Psí plemena

Psí plemena: > Honiči (Hounds) Honiči (Hounds) - Honiči(Hounds) jsou skupinou plemen loveckých psů toho nejstaršího původu. Byli prvními domestikovanými pomocníky člověka.
Psí plemena: > Horský honicí pes (Mountain Cur) Horský honicí pes (Mountain Cur) - Horský honicí pes (Mountain Cur) je určený k lovu velkých kočkovitých šelem. Vyznačuje se tedy nebojácností, odhodláním, vytrvalostí a průbojností. Stopu vždy sleduje mlčky. Jeho chov ve městě se nedoporučuje.
Psí plemena: > Hovawart Hovawart - Hovawart je věrný přítel a průvodce člověka, avšak familiárnost ve svém vztahu nesnáší.
Psí plemena: > Hygenův honič (Hygenhund, Hygen Hound) Hygenův honič (Hygenhund, Hygen Hound) - Hygenův honič je silný pes, který je používán především při lovu. Jako společník nebývá příliš oblíbený, neboť je živější. Hygenův honič potřebuje zajistit pravidelnou zátěž.
Psí plemena: > Ibizský podenco (Podenco Ibicenco) Ibizský podenco (Podenco Ibicenco) - Ibizský podenco je laskavý pes, svému pánovi velice oddaný. Vynikající společník a hlídač.
Psí plemena: > Irish Glen of Imaal terier Irish Glen of Imaal terier - Svůj název dostali podle údolí Glen ve východním Irsku. Přítulný pes, lehce se přizpůsobuje domácím podmínkám.
Psí plemena: > Irský červenobílý setr (Irish Red and White Setter) Irský červenobílý setr (Irish Red and White Setter) - Irský červenobílý setr (Irish Red and White Setter) je živý, horlivý a inteligentní pes, aristokratického charakteru. Zobrazuje vždy laskavý a přátelský postoj, za nímž by však měla být rozeznatelná rozhodnost, kuráž a veselá nálada.
Psí plemena: > Irský jemnosrstý pšeničný teriér (Irish Soft Coated Wheaten Terrier) Irský jemnosrstý pšeničný teriér (Irish Soft Coated Wheaten Terrier) - Irský jemnosrstý pšeničný teriér je jedním z významných teriérů Irska (původem ze 17.století), který má legendární historii a kterou se Irové velmi honosí.
Psí plemena: > Irský setr (Irish Red Setter) Irský setr (Irish Red Setter) - Irský setr (Irish Red Setter) je svérázný, osobitý, atletický a velice kvalitní pes, s laskavým výrazem. Má značně vyvážené proporce. Svým temperamentem je horlivý a aktivní, povahou pak inteligentní, laskavý a velmi loajální.
Psí plemena: > Irský terier (Irish Terrier) Irský terier (Irish Terrier) - Irský terier je živý, temperamentní pes, s pružným svalnatým tělem, půvabné postavy. Velice živý a vytrvalý.
Psí plemena: > Irský vlkodav (Irish Wolfhound) Irský vlkodav (Irish Wolfhound) - Irský vlkodav je velice nádherné plemeno, dokáže ohlídat dům, je maximálně věrný a je si vědom své síly.
Psí plemena: > Irský vodní španěl (Irish Water Spaniel) Irský vodní španěl (Irish Water Spaniel) - Je to temperamentní pes s ostrou chůzí, je inteligentní, veselý, nadšený z každé sportovní aktivity. Ke svému pánovi je oddaný. Je to pracant, pro kterého není žádná práce těžká, miluje vodu a plavání. Má obrovskou výdrž, vynikající čich. Někdy však bývá trochu svéhlavý. Při zjištění nebezpečí začne tento pes štěkat, ale není to vyloženě ochranář.

: předchozí 1...   17 18 19 20 21 22 23 24 25   37... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Svatopluk, zítra Matěj