Pokojové rostliny

Pokojové rostliny:  > Toulitka (Anthurium) Toulitka (Anthurium) - Květina flamenga.
Pokojové rostliny:  > Trávnička (Armeria) Trávnička (Armeria) - Trávnička (Armeria), stejně jako všechny druhy rodu Armeria, tvoří lineární listy, vyrůstající ze silného ornátu.
Pokojové rostliny:  > Třezalka Tečkovaná (Hypericum perforatum) Třezalka Tečkovaná (Hypericum perforatum) - Třezalka je vytrvalá rostlina vysoká někdy až 1 m. Je rozšířena po celé Evropě, v Asii až do střední Sibiře a na Altaj, v severní Africe i jinde
Pokojové rostliny:  > Trnka Obecná (Prunus spinosa L.) Trnka Obecná (Prunus spinosa L.) - V lidovém léčitelství se využívá květ, který působí příznivě na látkovou výměnu.
Pokojové rostliny:  > Trnovník, akácie, akát (Acacia) Trnovník, akácie, akát (Acacia) - Trnovník, akácie (Acacia) je rostlinou z čeledi bobovitých.
Pokojové rostliny:  > Trojčatový květ, bugénvilea (Bougainvillea glabra) Trojčatový květ, bugénvilea (Bougainvillea glabra) - Trojčatový květ, bugénvilea (Bougainvillea glabra) je rostlina s nápadnými krémově bílými, růžovými, červenými a fialovými květy.
Pokojové rostliny:  > Tulipán (Tulipa) Tulipán (Tulipa) - Tulipán (Tulipa) je nádherná rostlina, která má podle sortimentu mnoho odrůd a podob květenství !
Pokojové rostliny:  > Tužebník Jilmový (Filipendula ulmaria) Tužebník Jilmový (Filipendula ulmaria) - Tužebník je jako dobrý uklidňující lék na žaludek prospěšný při gastritidě, žaludečních nevolnostech a mnoha jiných zažívacích obtížích.
Pokojové rostliny:  > Tymián Obecný (Thymus vulgaris) Tymián Obecný (Thymus vulgaris) - Tymián je bylina s výbornými antiseptickými účinky na dýchací ústrojí a po staletí byl používán k léčbě bronchitidy a úporných kašlů.

: předchozí 1 2
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Emílie, zítra Kateřina