Pokojové rostliny

Pokojové rostliny:  > Strom tisíce hvězd, serisa (Serissa foetida) Strom tisíce hvězd, serisa (Serissa foetida) - Strom tisíce hvězd, serisa (Serissa foetida) patří mezi pokojové bonsaje.
Pokojové rostliny:  > Stromanthe Stromanthe - Stromanthe má velice krásně barevné listy. Má ráda velmi vysokou vlhkost vzduchu, až 90 %.
Pokojové rostliny:  > Světlík Lékařský (Euphrasia officinalis) Světlík Lékařský (Euphrasia officinalis) - Světlík je nevýražná, polocizopasná rostlina, která se vyskytuje hlavně na travnatých lukách a vápenatých pahorkatinách, nicméně je to jeden z nejúčinnějších antikatarálních prostředků.
Pokojové rostliny:  > Světlo je chlebem rostlin (Light of artificial and natural) Světlo je chlebem rostlin (Light of artificial and natural) - Teplo a světlo, vláha a vzduch jsou potřebnými látkami, nejdůležitějšími v životě rostliny.
Pokojové rostliny:  > Svízel (Galium) Svízel (Galium) - Je více druhů svízele, tzv. svízel přítula (Galium aparine) je rotšířený na polích, lukách a při plotech, zemědělci ho ničí chemickými prostředky. Dosahuje výšky 60-160 cm, listy má přeslenovitě rozmístěné na ose a zelenožlutý okolík květů na stopkách. Stopka je drsně ochlupená.
Pokojové rostliny:  > Syngónium (Syngonium) Syngónium (Syngonium) - Exotická šplhavá rostlina.

: předchozí 1 2 3
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Johana, zítra Bohuslav