Psí plemena

Psí plemena: > Co dělat, když pes nebo jiné zvíře poraní Co dělat, když pes nebo jiné zvíře poraní - Pokousání člověka psem či jiným teplokrevným živočichem je vždy nepříjemná věc pro obě strany.
Psí plemena: > Co udělat pro nalezeného ježka? (Poraněná volně žijící zvířata) Co udělat pro nalezeného ježka? (Poraněná volně žijící zvířata) - V naší přírodě se vyskytují dva druhy ježků. Ježek západní (Erinaceus europaeus) a ježek východní (Erinaceus concolor).
Psí plemena: > Coton de Tulear Coton de Tulear - Coton de Tulear je pejsek šťastné povahy, je stabilní a věrný, k lidem i k ostatním psům je velice družný, dokonale se adaptuje všem způsobům života. Jeho temperament je jedním z hlavních rysů tohoto plemene.
Psí plemena: > Curly coated retrívr (Curly Coated Retriever) Curly coated retrívr (Curly Coated Retriever) - Curly coated retrívr je silný, živý a temperamentní pes, sebejistý, vytrvalý s velkou chutí k práci. Může být veden lovecky, ale uplatní se i jako pes rodinný, spolehlivý hlídač. Silný, vzpřímený pes s určitým stupněm elegance.
Psí plemena: > Čau-čau (Chow Chow) Čau-čau (Chow Chow) - Čau-čau je plemeno služebních a společenských psů. Čau-čau je známé z Číny již z dob dávnověku.
Psí plemena: > Černo-tříslový coonhound (Black and Tan Coonhound) Černo-tříslový coonhound (Black and Tan Coonhound) - Černo-tříslový coonhound je vnímavý a nápaditý pes. Zajistíte-li mu dostatek pohybu, bude Vám příjemným společníkem a spolehlivým pomocníkem. Nádherně se cítí v roli domácího miláčka.
Psí plemena: > Černý teriér (Black Russian Terrier) Černý teriér (Black Russian Terrier) - Černý teriér je plemeno služebních psů. Černý teriér bude do poslední kapky své krve chránit svého pana a jeho rodinu.
Psí plemena: > Československý vlčák (Czechoslovakian wolfdog) Československý vlčák (Czechoslovakian wolfdog) - Československý vlčák je komunikativní, velice pohyblivý a aktivní. Všechny jeho vlastnosti dělají z Českého vlčáka univerzálního psa.
Psí plemena: > Český fousek (Cesky Fousek, Bohmischer Raubart) Český fousek (Cesky Fousek, Bohmischer Raubart) - Český fousek je velice klidný, přítulný a poslušný, přitom však inteligentní, aktivní a houževnatý.
Psí plemena: > Český horský pes (Národní plemeno ČHP) Český horský pes (Národní plemeno ČHP) - Český horský pes je přátelské a sebevědomé plemeno, dobře ovladatelné, schopno všestranného výcviku, temperamentní a vytrvalé. Je ideálním plemenem pro sportovně založené majitele.
Psí plemena: > Český teriér (Czech Terrier) Český teriér (Czech Terrier) - Český teriér je nádherný, silný, nízkonohý pes delšího tvaru. Vyznačuje se dobrým vyrovnaným charakterem, což k tomuto plemeni přitahuje stále nové obdivovatele.
Psí plemena: > Čínský chocholatý pes (Chinese Crested Dog) Čínský chocholatý pes (Chinese Crested Dog) - Čínský chocholatý pes (Chinese Crested Dog) je milý, veselý, živý, hravý a plyšový pejsek, který neuvěřitelné miluje objetí a úsměv. K dětem je velmi laskavý. Je to pejsek, který nutně potřebuje stálou a věrnou společnost.

: předchozí 1...   11 12 13 14 15 16 17 18 19   31... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Radana, zítra Albína