Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Pryšec nádherný, vánoční hvězda, poinsetie (Euphorbia pulcherrima) Pryšec nádherný, vánoční hvězda, poinsetie (Euphorbia pulcherrima) - Tato rostlina rozkvétá obyčejně v předvečer Vánoc.
Pokojové rostliny: > Pryšec zářivý, „Kristova koruna“ (Euphorbia milii) Pryšec zářivý, „Kristova koruna“ (Euphorbia milii) - Oblíbenou rostlinou rodu Euphorbia je pryšec zářivý - Kristova koruna
Pokojové rostliny: > Pseuderanthemum Pseuderanthemum - Pseuderanthemum je rostlinou, jenž v přírodě existuje kolem 30 druhů.
Pokojové rostliny: > Ptačí zob, stálezelený keř (Ligustrum chinensis) Ptačí zob, stálezelený keř (Ligustrum chinensis) - Ptačí zob, patří mezi pokojové bonsaje.
Pokojové rostliny: > Pupalka Dvouletá (Oenothera biennis) Pupalka Dvouletá (Oenothera biennis) - Olej z pupalky dvouleté se v posledních letech stal jedním z nejoblíbenějších prodávaných přípravků
Pokojové rostliny: > Puškvorec (Acorus) Puškvorec (Acorus) - Odolná, nenáročná dekorativní rostlina.
Pokojové rostliny: > Radermachera Radermachera - Rostlina, jež byla dovezena z Tchajwanu začátkem 80. let.
Pokojové rostliny: > Rady pro pěstování rostlin (Advices) Rady pro pěstování rostlin (Advices) - Přesazování, vyvazování, formování vnějšího vzhledu rostlin a další rady...
Pokojové rostliny: > Řebříček obecný (Achillea millefolium) Řebříček obecný (Achillea millefolium) - Řebříček je odedávna známý jako prostředek na zástavu krvácení.
Pokojové rostliny: > Rebutia miniscula Rebutia miniscula - Kaktus se stonky ve tvaru kuličky.
Pokojové rostliny: > Reo mnohobarvé (Rhoeo spathacea) Reo mnohobarvé (Rhoeo spathacea) - Rostlina s krásnými, na povrchu blýskavými listy.
Pokojové rostliny: > Řepík Lékařský (Agrimonia eupatoria) Řepík Lékařský (Agrimonia eupatoria) - Roste na slunečných a suchých místech, na okrajích lesů a cest, na mezích a chodnících, na kopcích a svazích, v prosvětlených lesích i na rumištích.

: předchozí 1...  17...   27 28 29 30 31 32 33 34 35 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Šarlota / Zoe, zítra Státní svátek