Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Nejlepší okamžiky týdne od 16. do 22.10.2007

Venuše se bude i tentokráte ( naneštěstí již delší dobu naposledy ) po celý týden pohybovat 'svým' ( domicilním ) znamením Vah v blízkosti Slunce a Marse a díky tomu se představí světu v plném lesku ! V tomto znamení Venuše přeje lásce, kultuře, umění a posílí přátelství mezi jednotlivci i mezi národy. Mezi pohlavími by to mělo jiskřit, ale v přátelském duchu. Ti, kteří jsou samotni a touží po spřízněné duši, mohou v tomto týdnu nalézt příjemného společníka pro celý život. A nemusí to být svazek založeny na prudké vášni, ale spíše na porozumění a na vzájemné úctě ! ( Venuše sextil Saturn ).

Nejlepší okamžiky tohoto týdne pro uzavírání sňatků, pro podpisy významných smluv, pro důležité schůzky nebo pro rozhodování v zásadních otázkách nastávají okolo 7.20 hod ( Venuše vychází ), mezi 9.45 a 10.15 hod ( Merkur a Jupiter vychází ), okolo 12.40 hod ( Venuše kulminuje ), mezi 14.20a 14.40 hod ( Merkur a Jupiter kulminují ) a také okolo 17.45 hod ( Venuše zapadá ).

Večerní setkání zpříjemní mezi 18.45 a 19.15 hod zapadající Merkur s Jupiterem.

Ten , kdo chce zorganizovat důležitá jednání a sebrat sílu k rázným rozhodnutím, může využít okolo 7.40 hod či okolo 13.00 hod energie vycházejících respektive kulminujících Marse se Sluncem ve znamení Vah.

Vhodné časy pro meditace, pro rozjímání či pro ponory do podvědomí za pomoci regresních technik ( tentokráte doporučuji s ohledem na kvadraturu mezi Neptunem a Jupiterem maximální opatrnost ) nastávají okolo 1.15 hod, okolo 8.30 hod , okolo 15.45 hod a okolo 20.30 hod, kdy se Neptun ocitá ve významných pozicích.Autor: Eliška

Datum vložení: 15.10.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3451

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Drahoslav, zítra Vladislav