Psí plemena

Psí plemena: > Doporučená dieta při některých orgánových onemocněních (Proper nutrition) Doporučená dieta při některých orgánových onemocněních (Proper nutrition) - Podstatně vhodnější, avšak finančně poněkud náročnější je použití komerčních diet
Psí plemena: > Doporučená dieta při výskytu různých typů močových kamenů (Krmivo nevhodné a vhodné) Doporučená dieta při výskytu různých typů močových kamenů (Krmivo nevhodné a vhodné) - Poněkud pohodlnějším, avšak finančně nákladnějším, řešením jsou komerčně vyráběné diety ve formě granulí nebo konzerv
Psí plemena: > Doporučené vakcinační schema (Vaccinations) Doporučené vakcinační schema (Vaccinations) - Uvedené vakcinační schéma je pouze informativní.
Psí plemena: > Dovolená s pejskem, zahraničí (vycestování, doprava) Dovolená s pejskem, zahraničí (vycestování, doprava) - Celá řada majitelů společně se svými čtyřnohými kamarády si dnes celkem běžně užívají společně volných dní o letní i zimní dovolené.
Psí plemena: > Drentse Patrijshond (Drentse Patrijshond, Drentse Partridge Dog) Drentse Patrijshond (Drentse Patrijshond, Drentse Partridge Dog) - Drentse Patrijshond (Drentse Patrijshond, Drentse Partridge Dog) je loajální a inteligentní pes, ze kterého dobrá výchova a správný výcvik udělají vysoce ceněného, celou rodinou oblíbeného psa, stejně jako cenného společníka pro lovce.
Psí plemena: > Drever (Drever, Swedish Dachsbracke) Drever (Drever, Swedish Dachsbracke) - Drever je horlivý, houževnatý, občas poněkud tvrdohlavý a povahou vyrovnaný lovecký pes. Není agresivní, nervózní, ani plachý.
Psí plemena: > Dunker (Dunker, Norwegian Hound) Dunker (Dunker, Norwegian Hound) - Dunker je klidný pes, s povahově dobrými vlastnostmi. Je charakteristický mírnou a přátelskou povahou, ušlechtilým vzhledem a sebejistým vystupováním.
Psí plemena: > Dutch Partridge Dog (Drentse Patrijshound) Dutch Partridge Dog (Drentse Patrijshound) - Dutch Partridge Dog (Drentse Patrijshound) je laskavý a přítulný pes, který nesnáší hrubé zacházení. Je přítelem a miláčkem všech, a ideálním pomocníkem při sportovním lovu.
Psí plemena: > Entlebuchský salašnický pes (Entlebucher Sennenhund) Entlebuchský salašnický pes (Entlebucher Sennenhund) - Přátelský a laskavý k dětem, zároveň se hodí pro strážní a hlídací službu.
Psí plemena: > Eskymácká lajka (Eskimo Dog) Eskymácká lajka (Eskimo Dog) - Eskymácká lajka (Eskymo Dog) je ideálním tažným psem. Je přátelská a poslušná, odolná nepřízni počasí, a silně citově připoutána ke svému pánovi.
Psí plemena: > Estonský lovecký pes (Estonian Hound) Estonský lovecký pes (Estonian Hound) - Estonský lovecký pes (Estonian Hound) je rychlý, dobrosrdečný a společenský pes, který uznává pouze svého majitele. K cizím lidem se chová ostražitě. Výborně se hodí pro chování v bytě, je vhodný pro strážní a hlídací službu.
Psí plemena: > Estrelský pastevecký pes (Estrela Mountain Dog) Estrelský pastevecký pes (Estrela Mountain Dog) - V poslední době se toto plemeno s úspěchem umisťuje na výstavách.

: předchozí 1...   13 14 15 16 17 18 19 20 21   33... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Doubravka, zítra Ilona