Psí plemena

Psí plemena:  > Australský chrt (Australian Greyhound) Australský chrt (Australian Greyhound) - Australský chrt je inteligentní a energický pes, vyšlechtěný pro hony na klokany. Občas však bývá neposlušný, proto potřebuje být vychováván pevnou a rozhodnou rukou.
Psí plemena:  > Australský honácký pes (Australian Cattledog) Australský honácký pes (Australian Cattledog) - Australský honácký pes je výjimečně inteligentí a ostražitý pes, vyniká odvahou a vytrvalostí. Všestranně talentovaný pastýřský pes.
Psí plemena:  > Australský ovčák (Australian Shepherd Dog) Australský ovčák (Australian Shepherd Dog) - Australský ovčák je ostražitý, silný, vytrvalý a učenlivý pes, který potřebuje hodně prostoru a pracovního vyžití.
Psí plemena:  > Australský silky teriér (Australian Silky Terrier) Australský silky teriér (Australian Silky Terrier) - Australský silky teriér je reprezentativní, veselý rodinný pes.
Psí plemena:  > Australský teriér (Australian Terrier) Australský teriér (Australian Terrier) - Australský teriér je malý lovecký pes milující pravidelné aktivity a dlouhé procházky.
Psí plemena:  > Auvergneský ohař krátkosrstý (Auvergne pointer) Auvergneský ohař krátkosrstý (Auvergne pointer) - Auvergneský ohař krátkosrstý (Auvergne Pointing Dog) je jemný a velmi laskavý pes, inteligentní a poslušný. Má velice silný a citlivý čich. Je vytrvalým, bystrým a náruživým lovcem.
Psí plemena:  > Azavak, Azavažský chrt (Azawakh) Azavak, Azavažský chrt (Azawakh) - Azavak je živý a pozorný pes, který si však zachovává odstup. Je to ušlechtilý a hrdý saharský chrt, pes Tuaregů – králů pouště.

: předchozí 1 2 3 4 5
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2023 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Vanda, zítra Veronika