Novinky ze světa psů, koček, rostlin, cestování a ostatní.

vše novinky přidat novinku

Psí novinky Kočičí novinky Rostlinné novinky Cestovatelské novinky Ostatní novinky


  Ostatní novinky
Nejlepší okamžiky týdne od 4. do 10. prosince 2007

Venuše se bude po celý týden pohybovat v ohnivém znamení Střelce a dlužno říci, že v tomto týdnu sehraje velmi pozitivní roli v astrologickém dramatu, který světu připraví Merkur se Saturnem. Venuše v průběhu týdne přejde přes Pluta a vytvoří harmonickou vazbu se Saturnem ve znamení Lva. Dá se předpokládat, že city a vášně budou žhavé leč většina bude myslet na 'zadní kolečka' a nesáhne po extrémech.

Z tohoto hlediska jsou bezesporu nejlepšími dny tohoto týdne čtvrtek až neděle, kdy je vhodný čas pro vylepšování vztahů stávajících či pro navazování vztahů nových. To, co bude v těchto dnech započato, by mělo mít dlouhého trvání.

Nejlepší okamžiky tohoto týdne pro uzavírání sňatků, pro podpisy významných smluv, pro důležité schůzky nebo pro rozhodování v zásadních otázkách nastávají ( v tomto týdnu také vzhledem k složitým konstelacím doporučuji velkou obezřetnost ) okolo 6.50 hod ( Jupiter vychází ), okolo 8.40 hod ( Venuše vychází ), okolo 11.00 hod ( Jupiter kulminuje ), okolo 12.40 ( Venuše kulminuje ) a také okolo 16.30 hod ( Venuše zapadá ).

Ten, kdo potřebuje sebrat sílu a odvahu k rázným činům, může využít energie silného a ohnivého Marse ve znamení Střelce ( od středy ) okolo 6.40 hod a okolo 10.50 hod, kdy vychází respektive kulminuje.

Vhodné časy pro meditace, pro rozjímání či pro ponory do podvědomí za pomoci regresních technik nastávají okolo 4.20 hod, okolo 11.30 hod , okolo 16.15 hod a okolo 21.00 hod, kdy se Neptun ocitá ve významných pozicích.


Autor: Eliška

Datum vložení: 04.12.2007 / Sekce: Ostatní novinky

Zhlédnutí: 2780

Diskuze  k novince...  Diskuze:

v diskuzi je 0 příspěvků | poslední příspěvek:
Podělte se s ostatními lidmi o Vaše poznatky a zkušenosti ! Zeptejte se na cokoli !
Přidej příspěvek / Zobraz příspěvky

Navigace: A B C Č D E F G H I J K L M N O P Q R Ř S Š T U V W X Y Z Ž VŠE

Podpořte nás · Kontakt· Kniha návštěv · Hry online · Games online
Copyright (c) 2018 by CELÝSVĚT. Všechna práva vyhrazena!
Kontaktní e-mail: celysvet(zav)email.czIQ test online

Recepty online

Hry online

Test Jasnovidce

Výukový slovník English
Svátek má  Marek, zítra Oto