Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 6. do 12.11. 2007

Na scéně se mohou objevit velmi nebezpečné biologické i počítačové viry
V hlavní roli astrologického dramatu tohoto týdne vystoupí Neptun - planeta duchovních lidí a umělců, ale také snílků a chaotických fantastů. Záleží na jeho vazbách v osobním horoskopu jak se u koho projeví. V tomto týdnu se Neptun již léta procházející znamení Vodnáře ocitne v palbě ze znamení Štíra, od se vytvoří kvadratury Slunce, Merkura a Venuše. Výsledkem pak mohou být vleklá neporozumění mezi národy s rozdílnou kulturou a s rozdílným náboženstvím. Některý špatně pochopený výrok čelních politických a náboženských představitelů může být jiným špatně pochopen a dezinterpretován, což může vyvolat náboženské nepokoje doprovázené nejen agresivními výroky, ale i záludnými činy, možné jsou i hrozby zaútočení biologickými či chemickými zbraněmi. Pravděpodobné jsou havárie spojené s úniky nebezpečných chemikálií nebo ropných produktů, které napáchají velké ekologické škody. Dalším možným projevem těchto složitých konstelací bude rozkolísání trhů s ropou a následný růst cen ropných derivátů a chemických produktů. Řádit může vodní živel.

V jiné rovině mohou být obyvatelé naší krásné modré planety sužováni epidemiemi velmi nebezpečných virů a to jak biologických tak počítačových, které hodně vystraší jak odborníky tak prosté občany. Na druhou stranu lze očekávat velkou mobilizaci obranných sil společnosti, do hry vstoupí úspěšně armáda, policie, lékaři a jiní odborníci. ( Merkur konjunkce Mars ve Štíru v trigonu s Uranem v Rybách ).

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou velmi složité a protichůdně působící. V té pozitivní rovině vytvoří Slunce, Merkur a Venuše harmonické vazby s Jupiterem v horoskopu republiky, což naznačuje uzavření výhodných mezinárodních politických a hospodářských smluv. V případě krize se můžeme spolehnout na spojence. Na straně druhé tu je obtížný tranzit Jupitera na Saturna republiky, který může zpomalit hospodářský růst a naznačuje menší výběr daní, než se původně předpokládalo. Některá ministerstva tak budou muset nepříjemně zredukovat své rozpočty.

Pondělí a úterý
V těchto dnech není radno nakupovat nemovitosti či zboží trvalejší hodnoty. V zakoupeném zboží mohou být skryté vady a v neposlední řadě je zde zvýšená pravděpodobnost setkání se s podvodníky.

Středa a čtvrtek
Lidská mysl může být v těchto dnech zvýšenou měrou vzrušována odhalováním skrytých zákonitostí přírody i hloubáním nad náboženskými problémy. ( Propojení Štíra a Ryb ).

Pátek a sobota
Relativně příznivé dny pro setkání s přáteli a pro kulturní aktivity. Je to také čas vhodný pro aktivní odpočinek při sportu a na cestách. ( Merkur konjunkce Mars ).

Neděle
Luna ve znamení Lva vytvoří poloviční kosmický kříž s planetami ve Štíru a ve Vodnáři, Venuše bude přidušena Saturnem, což může vést k četným konfliktům v mezilidských vztazích a k neschopnosti projevit harmonicky své emoce.


Autor: Eliška

Datum vložení: 05.11.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 2596

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2019 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Ilona, zítra Běla