Psí plemena

Psí plemena: > Šňůrový pudl (Corded Poodle) Šňůrový pudl (Corded Poodle) - Šňůrový pudl (Corded Poodle) je plemeno loveckých psů, známé již z 15. století. Není však pouze vydatným lovcem, ale i vynikajícím společníkem, který se lehce cvičí. Je dobře přizpůsobený žít v městském bytě, děti velmi miluje.
Psí plemena: > Španělský chrt (Spanish Greyhound, Galgo espanol) Španělský chrt (Spanish Greyhound, Galgo espanol) - Španělský chrt je lovecké plemeno používané k štvaní zvěře.
Psí plemena: > Španělský mastin (Mastin Espanol) Španělský mastin (Mastin Espanol) - Španělský mastin se nádherně chová k dětem, jestliže od narození vyrůstá v rodině.
Psí plemena: > Španělský sabueso (Spanish Hound) Španělský sabueso (Spanish Hound) - Španělský sabueso je plemeno známé již ze středověku. Svému pánovi – honákovi slouží věrně a oddaně. Setkání španělského sabuesa s cizími psy však může vyústit v malou rvačku.
Psí plemena: > Španělský vodní pes (Spanish Water Dog) Španělský vodní pes (Spanish Water Dog) - Španělský vodní pes je temperamentní a ostražitý pes střední velikosti, výborný hlídač a ochránce. Při důsledné výchově je učenlivý a ovladatelný, vhodný i pro různé sportovní aktivity.
Psí plemena: > Štěně a vše o něm (Puppies) Štěně a vše o něm (Puppies) - Co byste měli vědět, než se rozhodnete pro pejska... a pak když štěně již máte doma...
Psí plemena: > Štýrský brakýř (Steirische Rauhaarbracke, Peintingerbracke) Štýrský brakýř (Steirische Rauhaarbracke, Peintingerbracke) - Štýrský brakýř je vášnivý, houževnatý a nepoddajný lovecký pes, pevný a odhodlaný stopař. I v dnešní době se chová ponejvíce pro lov.
Psí plemena: > Švédský valhaund (Swedish Vallhund) Švédský valhaund (Swedish Vallhund) - Švedský valhaund může být využíván jako honák skotu, hlídač, krysař, ale také může plnit jakékoukoliv práci na farmě. Je to chytrý a vyrovnaný pes, který je na pozornost svého pána či chovatele vždy připraven odpovědět přítulností a láskou.
Psí plemena: > Švýcarský honič (Schweizer Laufhund - Chien Courant Suisse, Swiss Hound) Švýcarský honič (Schweizer Laufhund - Chien Courant Suisse, Swiss Hound) - Švýcarský honič má velmi starodávný původ. Jeho přítomnost již v dobách starodávného Říma je definována na mozaice.
Psí plemena: > Švýcarský malý honič (Schweizer Niederlaufhunde) Švýcarský malý honič (Schweizer Niederlaufhunde) - Švýcarský honič je malý, obratný, horlivý a neúnavný lovecký pes, s vynikajícím čichem. Při lovu je velmi vytrvalý, vše doplňuje svým melodickým hlasem.
Psí plemena: > Tajgan, Kirgizský chrt (Taigan, Kirghiz Borzoi) Tajgan, Kirgizský chrt (Taigan, Kirghiz Borzoi) - Tajgan (Kirgizský chrt) je elegantní, štíhlý pes, spojující v sobě sílu a krásu, s dobře vyvinutým svalstvem. Je to čilý, vyrovnaný a trochu flegmatický pes, oddaný svému pánovi.
Psí plemena: > Tazy (Tasy, Mid-Asiatic Borzoi) Tazy (Tasy, Mid-Asiatic Borzoi) - Tazy (Mid-Asiatic Borzoi, Tasy) je zvláštní pes s nezávislou povahou a nevyčerpatelnou zásobou energie. Vyžaduje partnerství a přátelství člověka, který jeho vlastnosti a přednosti náležitě ocení.

: předchozí 1...  26...   36 37 38 39 40 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Eduard, zítra Josef