Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Muž, 105 let, hledá manželku. Zn. Spěchá

Pan Gong Duruo, držitel dvou doktorátů, začal hledat životní družku pomocí svých internetových stránek. Ve svém inzerátu píše: 'Už nechci žít bez lásky, chci najít někoho, s kým bych strávil zbytek života.'

Pan Gong, ročník 1901, dále upřesnil, že by rád, aby jeho žena věděla něco o lékařství. Plusem by prý bylo také to, kdyby jí bylo kolem padesáti let.

Už během prvních dvou dnů dostal deset odpovědí od různých zájemkyň. Nejvíc ho zaujala jistá Zhang (52), která pochází z doktorské rodiny.

Pan Gong, který má doktorát jak z West China Union University (z roku 2000), tak i z americké New York State University (z roku 1940) doufá, že by mu jeho žena mohla pomoci s přípravou jeho lékařské knihy. Kouzlo paní Zhang tedy spočívá i v její lékařské praxi.

'Neodpověděla jsem na inzerát kvůli penězům,' tvrdí. 'Ráda bych mu pomohla splnit jeho sen o vydání té knihy a také čerpat z jeho hlubokých znalostí tradičních lékařských postupů.

Můj otec je sice o dvacet let mladší než pan Gong, ale já jsem měla velmi dobrý pocit, už když jsem poprvé uviděla jeho fotografii.'

Jak velmi o novou partii stojí, potvrdila paní Zhang i tím, že sama nelitovala peněz: 'Šla jsem se dát vyfotit k profesionálnímu fotografovi.'

Na otázku, jak si to představuje s manželským životem, odpověděla, že má za to, že Gong Duruo je velmi otevřený a že by spolu jako manželé byli šťastni, protože by se dobře doplňovali.

Paní Zhang je už v penzi, ale ještě vede kosmetický salón. Její nastávající stále ještě praktikuje medicínu v místní nemocnici a každodenně cvičí qigong, čínské dechové cvičení. A jeho návod na dlouhý život? Prý to vše spočívá v pocitu štěstí.


Autor: Eliška

Datum vložení: 21.10.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3430

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Alexandra, zítra Evžénie