Psí plemena

Psí plemena: > Velškorgi Cardigan (Welsh Corgi Cardigan) Velškorgi Cardigan (Welsh Corgi Cardigan) - V současnosti je Velškorgi Cardigan velice oblíben jako společenský pes.
Psí plemena: > Velššpringršpaněl (Welsh Springer Spaniel) Velššpringršpaněl (Welsh Springer Spaniel) - Velššpringršpaněl je velmi prastaré plemeno, čistého původu. Je to silný, aktivní a veselý pes. Velššpringršpaněl bývá přítulným, poslušným a optimistickým společníkem.
Psí plemena: > Venčení psa (Během procházky jej může pán vychovávat i cvičit) Venčení psa (Během procházky jej může pán vychovávat i cvičit) - Venčení nepředstavuje pro psa pouze možnost vykonat své přirozené potřeby.
Psí plemena: > Vnější parazité psa (Vitamins) Vnější parazité psa (Vitamins) - Je až s podivem, jak se ještě v dnešní době bere na lehkou váhu napadení psů blechami.
Psí plemena: > Východoevropský ovčák (East European Shepherd) Východoevropský ovčák (East European Shepherd) - Východoevropský ovčák (East European Shepherd) je východoevropskou variantou německého ovčáka, vyšlechtěnou řízenou selekcí.
Psí plemena: > Východosibiřská lajka (Laika Vostotchno-Sibirskaia, East Siberian Laika) Východosibiřská lajka (Laika Vostotchno-Sibirskaia, East Siberian Laika) - Plemeno loveckých severských psů. Pohyblivý a klidný pes s vyrovnanou povahou, velmi podobný vlkovi.
Psí plemena: > Výchova psa Výchova psa - Výchova psa: přípravný a základní výcvik
Psí plemena: > Vydrař (Otterhound) Vydrař (Otterhound) - Vydrař je přívětivý a přátelský pes. K dětem se chová jemně a pozorně, nesmíme však zapomenout, že se dříve věnoval pouze lovu. Vydrař si libuje ve velkých fyzických zátěžích a delších procházkách.
Psí plemena: > Výdrž a ostatní povely (Basic commands) Výdrž a ostatní povely (Basic commands) - Výdrž - pes je schopen vydržet v určité poloze do té doby, než uslyší další povel.
Psí plemena: > Výmarský ohař (Weimaraner, Weimaraner Vorsterhund) Výmarský ohař (Weimaraner, Weimaraner Vorsterhund) - Výmarský ohař je vnímavý a poslušný pes, s dobrým charakterem. Potřebuje dostatek prostoru a dlouhé procházky.
Psí plemena: > Výstavní úprava (Výstavní úprava shih-tzu) Výstavní úprava (Výstavní úprava shih-tzu) - Výstavní úprava shih-tzu aneb malá abeceda pro vystavovatele začátečníky
Psí plemena: > Výstavy psů v ČR 2006 (Exhibitions) Výstavy psů v ČR 2006 (Exhibitions) - Mezinárodní, národní a KCHMPP výstavy psů

: předchozí 1...  29...   39 40 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Dobroslav, zítra Norbert