Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Horoskop týdne od 27. listopadu do 3. prosince 2007

Čeká nás bouřlivý týden

V tomto týdnu se planety seskupí do mimořádně dramatických a nebezpečných konstelací. Nejprve se dostane Mars pohybující se na konci vodního znamení Štíra ( v opozici na nebezpečnou stálici Algol ) do kvadratury se Saturnem téměř stojícím na konci ohnivého znamení Lva. Výsledkem může být něco temného, vášnivého a dramatického, co vyvře z nitra jednotlivců i národů a může smést ze stolu dosud fungující dohody. V důsledku této neblahé konstelace může svět očekávat řádění ohnivého a vodního živlu, pravděpodobné jsou výbuchy sopek, požáry, výbuchy, záplavy, sesuvy půdy a závaly v dolech. Také extrémisté se budou pokoušet teroristickými aktivitami přerušit probíhající mírový proces a zaútočí nevybíravým způsobem na pokojné občany a dají se očekávat velké ztráty na životech i na majetku.

O víkendu se zase projeví velké napětí mezi Sluncem ve Střelci a Uranem v Rybách prudkými změnami počasí a také nálad u citlivých jedinců. Mezi projevy této dramatické konstelace obvykle patří silné vichry, bouře a havárie v dopravě ( i letecké ) a v průmyslu.

Také konstelace specificky ovlivňující dění v naší republice jsou v tomto týdnu dosti nepříznivé a i my se můžeme dočkat řádění živlů přírodních i kriminálních. Možné jsou i vraždy, které rozhořčí naši veřejnost. ( Tranzitující Mars v kvadraturách s Uranem a se Saturnem republiky ). Do problémů se může dostat hromadná doprava a možná jsou i průmyslová neštěstí ( také v elektrárnách ).

Pondělí

Luna bude až do 21.20 hod procházet znamením Vodnáře a v průběhu dne vytvoří obtížné konstelace mundánní i v tranzitech na planety v horoskopu republiky, takže lze předpokládat neklid v přírodě i ve společnosti. Lidé mohou být podráždění a chovající se provokativně.

Úterý a středa

V těchto dnech bude nejpřesnější již v úvodu zmiňovaná kvadratura mezi Marsem a Saturnem, navíc i Merkur vytvoří kvadraturu s Neptunem, takže se svět má na co těšit ! V těchto dnech vskutku není radno riskovat při řízení motorových vozidel a důležité je obrnit se rozvahou a trpělivostí i v komunikaci se svými kolegy v zaměstnání či s rodinnými příslušníky.

Čtvrtek a pátek

Z hlediska mundánních konstelací jsou nejklidnější dny tohoto týdne, mimo jiné bude Venuše v harmonické vazbě s Neptunem, a to je čas ideální pro kulturní a pro duchovní aktivity. U nás však může dojít k dramatickým násilným trestným činům. ( Mars kvadratura Saturn republiky ).

Sobota a neděle

Zejména v neděli a v následující pondělí se opět projeví velmi dramatické konstelace jak u nás tak i ve světě haváriemi v hromadné dopravě i v průmyslu, řádit mohou živly i teroristé.
Autor: Eliška

Datum vložení: 27.11.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 3446

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Ivan, zítra Adriana