Psí plemena

Psí plemena: > King Charles španěl (King Charles Spaniel) King Charles španěl (King Charles Spaniel) - King Charles španěl - anglický trpasličí španěl z královské rodiny s jedinečnou povahou
Psí plemena: > Kishu-Inu (Kishu) Kishu-Inu (Kishu) - Kishu-Inu je klidný a přátelský pes, se zamračeným a tichým charakterem. Je zaslouženým miláčkem rodiny.
Psí plemena: > Kladina (břevno) Kladina (břevno) - Kladina je trám na stojkách se schůdky na krajích
Psí plemena: > Klíšťata a Borelióza (Ticks and fleas) Klíšťata a Borelióza (Ticks and fleas) - Napadení psů a koček klíšťaty je velký problém a hned pro začátek bychom si měli uvědomit skutečnost, že v současné době neexistuje preparát, který by je stoprocentně ochránil před těmito nepříjemnými parazity.
Psí plemena: > Knírač malý (Zwergschnauzer, Miniature Schnauzer) Knírač malý (Zwergschnauzer, Miniature Schnauzer) - Malý knírač vyniká dobrým zdravím a dožívá se vysokého věku.
Psí plemena: > Knírač střední (Schnauzer, Mittelschnauzer) Knírač střední (Schnauzer, Mittelschnauzer) - Knírač střední je energický živý pes, bdělý a ostražitý hlídač.
Psí plemena: > Knírač velký (Riesenschnauzer) Knírač velký (Riesenschnauzer) - Velký knírač se používá pro lov nebo jako odvážný a spolehlivý služební pes.
Psí plemena: > Kolie dlouhosrstá (Collie Rough) Kolie dlouhosrstá (Collie Rough) - Kolie dlouhosrstá je silný a živý pes, oddaný a věrný, vhodný k dětem.
Psí plemena: > Kolie krátkosrstá (Smooth Collie) Kolie krátkosrstá (Smooth Collie) - Kolie krátkosrstá je vyhovující pes do rodiny s dětmi, snášenlivý, oddaný, věrný. Velmi lehce se cvičí.
Psí plemena: > Komondor Komondor - Komondor - je národní maďarské plemeno pasteveckých psů.
Psí plemena: > Korejský Jindo Dog (Korea Jindo Dog) Korejský Jindo Dog (Korea Jindo Dog) - Korejský Jindo Dog (Korea Jindo Dog) má velmi silný instinkt pro lov, Je smělý a odvážný, ostražitý a pohotový, a opatrný. Pohotově přijímá nového pána, na svoji oddanost minulému pánovi však nikdy nezapomíná.
Psí plemena: > Krašský ovčák (Kraski Ovcar) Krašský ovčák (Kraski Ovcar) - Krašský ovčácký pes je menší velikosti, než většina pasteveckých psů. Životní síla a energie, přitom však má oddaný charakter.

: předchozí 1 2 3 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2023 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Vanda, zítra Veronika