: > Brazílie, město Belém (Belem, Brazil) Brazílie, město Belém (Belem, Brazil) - A odtamtud na ostrov Marajo, největší sladkovodní ostrov na světě
: > Brazilská fila (Fila Brasileiro) Brazilská fila (Fila Brasileiro) - Ke svému majiteli a jeho rodině se Brazilská fila projevují oddaností a věrností, k cizím jsou Fily obyčejně nedůvěřiví.
: > Brazilský honič (Rastreador Brasileiro) Brazilský honič (Rastreador Brasileiro) - Brazilský honič (Rastreador Brasileiro) je dobrým a spolehlivým hlídačem a důvěryhodným psem, který vůči své rodině doma neprojevuje žádné agresivní chování. Je to aktivní a činorodý pes, rozverný, živý a odvážný.
: > Brazilský teriér (Brasilian Terrier, Terrier Brasilerio) Brazilský teriér (Brasilian Terrier, Terrier Brasilerio) - Brazilský teriér je činorodý, pozorný, aktivní a horlivý pes. Je přátelský a k přátelům jemný. Je to lovecký pes na malou zvěř, hlídací pes a společník.
: > Břečťan popínavý (Hedera helix) Břečťan popínavý (Hedera helix) - Břečťan popínavý je nejrozšířenější, nenáročná pokojová i venkovní rostlina.
: > Bretaňský ohař dlouhosrstý (Brittany Spaniel) Bretaňský ohař dlouhosrstý (Brittany Spaniel) - Bretaňský ohař dlouhosrstý je urostlý, kompaktní, energický, dostatečně tělesně vyvinutý pes
: > Breynia Breynia - Breynia je rostlinou, s níž se setkáváne jen velmi zřídka, neboť se v pokojových podmínkách pěstuje teprve relativně krátkou dobu.
: > Briard (Berger de Brie) Briard (Berger de Brie) - Briard je velký, mohutný a silný pes, vyniká inteligencí a chutí do práce. Miláček rodiny s dobrosrdečným a radostným charakterem pro život.
: > Briquet griffon vendéen (Briquet griffon vendeen) Briquet griffon vendéen (Briquet griffon vendeen) - Briquet griffon vendéen je velmi vnímavý, ale také rozhodný a odhodlaný. Chováním je velmi iniciativní, energický a vitální, s obrovskou životní sílou.
Hledáme tuto fotku... HELP ! British Indian Ocean Territory CZ (British Indian Ocean Territory) - Podrobné informace o zemi, fotografie, mapy, obyvatelstvo, města, hospodářství, životní prostředí, statistiky
: > Britská krátkosrstá kočka (British Shorthair Cat) Britská krátkosrstá kočka (British Shorthair Cat) - Britská krátkosrstá kočka je klidná a přítulná. Vyšlechtěná ve druhé polovině 19. století křížením anglických domácích koček s perskými.
: > Britská krátkosrstá kočka (colourpoint) (Kitten in the house) Britská krátkosrstá kočka (colourpoint) (Kitten in the house) - Britská krátkosrstá kočka je asi nejpopulárnější z britských krátkosrstých koček je Britská modrá, zatímco Britská bílá je považována za jakýsi symbol dokonalosti pro svoji čistou bílou srst.

: předchozí 1...  19...   29 30 31 32 33 34 35 36 37   49... další :
Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online  · RoboStav
Copyright (c) 2020 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Ingrid, zítra Otýlie