Psí plemena

Psí plemena: > Tyrolský honič (Tiroler Bracke, Tyrolean Hound) Tyrolský honič (Tiroler Bracke, Tyrolean Hound) - Tyrolský honič je stabilní a vášnivý lovecký pes, se schopností velice jemného čichu. Pracuje vždy nezávisle, loví s obrovskou trpělivostí, vytrvalostí a výdrží.
Psí plemena: > Umělá inseminace (Veterinární rady) Umělá inseminace (Veterinární rady) - Jak už to tak v životě chodí, zrovna když se nám to nehodí a vůbec to neplánujeme, naše fenka se nám postará o překvapení tím, že ona si ty štěňátka bez ptaní zaopatří sama.
Psí plemena: > Úprava dlouhosrstých plemen (Grooming) Úprava dlouhosrstých plemen (Grooming) - Úprava dlouhosrstých plemen aneb malá abeceda pro začátečníky
Psí plemena: > Velký francouzsko-anglický bílo-černý honič (Great Anglo-French White and Black Hound) Velký francouzsko-anglický bílo-černý honič (Great Anglo-French White and Black Hound) - Velký francouzsko-anglický bílo-černý honič má obrovskou zásobu energie. Zbožňuje vyčerpávající lov. Jako společník je chován jen velmi zřídka.
Psí plemena: > Velký francouzsko-anglický bílo-oranžový honič (Great Anglo-French White and Orange Hound) Velký francouzsko-anglický bílo-oranžový honič (Great Anglo-French White and Orange Hound) - Velký francouzsko-anglický bílo-oranžový honič má obrovskou zásobu energie. Zbožňuje lov ve smečce. Jako společník je však chován jen velmi zřídka.
Psí plemena: > Velký francouzsko-anglický trikolorní honič (Great Anglo-French Tricolour Hound) Velký francouzsko-anglický trikolorní honič (Great Anglo-French Tricolour Hound) - Velký francouzsko-anglický trikolorní honič je krásný a elegantní pes s pevnou kostrou a mohutným tělem. Má jemnou povahu a muže být i dobrým společníkem. Musíte mu však zajistit opravdu dostatek pohybu, jinak bude nešťastný.
Psí plemena: > Velký gaskoňsko-saintgeoiský honič (Gascon Saintongeois) Velký gaskoňsko-saintgeoiský honič (Gascon Saintongeois) - Velký gaskoňsko-saintgeoiský honič vyniká měkkým, přátelským a dobráckým charakterem. Ve své vlasti se těší velké popularitě. Je to domácí miláček.
Psí plemena: > Velký modrý gaskoňský honič (Grand bleu de Gascogne) Velký modrý gaskoňský honič (Grand bleu de Gascogne) - Velký modrý gaskoňský honič je dobrosrdečný a chytrý pes. Ke všem členům rodiny se chová velmi přátelsky.
Psí plemena: > Velký münsterlandský ohař (Large Munsterlander) Velký münsterlandský ohař (Large Munsterlander) - Velký münsterlandský ohař je přátelský a chytrý pes. Je velice oddaný a věrný. Je považován za dobrosrdečného a přizpůsobivého přítele.
Psí plemena: > Velký švýcarský salašnický pes (Grosser Schweizer Sennenhund) Velký švýcarský salašnický pes (Grosser Schweizer Sennenhund) - Poměrně velký, masivně stavěný, přesto však harmonicky působící pes.
Psí plemena: > Velký vendéeský hrubosrstý baset (Grand basset griffon vendeen) Velký vendéeský hrubosrstý baset (Grand basset griffon vendeen) - Velký vendéeský hrubosrstý baset je rychlý pes, s dobrým hlasem a poněkud nezávislou povahou. Je to vášnivý, zdatný a odvážný lovec, který miluje ostružinové houští a křoviny vůbec. Je poněkud tvrdohlavý, nicméně se velmi dobře chová.
Psí plemena: > Velký vendéeský hrubosrstý honič (Grand griffon vandeen) Velký vendéeský hrubosrstý honič (Grand griffon vandeen) - Velký vendéeský hrubosrstý honič je typicky lovecký pes. Za společníka se příliš nehodí. Charakteristický je pro něho velice hlasitý štěkot.

: předchozí 1...  28...   38 39 40 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Barbora, zítra Jitka