Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Ibišek čínský (Hibiscus rosa-sinensis) Ibišek čínský (Hibiscus rosa-sinensis) - Čínská růže (Ibišek čínský) – jedna z velmi oblíbených a rozšířených pokojových rostlin.
Pokojové rostliny: > Ixora šarlatová (Ixora coccinea) Ixora šarlatová (Ixora coccinea) - Je to keřík s nádhernými kožnatými listy.
Pokojové rostliny: > Jahodník obecný (Fragaria vesca L) Jahodník obecný (Fragaria vesca L) - Jahodník je vytrvalá rostlina s šikmým, rozvětveným oddenkem. Z něho vyrůstá listová růžice a nadzemní šlahouny
Pokojové rostliny: > Jakobínie, justície, právenka (Justicia, Jacobinia) Jakobínie, justície, právenka (Justicia, Jacobinia) - Tropická kráska s půvabnými květy.
Pokojové rostliny: > Jasmín (Jasminum officinale) Jasmín (Jasminum officinale) - Rychle rostoucí liána
Pokojové rostliny: > Jelení jazyk (Phyllitis) Jelení jazyk (Phyllitis) - Jelení jazyk je efektivní, zimě odolná dekorativní rostlina, se zvláštními zvlněnými listy.
Pokojové rostliny: > Jetel Luční (Trifolium pratense) Jetel Luční (Trifolium pratense) - Jetel je protizánětlivá a čistící bylina
Pokojové rostliny: > Jitrocel Kopinatý (Plantago lanceolata) Jitrocel Kopinatý (Plantago lanceolata) - Je to vytrvalá rostlina, která má typickou růžici přízemních listů a z ní vyrůstá několik stvolů
Pokojové rostliny: > Jmelí (Viscum album L.) Jmelí (Viscum album L.) - Roste roztrošeně jak parazit na listnatých stromech, jedlích i borovicích
Pokojové rostliny: > Juanulloa aurantiaca Juanulloa aurantiaca - Juanulloa aurantiaca je charakteristická svými voskovitými květy trubičkovitého tvaru, které mají světle oranžovou barvu a jsou složeny do hroznovitých květenství.
Pokojové rostliny: > Juka (Yucca aloifolia) Juka (Yucca aloifolia) - Juka je vzrostlá rostlina, vypadající jako nepravá palma.
Pokojové rostliny: > Kaktus Gymnocalycium (Gymnocalycium) Kaktus Gymnocalycium (Gymnocalycium) - Gymnocalycium přeloženo z řečtiny znamená - zářivě květoucí.

: předchozí 1...   13 14 15 16 17 18 19 20 21   33... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Cecílie, zítra Klement