Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Nejlepší okamžiky týdne od 6. do 12.11. 2007

Venuše se bude po celý týden pohybovat ve znamení Štíra, ve kterém je sice v exilu, nicméně v tomto týdnu ( až do pátku ) uzavře spojenectví s retrográdně se pohybujícím Merkurem, což by mělo vylepšit komunikaci v lidských duších vyvolat zvýšený zájem o esoteriku a o duchovní nauky. Z tohoto hlediska jsou nejlepšími dny tohoto týdne čtvrtek a pátek, kdy silná Luna ve znamení Raka posílí tuto konjunkci svými trigony.

Nejlepší okamžiky tohoto týdne pro uzavírání sňatků, pro podpisy významných smluv, pro důležité schůzky nebo pro rozhodování v zásadních otázkách nastávají ( v tomto týdnu také vzhledem k složitým konstelacím doporučuji velkou obezřetnost ) okolo 7.30 hod ( Venuše vychází ), okolo 8.00 hod ( Jupiter vychází ), okolo 12.00 hod ( Venuše kulminuje ), okolo12.30 hod ( Jupiter kulminuje ) a také mezi 16.20 hod a 16.50 hod ( Venuše a Jupiter zapadají ).

Ten, kdo chce nalézt sílu pro rázné činy vyžadující odvahu, může využít energie Marse ve znamení Štíra okolo 6.40 hod nebo okolo 11.20 hod, kdy vychází respektive kulminuje.

Vhodné časy pro meditace, pro rozjímání či pro ponory do podvědomí za pomoci regresních technik ( v tomto týdnu však vzhledem k Neptunovým vazbám doporučuji extrémní opatrnost ) nastávají okolo 6.10 hod, okolo 13.20 hod , okolo 18.10 hod a okolo 22.50 hod, kdy se Neptun ocitá ve významných pozicích.


Autor: Eliška

Datum vložení: 05.11.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 2745

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Světlana, zítra Radek