Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 23. do 29.10. 2007

Dochází k prudké změně astrologického klimatu
V tomto týdnu se na ekliptice sejde málokdy vídané seskupení šesti těles ve znamení Štíra. V tomto tajuplném a velmi komplikovaném znamení bude po část týdne od pondělních 15.26 hod Slunce, do úterních 20.52 hod Luna, od pondělních 18.37 hod Mars, od úterních 11.57 hod Venuše a po celý týden zde samozřejmě bude i Jupiter, který Štírem prochází již řadu měsíců. Toto 'superštírovské' seskupení vybízí k hlubokému, niternému přerodu duší. Něco starého a nečistého v nás by mělo 'zemřít' a následně by mělo přijít něco nového, lepšího, vznešenějšího a méně egoistického. Sám se pokusím využít těchto sil k dosažení vyšších duchovních stavů a v době, kdy tento článek vyjde, budu na duchovní pouti v pustinách západního Tibetu, kde budu obcházet posvátnou horu Kailás.

bohužel je znamení Štíra také nechvalně známo i svými zápornými extrémy. Mnohé poblouzněné duše chtějí spasit tento svět násilím a mohou podlehnout náhlým hnutím mysli, které je povedou k teroristickým útokům nebo k projevům nesnášenlivosti. Nejvýznamnější mundánní konstelací tohoto týdne je kvadratura mezi Merkurem a Jupiterem ve Štíra na straně jedné a Saturnem ve Lvu na straně druhé, která může světu přinést politické nepokoje, pády vlád a řádění živlů.

Naše republika dostane tentokráte plný zásah a dá se říci, že tak nepříznivé seskupení planet vůči planetám v horoskopu České republiky vzbuzuje velké obavy z toho, že teroristické a přírodní živly budou ničit i nás ! U nás i ve světě může dojít ke krajně nepříznivým dějům, které se velmi negativně podepíší na naší politické a hospodářské stabilitě. Můžeme očekávat výbuchy, požáry, havárie v hromadné dopravě ( i letecké ) a také v průmyslu. V ohrožení se ocitnou i elektrárny a dají se předpokládat velké škody materiální i na lidských životech. V ohrožení se mohou ocitnout i významní představitelé našeho státu, přijít mohou velké výkyvy kurzu naší měny a v obchodování na burze. ( Tranzitující Merkur a Jupiter v kvadraturách na Lunu a Urana republiky, tranzitující Saturn v opozici na Urana republiky ).

Pondělí a úterý
Merkur bude v přesné kvadratuře se Saturnem, což povede ke zhoršení dopravní situace a k následným zpožděním. Komunikace nejen v dopravě, ale i mezi lidmi bude váznout. V úterý mezi 11.57 hod a 20.52 hod bude šest z desíti pro astrologii hlavních těles ve znamení Štíra ! Za těchto okolností je nutná velká obezřetnost vůči svodům ze strany opačného pohlaví a k neetickému chování.

Středa a čtvrtek
Nejsou to dny zrovna ideální pro větší investice do nemovitostí nebo pro nákupy zboží trvalejší hodnoty. ( Jupiter kvadratura Saturn ).

Pátek až neděle
Venuše s Marsem přechází přes Slunce republiky, což naznačuje mobilizaci pozitivních sil naší společnosti, dají se očekávat vystoupeních uměleckých a duchovních autorit naší společnosti se závažnými projevy.
Autor: Eliška

Datum vložení: 23.10.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3268

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Jiří, zítra Marek