Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 16. do 22.10. 2007

V nejbližších dvou týdnech dojde k prudkým změnám astrologického klimatu, které bohužel zasáhnou i naši republiku ! V tomto týdnu to však bude ještě klid před 'štírovskou' bouří. Dominantní mundánní konstelací tohoto týdne je trojkonjunkce Slunce, Venuše a Marse postupující ruku v ruce koncem znamení Vah, navíc se k nim o víkendu připojí i Luna ! V důsledku toho by lidé měli spolu velmi dobře komunikovat, být k sobě milí, vlídní a tolerantní.

Objektivita a schopnost hledat kompromisy by ještě tentokrát měly vítězit nad nenávistí a fanatismem. ( Nicméně v příštím týdnu bude vše jinak... ) Lidé se budou uvolněně bavit, užívat si různých radovánek, hojně navštěvovat kulturní zařízení a setkávat se nad sklenkou dobrého moku. Může to však být tanec na Titaniku... Různé temné síly, kterým bude vadit pokračující mírový proces a sbližování států s různým společenským zřízením či s rozdílným náboženstvím, budou spřádat plány k rozdmýchání doutnajících konfliktů.

Dění v našem státě budou ovlivňovat velmi výrazné konstelace, které naznačují výjimečné úspěchy našich sportovců a kriminalistů ( Venuše sextil Mars republiky, Mars sextil Saturn republiky ). Slávu naší zemi by měly zajistit výkony našich umělců a prosperovat by měl i náš průmysl. ( Slunce, Venuše a Mars přechází přes Venuši naší republiky ). Díky této konstelaci by pro tentokrát měli naši čelní představitelé zapomenout na partajní zájmy a měli by přijmout zákony ku prospěchu většiny obyvatelstva našeho státu. Může dojít k rozhodnutí složitých a vlekoucích se soudních sporů, které přinesou zvýšení důvěry obyvatelstva v náš právní systém.

Pondělí
V noci z neděle na pondělí hrozí setkání se s opilými a nepozornými řidiči, takže by zejména motoristé měli být velmi opatrní. ( Merkur kvadratura Neptun ).

Úterý a středa
V první půli týdne by měli zaznamenat velké úspěchy naši vědci, technici a průmyslníci. Obchody by se měly hýbat a burzovní index stoupat. ( Tranzitující Slunce, Venuše a Mars v sextilu s Uranem republiky ).

Čtvrtek
Luna pohybující se znamením Panny vytvoří harmonické vazby s Merkurem a s Jupiterem ve znamení Štíra, což naznačuje zvýšení produktivity práce a přinese povzbuzení ve studijním úsilí.

Pátek až neděle
Víkend bude 'superváhovský' ( Slunce, Venuše, Mars a do nedělních 9.53 hod i Luna ) budou ve znamení Vah a dá se předpokládat, že lidé budou mít k sobě blízko, nebudou konflikty vyvolávat, spíše je urovnávat. Je to čas ideální pro různé společenské aktivity, pro návštěvy kulturních zařízení a pro seznamování se s vhodnými protějšky.Autor: Eliška

Datum vložení: 15.10.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3312

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Ivan, zítra Adriana