Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 9. do 15.10. 2007

Brány k vyšším duchovním stavům budou pootevřeny
V tomto týdnu sehraje vynikající roli planeta mystiků, duchovně založených lidí a umělců - Neptun ( ve znamení Vodnáře ), který vytvoří harmonické vazby se Sluncem, s Venuší a s Marsem pohybujícími se ve znamení Vah. Díky těmto skvělým konstelacím budou tvůrčí jedinci líbáni nejen svými protějšky, ale rovněž múzami. Inspirace by neměla chybět hudebníkům, zpěvákům či malířům. Měly by vytvořit díla velké umělecké a přitom také duchovní hodnoty, které sblíží národy. Nebude to umění provokativní, ale vlídné, přátelské a tolerantní k názorům druhých. Tentokráte budou pootevřeny brány k vyšším duchovním stavům, meditace, rozjímání a duchovní tance by se měly dařit lépe než v jiné kvalitě času.

Ke vcelku harmonickým mundánním konstelacím přispěje svou troškou do mlýna také Merkur s Uranem. Jejich vzájemný trigon naznačuje významné objevy nejen na poli vědy a techniky, ale rovněž se můžeme dočkat pokroku v psychologických výzkumech různých stavů vědomí.

Konstelace specificky ovlivňující situaci v našem státě jsou lepší ve druhé půli týdne, kdy by se měli vyznamenat naši kriminalisté a sportovci v bojích se svými soupeři. ( Tranzitující Slunce v sextilu na Marse republiky ). Zato v první půli týdne se mohou zase 'vyznamenat' naši lupiči a podvodníci, kteří budou bez skrupulí obírat své spořádané spoluobčany. ( Tranzitující Merkur kvadratura Neptun republiky ).

Pondělí a úterý
V těchto se mohou naši občané zvýšenou měrou setkávat s podvodníky a zloději ( Merkur kvadratura Neptun republiky ), také však mohou narazit na zlovůli úředníků či jim rozhýbe žluč sporné rozhodnutí soudů ( Slunce kvadratura Jupiter republiky ).

Středa
Od pondělí do středy se uplatní také trigon mezi Merkurem a Uranem, který vytvoří kvalitu času ideální pro nákupy výpočetní či komunikační techniky. Světlo světa mohou spatřit léky proti dosud obtížně zvládnutelným chorobám, technika zase udělá výrazný skok vpřed.

Čtvrtek a pátek
Bojovného ducha by měli projevit naši sportovci a kriminalisté v zápolení se svými protivníky. ( Tranzitující Slunce v sextilu s Marsem republiky ). To, co bude v těchto dnech započato, by mělo mít dlouhodobě dobrý dopad na budoucnost. ( Mars ve Vahách bude v sextilu se Saturnem ve Lvu ).

Sobota a neděle
Víkend je ideální pro tvůrčí činnost, také však pro návštěvy kulturních zařízení. Silné vlivy Venuše a Neptuna dá lidem šanci k produchovnění a ke zkulturnění svých partnerských a rodinných vztahů.Autor: Eliška

Datum vložení: 08.10.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3436

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Teodor, zítra Nina