza, psinka, Infekční hepatitida, vzteklina aj.) - Dovolíme si tedy na několika řádkách zmínit se o nemocech, proti kterým by rozhodně každý pes a kočka měli být očkováni a proč.
Psí plemena: > Psí modlitba, psí zákony, pravidla Psí modlitba, psí zákony, pravidla - Co napsali nebo řekli o psech........znáte-li jiný, který jste tady nenašli, napište nám ho....
Psí plemena: > Psi špicovitého typu - Špicové (Spitz) Psi špicovitého typu - Špicové (Spitz) - Špicové jsou skupinou plemen služebních, loveckých a společenských psů, dávnověkého původu. Mají pevnou postavu, kompaktní trup a dobře vyvinutý a snížený hrudník.
Psí plemena: > Pudl (Poodle, Caniche) Pudl (Poodle, Caniche) - Pudl je známý svojí věrností, ochotou učit se a být vycvičený, které z něho udělaly obzvláště příjemného společníka. Pudl je poslušný, příkazy svého pána si dobře zapamatuje, a proto se také lehce cvičí.
Psí plemena: > Pudl pointer (Pudelpointer) Pudl pointer (Pudelpointer) - Pudl pointer (Pudelpointer) je oceňován německými lovci pro svoji vytrvalost, fyzickou dokonalost, ohromné pracovní přizpůsobení a rychlé a rozumné rozhodování. Je to odvážný a neúnavný pes, se kterým je možné lovit jeleny, lišky i rysy. Je velice klidný, s velkou sebekontrolou, a se zřetelným dravým instinktem.
Psí plemena: > Puli (Hungarian Puli) Puli (Hungarian Puli) - Puli je živý a energický, velmi vitální a vytrvalý. Je to velice společenský a poslušný pejsek.
Psí plemena: > Pumi Pumi - Pumi je věrný, chytrý, život milující společník.
Psí plemena: > Pyrenejský horský pes (Pyrenean mountain dog) Pyrenejský horský pes (Pyrenean mountain dog) - S porovnáním se svými dávnými předky dnešní pyrenejský horský pes dostatečně zdomácněl a stal se oblíbencem jako miláček rodiny.
Psí plemena: > Pyrenejský mastin (Pyrenean Mastiff, Mastin de los Pirineos) Pyrenejský mastin (Pyrenean Mastiff, Mastin de los Pirineos) - Díky svému pozoruhodně oddanému charakteru si plemeno opět získává oblíbenost.
Psí plemena: > Pyrenejský ovčák s dlouhou srstí (Pyrenean Sheepdog Long-haired) Pyrenejský ovčák s dlouhou srstí (Pyrenean Sheepdog Long-haired) - Pyrenejský ovčák s dlouhou srstí je velice pohyblivý a energický pes, pohybuje se velice pružně.
Psí plemena: > Pyrenejský ovčák s kratkou srstí (Pyrenean Sheepdog) Pyrenejský ovčák s kratkou srstí (Pyrenean Sheepdog) - Pyrenejský ovčák s kratkou srstí je méně vzrušivý pes, avšak poslušnější než je Dlouhosrstý pyrenejský ovčák. V přítomnosti cizích lidí není tolik ostražitý a je velice veselý.
Psí plemena: > Rady chovatelům psů Rady chovatelům psů - Výběr štěněte, Odčervení, Očkování, Kastrace

: předchozí 1...  21...   31 32 33 34 35 36 37 38 39   ...41 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Běla, zítra Slavomír