Psí plemena

Psí plemena: > Welsh Corgi Pembroke Welsh Corgi Pembroke - Ačkoliv je vzrůstem malý, je to velice odvážný, bdělý a nadaný hlídač.
Psí plemena: > Welsh terier (Welsh Terrier) Welsh terier (Welsh Terrier) - Klidný, ale statečný pes s veselou a přímou povahou. Zbožňuje hry a zábavu, zvláště ve společnosti dětí.
Psí plemena: > Westfálský jezevčíkovitý honič (Westphalian Dachsbracke) Westfálský jezevčíkovitý honič (Westphalian Dachsbracke) - Westfálský jezevčíkovitý honič je velice živý, čilý a veselý pes, zároveň je sebejistý a vyrovnaný. Při dostatečném pohybu je doma přítulný a klidný, během lovu je však velice odvážný a vytrvalý.
Psí plemena: > Westhajlendský teriér (West Highland White Terrier) Westhajlendský teriér (West Highland White Terrier) - Westhajlendský teriér je živý, nezbedný, zábavný pes, s velkou dávkou sebevědomí. Proslavil se reklamou skotské whisky.
Psí plemena: > Wetterhoun, Wetterhound (Frisian Water Dog, Wetterhoun) Wetterhoun, Wetterhound (Frisian Water Dog, Wetterhoun) - Wetterhoun je klidný pes, se znakem tvrdohlavosti. V přítomnosti cizích lidí je rezervovaný, je ideálním hlídacím psem.
Psí plemena: > Whippet Whippet - Whippet je veselý, energický a rychlý pes, zároveň však ideální společník.
Psí plemena: > Yorkšírský terier (Yorkshire Terrier) Yorkšírský terier (Yorkshire Terrier) - Yorkšírský teriér / Jorkšírský terier je velice veselý i společenský pes. Nádherně se chová ke všem členům rodiny i k jiným domácím zvířatům.
Psí plemena: > Základy péče o štěňátko (Living with your puppy) Základy péče o štěňátko (Living with your puppy) - Základy péče o štěňátko
Psí plemena: > Západosibiřská lajka (West Siberian Laika) Západosibiřská lajka (West Siberian Laika) - Západosibiřská lajka má vyrovnaný, živý charakter. V domácím prostředí jsou klidné, nenáročné a velmi čistotné. Ve vztahu k dětem milé a opatrné.
Psí plemena: > Zeď (bariéra – překážka) Zeď (bariéra – překážka) - Zeď - Překážka, postavená na trati, se využívá během cvičení i na závodech.
Psí plemena: > Zkoušky ohařů v ČR (ZL, PZ, LZ, VP, VZ, MKP. MRK, FIELD TRIAL) Zkoušky ohařů v ČR (ZL, PZ, LZ, VP, VZ, MKP. MRK, FIELD TRIAL) - Zkoušky ohařů v ČR: ZL, PZ, LZ, VP, VZ, MKP. MRK, FIELD TRIAL
Psí plemena: > Zlatý retrívr (Golden Retriever) Zlatý retrívr (Golden Retriever) - Zlatý retrívr je poslušný a inteligentní pes, kterému je dána přirozená schopnost pracovat. Je laskavý, přátelský, důvěřivý i sebejistý, zároveň také citlivý, ostražitý a snadno cvičitelný. Zlatý retrívr bývá velmi atraktivním a přitažlivým společníkem.

: předchozí 1...  30...   40
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2021 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Jan, zítra Ivan