Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 18. do 24.9. 2007

Přichází prstencové zatmění Slunce

Nejvýznamnější astrologickou událostí tohoto týdne je páteční ( 22.9. ) prstencové zatmění Slunce, které bude mít střed ve 13.40 hod SELČ. Naší republiky se nebude tolik týkat, jelikož podle pravidel klasické astrologie se její účinky projeví zejména v těch lokalitách, kde bude viditelné a u nás jej nespatříme. Tolik štěstí nebude mít západ a jih Afrického kontinentu a také severní část Jižní Ameriky, kde mohou očekávat v příštích měsících neúrodu spojenou s hladověním chudší části obyvatelstva. Do úvahy také přichází šíření nakažlivých chorob lidí i zvířat, protože v horoskopu zatmění se ocitá Jupiter ve Štíru s Neptunem ve Vodnáři. V určitých zemích zmítaných politickými nepokoji může být pronásledována inteligence, zejména však novináři daným režimům připadajícím jako nepřátelští. K zatmění totiž dochází na konci znamení Panny, které souvisí s výživou a se vzděláním obyvatelstva.

V tomto týdnu sehraje složitou roli Neptun, který ve druhé půli tohoto a v první půli příštího týdne bude v přesné kvadratuře s Jupiterem. Výsledkem může být vznik velkých tlakových níží s následnými bouřemi a lijáky.

Naše republika však bude v astrologickém závětří a nějaké pohromy vyvolané nespoutaným vodním živlem nejsou příliš pravděpodobné.

Pondělí a úterý

Na ekliptice se vytvoří skvělá vazba mezi dvěma 'dobroději' klasické astrologie - Venuší a Jupiterem. Výsledná kvalita času je ideální pro uzavírání sňatků, pro podpisy významných smluv či pro důležité schůzky. Lidé by měli být v těchto dnech na sebe vlídní, příjemní a tolerantní. Nenávist a zloba by alespoň dočasně měly prohrávat s láskou a s porozuměním.

Také náš stát by měl zaznamenat mimořádné úspěchy na poli diplomacie a může uzavřít velmi výhodné mezinárodní smlouvy.Středa a čtvrtek

Tyto dny by lidé měli s neobyčejnou chutí studovat a pracovat, silné obsazení znamení Panny je k tomu vybízí. Stoupat bude nejen produktivita práce, ale i zájem o otázky zdraví a zdravé výživy.

Na našem území by mohlo dojít v těchto dnech k četným majetkově motivovaným trestným činům. ( Tranzitující Venuše uzavře kvadraturu s Marsem republiky ).

Pátek až neděle

V těchto dnech se projeví nejsilněji rozporuplné vlivy Neptunovy, jelikož současně bude v kvadratuře s Jupiterem a v trigonu s Merkurem. Není to rozhodně čas zrovna ideální pro větší investice, je zde totiž zvýšená pravděpodobnost setkání se s podvodníky či pozdější objevení skrytých vad na zakoupeném zboží. Neprohloupí ten, kdo se bude věnovat studiu duchovních nauk či návštěvám kulturních zařízení. Zabodovat by měli naši sportovci a kriminalisté v bojích se svými soupeři.


Autor: Eliška

Datum vložení: 18.09.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3767

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Sabina, zítra Teodor