Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 13. do 19.11.2007

Neptun nás potrápí i v tomto týdnu

V těchto dnech se světu Neptun opět představí ve velmi problematické roli a dá se předpokládat, že rozhodně neublíží oduševnělým a slušným jedincům, spíše vláká do pastí ty, kteří se chtějí obohatit na úkor druhých. Hranice mezi fantazií a realitou se budou stírat u slabších povah, které budou zvýšenou měrou holdovat alkoholickým nápojům či psychotropním látkám. Těmto zrozencům Neptun naleptá vůli a nebudou mít nad sebou moc ! Samozřejmě mohou dál pokračovat obavy lidstva před epidemiemi či před použitím chemických či biologických zbraní jak ve válečných konfliktech tak při teroristických útocích. Do vztahů mezi jednotlivci i mezi národy může vstoupit nedůvěra, neporozumění a podezření ze zákulisních intrik. I živly se mohou vymykat kontrole, a to zejména vodní a zemský.

Na straně druhé se však už blýská na lepší astrologické časy, ale stejně se dá říci, že z astrologického hlediska to je podzim plný extrémů. Nejprve tu je naprosto extrémní seskupení šesti těles Sluneční soustavy z desíti ve vodním znamení Štíra a zanedlouho ( okolo 9. prosince ) bude zase šest těles v ohnivém znamení Střelce ! Je tu tedy světlo na konci tunelu a dá se říci, že Štír umožní vyplavit skryté věci z niterných hlubin a Střelcův oheň upřímnosti a velkorysosti to pak spálí, situace se pročistí a jak rozhádaní jednotlivci tak znepřátelené národy budou moci jít zase vpřed !

Náš stát nebude mít v tomto týdnu z astrologického pohledu na růžích ustláno, jelikož se Merkur z pohledu geocentrického zastaví v přesné disharmonické vazbě s Neptunem republiky, což může mít za následek neblahé jevy poškozující naši ekonomiku. Ve stranách našeho politického spektra to může vřít a jedna strana bude pomlouvat druhou a hledat nějaké skryté věci, které použije proti svým oponentům. Naše veřejnost může být hodně znepokojena případy hospodářské kriminality enormních rozsahů a je možné, že mezinárodní soudy naši republiky odsoudí k placení velkého odškodného za průtahy soudů či za neochránění investic. Výběr daní bude váznout.

Pondělí a úterý

Lidi budou fascinováni novinkami vědy a techniky, rozum bude převažovat nad emocemi. ( Merkur trigon Uran, Venuše kvadratura Saturn ).

Středa

Venuše dostihne na své pouti ekliptikou Jupitera na konci znamení Štíra, což přeje milostným a esoterickým aktivitám.

Čtvrtek a pátek

V těchto dnech se může někomu doslova někomu obrazně řečeno otřást půda pod nohama ! Slunce se totiž dostane do napětí se Saturnem, Mars s Neptunem a to rozhodně nebude astrologická selanka. Tyto konstelace mohou skutečně vyvolat zemětřesení a také ztráty profesních pozic.

Sobota a neděle

Konstelace přejí esoterním bádáním, meditacím a ponorům do podvědomí.Autor: Eliška

Datum vložení: 13.11.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3395

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Vojtěch, zítra Jiří