Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 4. do 10.9. 2007

Konstelace vybízí ke změně stylu práce

Nejvýznamnější mundánní konstelací tohoto týdne je opozice mezi Sluncem a Merkurem v znamení Panny na straně jedné a Uranem ve znamení Ryb na straně druhé. V důsledku této krajně napěťové planetární vazby se mnohý jedinec může rozhádat se svými kolegy či nadřízenými ve svém zaměstnání a zatouží po změně. U někoho mohou přijít změny ve sféře profesní dobrovolné, někdo bude muset opustit svou pozici nedobrovolně. Nicméně pro ty, kteří projeví bojovného ducha, to v konečném důsledku může být změna k lepšímu. Výše zmiňovanou opozici totiž vylepšuje harmonickými aspekty Jupiter ve znamení Štíra a dává tudíž podnikavým a pracovitým lidem šanci k nalezení úspěchu.

Pozor však zejména v první půli týdne na nervozitu, hádavost a na podrážděné reakce, které by mohly vnést do pracovních či do studijních kolektivů zbytečnou animositu.

Pro Českou republiku bude tento a zejména příští týdne z astrologického hlediska velmi dobrý a dá se předpokládat, že se naše politická garnitura konečně vzpamatuje a začne myslet na řadové občany a na jejich blaho.

Pondělí a úterý

V těchto dnech je nutná velká obezřetnost při cestování a při řízení motorových vozidel, Uranské opozice obvykle světu přinesou četné havárie v hromadné dopravě ( i letecké ) a rovněž selhává technika, kolabují počítačové sítě a lidé se ocitají ve velkých stresech. Nervy budou na pochodu při jednáních a při vystoupeních před více lidmi. Nejsou to dny zrovna ideální pro skládání zkoušek či pro důležitá setkání.

V přírodě mohou řádit živly, pravděpodobné jsou prudké bouře a náhlé zvraty počasí.

Středa a čtvrtek

Tranzitující Merkur se ocitá v kvadratuře s Marsem republiky, což může přinést na našem území četné havárie jak v dopravě tak v průmyslu. Naše kriminalisty a sportovce čekají těžké boje se svými soupeři, přičemž výsledky nemusí odpovídat vynaložené námaze. Někteří politici, kteří nebudou spokojeni se svými povolebními pozicemi, se budou pokoušet narušit nalezený konsensus mezi vládnoucí garniturou a opozicí. Média budou ventilovat jejich výkřiky a rozdmýchávat tak doutnající napětí.

Pátek

Na ekliptice dochází v tomto dni k významné změně. Bůh války Mars opouští poněkud nervní a kritické znamení Panny a vstupuje do znamení Vah ( setrvá v něm až do 24. října ), ve kterém je sice tak trochu oslaben, nicméně prospěje světovému mírovému procesu a umožní znepřáteleným stranám zakopat válečnou sekyru.

Sobota a neděle

Luna prochází bojovným a ohnivým znamením Berana, což lidi přímo vybízí k aktivnímu odpočinku při sportu nebo při práci na zahradě.


Autor: Eliška

Datum vložení: 03.09.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3471

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Drahoslav, zítra Vladislav