Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Nejlepší okamžiky týdne od 30.10. do 5.11. 2007

Venuše se bude po celý týden pohybovat ve znamení Štíra, ve kterém je sice v exilu, nicméně v tomto týdnu na tom bude výrazně lépe než v týdnu předchozím. Pozvolna předbíhá Marse i Slunce a dokonce v těchto dnech uzavře spojenectví s Uranem v Rybách, což by mělo přinést velmi dobrou inspiraci tvůrčím a duchovně založeným jedincům. Z tohoto hlediska je nejlepším dnem týdne čtvrtek, kdy trigon mezi Venuší a Uranem je nejpřesnější a navíc Luna Rybách vytváří v průběhu dne harmonické vazby s Merkurem a s Jupiterem.

Nejlepší okamžiky tohoto týdne pro uzavírání sňatků, pro podpisy významných smluv, pro důležité schůzky nebo pro rozhodování v zásadních otázkách nastávají ( v tomto týdnu také vzhledem k složitým konstelacím doporučuji velkou obezřetnost ) okolo 7.10 hod ( Venuše vychází ), okolo 8.20 hod ( Jupiter vychází ), okolo 11.50 hod ( Venuše kulminuje ), okolo12.45 hod ( Jupiter kulminuje ) a také mezi 16.30 hod a 17.10 hod ( Venuše a Jupiter zapadají ).

Ten, kdo chce nalézt sílu pro rázné činy vyžadující odvahu, může využít energie Marse ve znamení Štíra okolo 6.40 hod nebo okolo 11.30 hod, kdy vychází respektive kulminuje.

Vhodné časy pro meditace, pro rozjímání či pro ponory do podvědomí za pomoci regresních technik nastávají okolo 6.30 hod, okolo 13.50 hod , okolo 18.30 hod a okolo 23.15 hod, kdy se Neptun ocitá ve významných pozicích.Autor: Eliška

Datum vložení: 28.10.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 2888

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Brigita, zítra Sabina