Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 20. do 26. listopadu 2007

Jupiter po roce opouští znamení Štíra

V tomto týdnu dojde k výrazným změnám astrologického klimatu. Zatímco vodní, citlivé a tajuplné znamení Štíra značně ztratí na síle, ohnivý Střelec ji zase nabere. Ve středu 22.11. ve 12.01 hod přejde do Střelce Slunce a v pátek 24.11. v 5.43 hod do Střelce slavnostně vstoupí jeho vládce - Jupiter ! Jupiter se přitom bude pohybovat svým znamením více než rok až do 18.12.2007. A dá se říci, že to je velmi dobrá zpráva pro téměř celé lidstvo. V následujících měsících by měla být posílena na Zemi spravedlnost a respekt by měli moudrými výroky i činy získat čelní představitelé soudcovských unií, církví a různých duchovních proudů. Jupiter ve Střelci přinese prosperitu zahraničnímu obchodu, sportovnímu byznysu, cestovnímu ruchu a advokátské branži. Nebývalého rozmachu by se měl dočkat internet, který se stane dostupný velkým masám a po internetu by mělo být prováděno čím dál tím více obchodů.

Dobrou astrologickou zprávou pro tento týden je i ten fakt, že se posel bohů - Merkur i jeho vyšší oktáva Uran pomalu rozbíhají přímým směrem , což bezesporu prospěje pozemským i elektronickým komunikačním dálnicím. Lidé by pomalu měli vylézat ze svých 'štírovských' zákopů a komunikovat spolu upřímněji a uvolněněji než tomu bylo v předchozích týdnech. Merkur s Uranem jsou navíc spolu v trigonu, a to je vynikající pro vědu a techniku, která může pomoci lidstvu vyřešit vážné problémy s dosud neléčitelnými zdravotními problémy či zdánlivě nepřekročitelnými hranicemi v mikrotechnologiích.

Konstelace specificky ovlivňující dění v našem státě jsou v první půli týdne relativně poklidné o víkendu se však zase začnou nad námi zatahovat mraky...

Pondělí

Luna dožene na své pouti ekliptikou postupně Marse a Slunce ve znamení Štíra a v průběhu dne vytvoří kvadratury s Neptunem ve Vodnáři a se Saturnem ve Lvu. Tyto nepříliš příjemné konstelace ztíží projevy emocí, které citliví jedinci budou v sobě dusit a pak se projeví pod tlakem příliš vehementně.

Úterý a středa

Slunce bude v těchto dnech v konjunkci s Jupiterem, což přeje obchodům, které se budou hýbat a také rozumným investicím, které by měly být vysoce ziskové. Lidé se budou v těchto dnech uvolněně bavit, sportovat a cestovat.

Čtvrtek a pátek

Naši zákonodárci by měli být schopni se dohodnout na rozumných kompromisech a přijmout zákony nezbytné pro fungování našeho státu. ( Merkur přechází přes svou pozici v horoskopu republiky ).

Sobota a neděle

V těchto dnech ( zejména v neděli a v pondělí ) by mohlo na našem území dojít k vážným haváriím v dopravě i v průmyslu, zvýšenou měrou mohou u nás řádit živly kriminální i přírodní. ( Tranzitující Mars kvadratura Uran republiky ).


Autor: Eliška

Datum vložení: 20.11.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3404

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Zdeňka, zítra Jan