Pokojové rostliny

Pokojové rostliny: > Křídelnice (Pteris cretica) Křídelnice (Pteris cretica) - Oblíbená pokojová rostlina.
Pokojové rostliny: > Křín (Crinum) Křín (Crinum) - Křín (Crinum) je nádhernou rostlinou z Jižní Afriky, v jazyce Zulu se jí říká Umnduze.
Pokojové rostliny: > Krosandra, třepenitka (Crossandra) Krosandra, třepenitka (Crossandra) - Rostlina s nálevkovitými žlutými, lososovými nebo oranžovými květy.
Pokojové rostliny: > Kroton, obojan (Codieum variegatum pictum) Kroton, obojan (Codieum variegatum pictum) - Tato rostlina je neopadavý keřík. Jeho ozdobou je unikátní rozmanité zbarvení a kresba na listech.
Pokojové rostliny: > Kryptantus (Cryptanthus) Kryptantus (Cryptanthus) - Cryptantus má, co do zabarvení, jedinečně rozmanité listy
Pokojové rostliny: > Ktenante (Ctenanthe) Ktenante (Ctenanthe) - Krásná, na pěstování velmi náročná rostlina. Má ráda polostín, mírnou zálivku avšak nadmíru vlhký vzduch.
Pokojové rostliny: > Kukuřice Setá (Zea mays) Kukuřice Setá (Zea mays) - Kukuřice, kdysi hlavní potravina mnoha domorodých amerických kmenů, bývala životně důležitá v potravě a užívala se též jako lék
Pokojové rostliny: > Kurkuma (Curcuma) Kurkuma (Curcuma) - Kurkuma (Curcuma) je mnoholetá travnatá rostlina, vysoká až 1metr, s oválnými listy, podobnými zázvoru.
Pokojové rostliny: > Kustovnice Cizí (Lycium barbarum) Kustovnice Cizí (Lycium barbarum) - Olej z australské kustovnice cizí, jehož léčebné vlastnosti byly poprvé objeveny Francouzi ve dvacátých letech našeho století
Pokojové rostliny: > Lachenalia Lachenalia - Lachenalia je rostlina s růžicí dlouhých listů, tmavozelené barvy s malými hnědými skvrnkami.
Pokojové rostliny: > Láčkovka (Nepenthes) Láčkovka (Nepenthes) - Láčkovka je nejnápadnější masožravá rostlina.
Pokojové rostliny: > Lampranthus (Lampranthus roseus) Lampranthus (Lampranthus roseus) - Lampranthus je sukulent. Má hezké dvěty, které vyrůstají na dlouhých stopkách, a mívají zbarvení růžové, lila a červené.

: předchozí 1...   17 18 19 20 21 22 23 24 25   ...36 další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Cecílie, zítra Klement