Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Nejlepší okamžiky týdne od 27. listopadu do 3. prosince 2007

Venuše se bude po celý týden pohybovat v ohnivém znamení Střelce a dlužno říci, že v tomto týdnu sehraje velmi pozitivní roli v astrologickém dramatu, který světu připraví Mars se Saturnem a Slunce s Uranem. Venuše v průběhu týdne vytvoří harmonickou vazbu se svou vyšší oktávou - Neptunem - a aktivizuje idealistické síly společnosti v boji s temnými silami, které se mnohých jedinců v těchto dnech zmocní. Z tohoto hlediska jsou bezesporu nejlepšími dny tohoto týdne čtvrtek a pátek, kdy se dají očekávat vystoupení duchovních a mravních autorit, které se pokusí zklidnit rozjitřenou situaci.

Nejlepší okamžiky tohoto týdne pro uzavírání sňatků, pro podpisy významných smluv, pro důležité schůzky nebo pro rozhodování v zásadních otázkách nastávají ( v tomto týdnu také vzhledem k složitým konstelacím doporučuji velkou obezřetnost ) okolo 7.10 hod ( Jupiter vychází ), okolo 8.20 hod ( Venuše vychází ), mezi 11.20 hod a 12.20 hod ( Venuše s Jupiterem kulminují ) a také mezi 15.30 hod a 16.30 ( Venuše a Jupiter zapadají ).

Ten, kdo potřebuje sebrat sílu a odvahu k rázným činům, může využít energie silného a ohnivého Slunce okolo 7.45 hod a okolo 11.50 hod, kdy vychází respektive kulminuje.

Vhodné časy pro meditace, pro rozjímání či pro ponory do podvědomí za pomoci regresních technik nastávají okolo 4.45 hod, okolo 12.00 hod , okolo 16.45 hod a okolo 21.25 hod, kdy se Neptun ocitá ve významných pozicích.


Autor: Eliška

Datum vložení: 27.11.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3500

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Vojtěch, zítra Jiří