Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Hlazenec ohnivý, kufea (Cuphea) Hlazenec ohnivý, kufea (Cuphea) - Hlazenec ohnivý (Cuphea) je rostlinou rozložitou a kompaktní, můžeme ji pěstovat i jako bonsaj.
Pokojové rostliny: > Hloh Obecný (Crataegus oxyacantha) Hloh Obecný (Crataegus oxyacantha) - Hloh je trnitý keř, vysoký asi 2 m, může se však vyvinou i jako strom až do výše 8 m
Pokojové rostliny: > Hnojení rostlin (fertilizer) Hnojení rostlin (fertilizer) - Několik rad při hnojení rostlin
Pokojové rostliny: > Hoja, voskovka (Hoya) Hoja, voskovka (Hoya) - Hoja získala své jméno po britském zahradníkovi Thomasi Hoyovi z přelomu 18.-19. století
Pokojové rostliny: > Hortenzie velkolistá (Hydrangea) Hortenzie velkolistá (Hydrangea) - Hortenzie velkolistá je keříkovitá rostlina s krásnými velkými kulovitými květy různých barev.
Pokojové rostliny: > Huang Qi Chuang Čchi (Astragalus membranaceus) Huang Qi Chuang Čchi (Astragalus membranaceus) - Rostlina z rodu kozinec je Číňany po tisíciletí užívána jako energetické tonikum
Pokojové rostliny: > Hvězdník, zornice, amarylis (Hippeastrum) Hvězdník, zornice, amarylis (Hippeastrum) - Hvězdník (zornice, amarylis) patří k nejrozšířenějším a nejznámějším rostlinám z čeledi amarylisovitých.
Pokojové rostliny: > Hvozdík alpínský (Dianthus Alpinus) Hvozdík alpínský (Dianthus Alpinus) - Těžko lze nalézt skalku, na které by nerostly hvozdíky. Rod je to velmi početný a výběr je tudíž bohatý.
Pokojové rostliny: > Hvozdik bradatý (Dianthus barbatus) Hvozdik bradatý (Dianthus barbatus) - Hvozdík bradatý (Dianthus barbatus) je vonnou rostlinou s plnými různě zbarvenými květy.
Pokojové rostliny: > Hyacint východní (Hyacinthus orientalis) Hyacint východní (Hyacinthus orientalis) - Hyacint východní (Hyacinthus orientalis) pochází z tropické Jižní Afriky. Má krásný, vonný květ, který vás může těšit nejméně půl měsíce.
Pokojové rostliny: > Hydroponie (Hydroponics) Hydroponie (Hydroponics) - Pěstování pokojových rostlin bez půdy patří ke vcelku novému a populárnímu směru domácího pěstování rostlin.
Pokojové rostliny: > Hypoestes, podrostovka (Hypoestes phyllostachya) Hypoestes, podrostovka (Hypoestes phyllostachya) - Nevysoká keříkovitá rostlina s krásně zbarvenými a skvrnitými listy. Má ráda dostatek světla a přiměřenou vlhkost.

: předchozí 1...   12 13 14 15 16 17 18 19 20   32... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Cecílie, zítra Klement